Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Ваш особистий план на випадок військової агрессії

Події останніх кількох місяців свідчать про високу ймовірність військової агрессії.
ІТ компанії за березень-червень здійснили реалокацію ключових співробітників за межі України.
В кожного повинен бути особистий план на випадок військового вторгнення. Підготований рюкзак з усім необхідним, якщо Ви розглядаєте варіант виїзду за кордон, або в безпечне місце в Україні.
Більшість громадян не збирається залишати Україну, бо для цього відсутня можливість.
Варто опрацювати досвід ІТ Криму, Донбасу і створити власні плани А, Б, В, ... як діяти в кожному можливому випадку.

Напевно, треба бути готовим, що завтра війна прийде сюди, прямо до нас, на поріг, на захід країни. Так, як бути готовим до повені, насипаючи дамби, укріпляючи береги, відводячи воду, готовим до розмаїтих пожеж, розчищаючи просіки, запасаючи воду, пісок, вогнегасники, бути готовим до якоїсь стихії, біди та нещастя, щоб воно не застало зненацька, бо потім запізно, бо жертви й руйнації вже незліченні. А тут справа серйозніша, тут можна втратити все. Життя і країну.

Це той випадок коли краще хай скажуть, що ти божевільний, що параноїк, що ти панікер, що цього не може бути ніколи, бо це маячня, бо це не можливо з енних причин, Захід, чи Схід не допустить/допустить — краще, ніж скажуть, що ти помилявся, але зовсім не сильно, некритично і далеко не в головному, ніж, коли скажуть і виявиться, що ти був на сто відсотків правий.
Третій місяць іде «гібридна війна», а вони витворяють, що хочуть, і головне, виграють. Весь цей стан на Сході — хаос, руїна, суцільне безвладдя — це і є їхня мета. Вони й не приховують цього.

zbruc.eu/node/24158

Якщо уважно поглянути на історичні події:
знищення Запорізької Січі
кріпостне право
події 1914-1922рр, 1932-33, 1939-1954, 1986, 1991-2014
змішані шлюби, переселення українців в Сибір, на Далекий Схід
то головною метою діячів під лічинами москалів, поміщиків, імперців, кремлінів, більшовиків, комуністів
було знищення українського генофонду, геноцид

Якщо раптом і справді війна: як вести себе при обстрілі та бомбардуванні

У тривожні часи варто сподіватися на краще, але важливо бути готовим до будь-якого розвитку подій. Нехай ніколи не знадобляться правила дій у випадку потрапляння під артобстріл або бомбили: що робити, куди йти і як ховатися? Радить ветеран Збройних Сил України полковник Андрій Куліш.

fakty.ictv.ua/...​ndex/read-news/id/1508263

Называется эта книга «Прощай, оружие!», а кроме первых трех лет после того, как она была написана, в мире почти все время где-нибудь да идет война. Многих тогда удивляло — почему этот человек так занят и поглощен мыслями о войне, но теперь, после 1933 года, быть может, даже им стало понятно, почему писатель не может оставаться равнодушным к тому непрекращающемуся наглому, смертоубийственному, грязному преступлению, которое представляет собой война. Я принимал участие во многих войнах, поэтому я, конечно, пристрастен в этом вопросе, надеюсь, даже очень пристрастен. Но автор этой книги пришел к сознательному убеждению, что те, кто сражается на войне, самые замечательные люди, и чем ближе к передовой, тем более замечательных людей там встречаешь; зато те, кто затевает, разжигает и ведет войну, — свиньи, думающие только об экономической конкуренции и о том, что на этом можно нажиться. Я считаю, что все, кто наживается на войне и кто способствует ее разжиганию, должны быть расстреляны в первый же день военных действий доверенными представителями честных граждан своей страны, которых они посылают сражаться.

militera.lib.ru/...​reign/hemingway1/pre.html
P.S. 06.01.20 Війна це надовго, тим більше війна між українцями і русскими. Тому досвід попередніх поколінь, які воювали в 1914-1932, 1938-1954 роках актуальний донині. Запам’ятайте: у Великої Британії, Франції, Німеччини, США, Росії є тільки власні інтереси. Часто вони не збігались з інтересами УНР, Української Держави, України. Тому тримайте зброю в гарному стані, достатній боєкомплект в надійних місцях.

грудень 2021

На наступний рік запланували чималі кошти на модернізацію залізниці. Чи враховані потреби військових? Ми повинні мати кілька точок у місцях дислокації, з яких можна здійснювати завантаження на залізниці. Термін завантаження з однієї станції — доба. Якщо робити це з чотирьох, на реакцію вистачить кількох годин. Чи вдосталь у нас платформ для перевезення техніки й військового майна? Транспортні потреби війська недостатньо забезпечені, особливо якщо йдеться про реагування на повномасштабну агресію. Це називається оперативним обладнанням території. Відповідає Кабінет міністрів.

gazeta.ua/...​u-viktor-muzhenko/1061526

В 1900-1920, 1938-1945 імперії, які починали війну на Українських теренах розвалювались, зазнавали ніщівної поразки. Перемога СРСР у 1945 була «піровою», тобто поразкою. Так само зазнав поразки СРСР у війні 1946-1990 років проти українців.
Якщо Горбачов виконував завдання США розвалити СРСР, то Путін виконує завдання розвалити і знищити Російську Федерацію.

Сходив 15.02.2022 в ТРО записатись на Хрещатик, 25.
Не буде діла. Хто притомний буде воювати за 16-25 тис. грн на місяць?
Ще за 45-60 тис грн можна подумати. Принаймі ІТ спеціалісти не підуть.
Вбивати людей задешево нема сенсу. В кілерів прайс від $5к, мабуть.
Якою має бути платня для солдатів та офіцерів щоб ви пішли у ТрО, ЗСУ?

Головна порада «Пілігрима»: задача № 1 в перші дні війни —вижити та забезпечити безпеку ваших близьких. Як це зробити, він поянює крок за кроком. Ці крокі прості, але їх потрібно зробити до того, як росіське вторгнення може трапитись.
Знайдіть час послухати і головне виконати поради людини, у величезному досвіді та патріотизмі якої немає ані найменших сумнівів.

www.youtube.com/watch?v=oewcwB9Ew8s

Задачею № 1 стала вижити та покинути місто. Але що ж робити, якщо немає змоги покинути місто, причини можуть бути різні. Прості кроки в разі війни, які потрібно знати кожному. Де сховатись? Що підготувати? Як себе забезпечити? Яка задача для тебе головна? Це важливо! Ти маєш це знати та поділитись з близькими!

www.youtube.com/watch?v=LyxDDNIbOKs

березень 2023
P.S. Задача вижити і покинути місто була виконана. Евакуювався до Львова, де прожив кілька тижнів. Завдяки працедавцю навіть в гарних умовах. Але в одному з готелів по мені відпрацювало Львівське ТРО, вручили повістку. Зараз друга ходка в ЗСУ, попередня була в 2017-2018. Якщо кому цікаво, пишіть в коментарях. В армії ІТ спеціалісти майже не потрібні, потрібні зв’язківці :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Мене у випадку відкритої війни переймає лише моя львівська зйомна квартира — чи маю я за неї заплатити наперед на час, поки я буду у війську, і якщо маю, то на скільки...
Доки війна гібридна, мені дуже важко пояснити родині, нареченій, керівництву і навіть власнику квартири, чому я маю бути ТАМ. Щойно, не приведи Господи, почнеться справжня війна, все встане на свої місця, дилему буде розв’язано.
Що ж до втечі з країни, то це був би варіант якщо б Революція Гідності програла...

ІТ компанії за березень-червень здійснили реалокацію ключових співробітників за межі України.

Чушь

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Все геніальне придумано 80 років тому.
ЗСУ можуть вдарити на північ?
Реально висадити десант з двох бригад ДШВ у Мінську, двома танковими та трьома механізованими бригадами зайняти Мінськ за 2-3 доби? Відстань 500 км від Києва, 400 км від північних кордонів!
Є якісь військові ігри стратегії, в яких можна моделювати війну з росією?

Небезпека з півночі остаточно минула, чи в 2023 ще будуть спроби наступу на Київ?
В України є ресурси перенести північний кордон вглиб на 100 км в окуповану росією білорусь?

Задача вижити і покинути місто була виконана. Евакуювався до Львова, де прожив кілька тижнів. Завдяки працедавцю навіть в гарних умовах. Але в одному з готелів по мені відпрацювало Львівське ТРО, вручили повістку.

Написати пост про ЗСУ, службу?

Якщо опинились у Львові та інших великих містах заходу України, то на реєстрацію офіцерів у РВК дають одну добу. Ловлять на заправках, якщо київські номери авто, в готелях. Дають повістку у центри комплектації під підпис. 1-3 дні і привіт берци.

Що робити в місті, яке захопили окупанти?
Коли варто піти з міста? Кілька порад, може знайдете щось корисне.
www.globalukraine.net/2022/02/x.html

Лютий 2022. Що ви зробили, або зробите якщо завтра війна? Як підготувались?

Задачею № 1 стала вижити та покинути місто. Але що ж робити, якщо немає змоги покинути місто, причини можуть бути різні. Прості кроки в разі війни, які потрібно знати кожному. Де сховатись? Що підготувати? Як себе забезпечити? Яка задача для тебе головна? Це важливо! Ти маєш це знати та поділитись з близькими!
www.youtube.com/watch?v=LyxDDNIbOKs

Військовий розвідник «Пілігрим». Що робити в час «X»?
www.youtube.com/watch?v=oewcwB9Ew8s

Якою має бути платня для солдатів та офіцерів щоб ви пішли у ТрО, ЗСУ?

Economy of Germany
$4.55 trillion (nominal; 2022 est.)
Economy of Poland
$655 billion (nominal, 2021 est.)
Просто німці і поляки будуть працювати на окупантів. Бабки йтимуть не на велфери туркам, емігрантам, прибутки корпораціям, а відповідальним «товарищам из ФСБ».
Це жарт звичайно, теорія. Але в кожному жарті є частка жарту. Я б так зробив на місті комуністичної верхівки РФ. Мав таку армію, ресурси і можливість вибрати на кого йти війною.
Що з України візьмеш? Ми злі, голодні та озброєні до зубів.

З червня 17 по грудень 18 служив в ЗСУ. Загалом нема нічого цікавого для програмістів, хіба що для адмінів.

Війна це надовго, тим більше війна між українцями і русскими. Тому досвід попередніх поколінь, які воювали в 1914-1932, 1938-1954 роках актуальний донині. Запам’ятайте: у Великої Британії, Франції, Німеччини, США, Росії є тільки власні інтереси. Часто вони не збігались з інтересами УНР, Української Держави, України. Тому тримайте зброю в гарному стані, достатній боєкомплект в надійних місцях.

Заработать денег побыстрее, сделать бункер, набрать кучу народу, создать религию, взять коды запуска межконтинентальных ракет, создать сообщество, комфортно расположить кого смог в бункере, запустить ракеты, пропагандировать религию в бункере, учить наукам. после 200 лет в бункере выйти наружу.

70 лет советского союза было достаточно. Чем не бункер был?

Гарний план. Є фільм, де американець пробув у бункері 30 років. Літак впав на будинок.

Пока вата и вышивата постит панику на фейсбуке,
Давид Браун запостил флешмоб и собрал миллион грн для военных за пару дней:
www.facebook.com/...200217480637149

Вот еще: «Откуда паника в сети»:
www.theinsider.ua/.../54bf565724e81
чувство вины и служит одной из субъективных, но мощных причин распространения панических волн.

О, еще Трегубов важное пишет про информвойну:
www.facebook.com/...876507655702770

ну и такой ролик еще в последнее время популярен:
www.facebook.com/...419405791544479

Мне одному кажется что вот этот Tim Vlasyuk Oracle DBA — он какой-то странный? То ли бот, то ли тролль.

Хочешь свалить — ну свали. Не хочешь — не вали. Нет же: оно сидит и планомерно набивает посты о том как «олигархи воюют».

какой-то странный
на ДОУ каждый второй — тролль. каждый первый — бот.
один я — д’Артаньян

Сударь, Вы ошибаетесь, д’Артаньян здесь я!

я никого никуда не посылал ©

не ну это не спортивно, на почту то оригинал приходит ;)

не сразу в голову пришло, сорри :)

пішов у внутрішню еміграцію, так я особливий :)

Просто просьба: ты поглубже туда заходи, что бы никто тебя не слышал даже ;)

посты о том как «олигархи воюют»
Хто на Вашу думку розв’язує війни за останні дві сотні років?

Став би Люцифер так палитись... є купа маріонеток: Наполеон, Микола ІІ, Черчилль, Гітлер, Сталін, Тетчер, Андропов, Буш, Путін :)

То ли бот, то ли тролль.
пропоную змагання:
Хто краще затролить @channelone_rus, @MedvedevRussia, @interfax_news?
Українські військові сидять в холодних окопах, бліндажах під обстрілом і їм забороняють стріляти в противника на українській території. Військові можуть поливати противника тільки прокльонами і матами на своїй землі через неможливість дати відповідь. Військові могли це робити(поливати прокльонами і матами) дистанційно, на дивані у хатах. Для чого тоді військових відправили в АТО?
globalukraine.blogspot.com/...og-post_28.html

А якщо мета війни прозаїчна — російські олігархи хочуть «спалити ларьок» українським?
Може російські олігархи лише хочуть усунути з світового ринку металу, зерна, добрив, титану українських олігархів?

Для будь якого бізнесу розвинутий ринок набагато краще ніж депресивний. Особливо «під боком». І тільки папуаси (за рівнем розвитку) палять хату сусіду, щоб погрітися.

А якщо мета війни прозаїчна
а если рептилоиды правят миром?
к чему этот вопрос “а что если”?
А якщо мета війни прозаїчна — російські олігархи хочуть «спалити ларьок» українським?
Так и есть. Хотят спалить ларек. Вместе с продавщицей. И лучше бы продавщице его тушить, а не травить разговоры на тему «ой, шо мне с того ларька, он все равно не мой»

Тоді вони повинні були спалити українські поля зі злаками влітку, розбомбити титано-магніевий завод у Запоріжжі, знищити зернові термінали в Одессі.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

По сути для выезда нужен только паспорт, телефон, карта с деньгами. Остальное я бы оставила.

По сути для выезда нужен только паспорт, телефон, карта с деньгами. Остальное я бы оставила.
Если речь идет о экстренном побеге, то говорят, можно через границу с Приднестровьем перейти в одних штанах, никто ничего не спросит.

Если речь идет о комфортном побеге, то
К загранпаспорту не помешают нужные визы, свидетельства о браке и рождении членов семьи, дипломы и аттестаты.

Втечение первого месяца они вряд ли понадобятся, но на втором месяце уже могут быть нужны

Карт нужно несколько, в т.ч. не украинских банков (иначе будет весело, когда единственную карту Дельтабанк залочит, потмоу что вы ей воспользовались где-то в Нидерландах).

Также стоит взять с собой ноутбуки, по крайней мере мне было бы очень сложно с одним телефоном осваиваться на месте.

А до такого ви були готові?

У разі введення воєнного стану і запровадження мораторію на виплату банківських депозитів кошти клієнтів, що зберігаються на вкладних (депозитних) рахунках у банках, та кошти небанківських фінансових установ, які належать громадянам та/або залучалися від громадян на поворотній основі, можуть залучатися для задоволення потреб держави у фінансових ресурсах в особливий період шляхом зарахування їх частини, розмір якої визначається Кабміном, до державного бюджету.

Як зазначається в документі, кошти, залучені таким чином, включаються до державного боргу, який оформлюється державними цінними паперами, що передаються власникам цих коштів. Зобов’язання за такими цінними паперами виконуються державою після закінчення особливого періоду за рахунок коштів державного бюджету на умовах, визначених цими державними цінними паперами.

finbalance.com.ua/...---zakonoproekt

Ну що, можна сказати тільки одне. Це буде остання дурна справа цього уряду. Тому що зазіхання на приватну власність завжди закінчувалися революціями.

Схема обкрадання дуже проста. Вилучаємо 100 гривень, даємо цінні папери, роняємо гривню, через деякий час віддаємо «фантікі» за «цінні папери».

Ви готові до такого?

эм. проект от 26.04.2011 года.
sooooooo slooooooow

Я готов, пусть все деньги на всех счетах забирают. :)) Я даже этого хочу ! Но главное что б у всех забрали. Типа как в старом анекдоте :

Спіймав дід золоту рибку, а та каже :
— Проси у мене, що хочеш, я виконаю будь-яке твоє бажання. Але пам’ятай: усе, чого б ти не побажав, у твого сусіда з’явиться удвічі більше. Попросиш будинок — у твого сусіда буде два, попросиш мішок золота — у твого сусіда буде два.
Дід дуже довго думав і нарешті сказав:
— РИБКА, ВИКОЛИ МЕНІ ОКО !
:)

Попросил дед себе бабу немного истеричную... )))

Напугал кота сосиской, фантики они и так отдают вместо твердой валюты и отжимают нехило на курсовой разнице.

Я считаю, что все, кто наживается на войне и кто способствует ее разжиганию, должны быть расстреляны в первый же день военных действий доверенными представителями честных граждан своей страны, которых они посылают сражаться.
militera.lib.ru/...ngway1/pre.html

Думаю никто не против, только как то эти представители своей страны не эфективны.

Евакуація чи еміграція?
Влада не помічає того, що тисячі співробітників ІТ вже емігрували з України за 14 рік. Конкретних кроків для зупинки відтоку ІТ співробітників не помічено.
Якщо на сході йде війна, то можна було за 6-9 місяців створити державну програму з евакуації критичних галузей на захід країни?
globalukraine.blogspot.com/...og-post_20.html

Влада не помічає того, що тисячі співробітників ІТ вже емігрували з України за 14 рік.
Цікаво, чи є десь більш конкретні цифри, а не «їх була тьма тьми»...?

Вот, кстати, для СВ хорошая тема опроса.

Я думаю, что в данной ситуации, для работников ИТ нужна не эвакуация и не эмиграция, а мобилизация. :)

В якості кого мобілізовувати? В частини офіцерські звання без досвіду командування і служби в армії. піджаки... Офіцерів ЗСУ готують 3-5 років. Солдат готують 1-2 роки.
Час на перепідготовку втрачено. Мобілізовувати можна було в березні -серпні. За 1-2 місяці можна лише навчити користуватись автоматом, копати окопи. Переважна більшість ІТ нічого важче клавіатури в руках за останні 5-20 років не тримала.
30-50 річні чоловіки будуть виконувати накази 25-35 річних офіцерів?

Влада не помічає того, що тисячі співробітників ІТ вже емігрували з України
А еще они войну «ато» называют.
створити державну програму з евакуації критичних галузей на захід країни?
Смотрите пункт выше.

Питання в тому, де краще розвиватись, жити українському ІТ-шнику в Україні чи за кордоном. В усіх змістах соціальному, психологічному, матеріальному, емоціональному...

Сам о себе не позаботишься — никто не позаботится. Сужу по своим знакомым и знакомым знакомых — сейчас валят из страны не только айтишники, скорее даже наоборот, знаю гораздо меньше людей из ит чем не из ит, которые уехали.
Вот и ответ где лучше.
Кроме того есть еще вопрос — где это возможно в сколько-то далекой перспективе. Вы уверены что злобный карлик не пустит погулять несколько десятков тысяч людей в зеленом через границу в какой-то момент?

Який сенс вводити навіть всю російську армію(близько мільйона) в Україну? :)
Навіть за повної окупації України Росія буде змушена вивести свої війська через кілька років, як СРСР вивів зі Східної Європи.
Ввести війська може будь-який дурень, це було в 1240, 1362, 1709, 1812, 1938, 1954, 1968, 1979.
Питання в тому до яких наслідків це призведе в майбутньому?

Я не говорю что всю. Сколько бы ни было, вторжение приятным не будет и ждать пару лет после него приятно не будет.
Последствия в будущем дело истории, а Вам, как конкретному человеку разве не более важны последствия для Вашей жизни и жизни близких? Масштабирование народных республик дальше очечнь страшное дело.

Ні. :) Що страшного в народних республіках, якщо вони справедливо влаштовані?
Італійська Республіка
Repubblica Italiana
Французька Республіка
République Française
Федеративна Республіка Німеччина
Bundesrepublik Deutschland

Що страшного в народних республіках, якщо вони справедливо влаштовані?
що страшного у смерті, якщо вона настигне кожного з нас?

ну ви не зрівнюйте вищеперечислені з цирком уродів

Ок, Украина тоже республика. Давайте не перетягивать в сторону. Ясно же что речь идет о днр-лнр. Их очередной вождь вчера пообещал как раз идти в атаку.

Респу́бліка (від лат. res publica — справа громади) — форма державного правління, за якої верховні органи державної влади обираються на певний термін, з окресленими законами повноваженнями; існує поділ влади на законодавчу, виконавчу, судову.
В Україні законодавча влада призначає судову. Суди залежні від ВРУ.
У нас настільки всі від всіх залежать, що крайнього знайти важко :) І реформувати за рік не змогли.

Навіть не намагалися реформувати. Люстрували щось менше 400 людей за рік, а скільки галасу розвели.

то у нас який устрій? монархія?

Охлократія з ухилом в олігархію.

разве это не разное? ну, политический режим и государственный строй

это инструментарий и методология

Навіть депутатам важко визначитись.
Якщо в країні виборність суддів, шерифа, право вільного носіння вогнепальної зброї — то це демократія.

Якщо раптом і справді війна: як вести себе при обстрілі та бомбардуванні
fakty.ictv.ua/...news/id/1508263

така от думка ще. хм.
nvua.net/...yny—29694.html
Эмоциональный тыл. Нужно ли включать всех украинцев в парадигму войны

Реакция общества на агрессию чем то подобна реакции организма на инфекцию.
Слабая реакция сделает процесс хроническим.
Сильная, как температура 43 при испанке, может убить организм быстрее чем сама инфекция.

www.youtube.com/...h?v=bP9eT1laFw4
Краснодон. Вторжение войск РФ, большая колонна танков, новейших БПМ-97 («Выстрел») и бронетехники.

Нафта вже нижче 60 ЮСД за бочку. Путлер програв. Тотальної війни в найближчих кілька років не буде.

тотальна війна буде замінена тотальними змінами в соціумі, державі, економіці

Я вообще то думаю что на Харьков сначала они пойдут...До Киева им сильно долго получается...

Сплюньте, нам тут в Харькове это нафиг не надо.

а мне знакомый с Харькова говорил, что у вас как бы 50/50+Харьковские партизаны действуют харьковские партизаны www.youtube.com/...h?v=nIwMHIbc10M www.youtube.com/...h?v=22XlaGFK_Qo

По поводу партизан у меня инфы нет, но мне как IT-шнику ХНР и бомбы на головы не слишком выгодны.

Ото тебе гопи будуть питати, що тобі потрібно

У вас есть такой опыт? Вы были в Домбабве и наблюдали за страновлением республик или просто толсто троллите?

тикаты до села переседиты, а потом видно будет, у нас там рядом леса большие есть, вот так то хлопцы...

Ще не всі виїхали (пішли в армію)?

Раджу записатися на військовий вишкіл. Вивіює погані думки з голови ;)

Тоді точно заберуть :( А командування в нас знаєте яке, не хочеться попасти в якийсь новий котел, оточення через генералів.
Що робити у випадку еміграції і отримання повістки? Наприклад Ви в ЄС, а в Україні Ваші родичі отримують повістку у військомат.

Тоді точно заберуть :(
Чому це? Звідки воєнкомат буде знати, що ви пройшли вишкіл типу Київський Легіон, який взагалі не має відношення до воєнкомату? :)
По решті не пораджу.

пройти вишкіл і сидіти поки почнуть захоплювати Київ, Житомирську, Чернігівську область. Без зброї та набоїв?

Ви чули про прислів’я: «Хто хоче — шукає можливості, хто не хоче — шукає причину»? ;)
Радив пройти його тому, що свіже повітря і фізичні вправи добре заспокоюють, пропадає паніка і напруженість, якою нас накачують змі. Заодно будете готові до всього.
Але якщо ви націлилися на еміграцію, то вам це дійсно зайве.

Радив пройти його тому, що свіже повітря і фізичні вправи добре заспокоюють, пропадає паніка і напруженість, якою нас накачують змі.
ІТ-шники неспокійні і напружені люди, які страждають від нападів паніки :)

Питання не в наявності чи відсутності вишколу.
Нема бажання вбивати людей. Що робити, коли доведеться(змусять) це робити?..

Закончится депозит, оставлю некоторую сумму на текущие расходы, а остальное переведу в доллары и буду хранить «под подушкой». Если жара дойдёт территориально до родных, переедут в сельский дом. Сам иду воевать. План уже в действии, т.к. мои прогнозы предполагают жесть.

Как показала реальность, план зафейлился на пункте «переведу в доллары»

Вы ошибаетесь). Месяц назад я ушёл из своего подразделения и после НГ еду в другое.

Поездка накрылась медным тазом... хотя хорошо, в принципе, что случайно нашёл инфу о них ещё и на Райберте — ехать обратно из Винницы ни с чем после ознакомления с реальной ситуацией было бы печально. ТС уже и мои комментарии со своими феерическими ответами успел потереть). Если кто соберётся туда, лично я не советую по ряду причин reibert.info/...vinnica.546346 . По крайне мере, пока они не утрясут вопрос со своим статусом (а это, готов поспорить, будет ой как нескоро — проходили, знаем).
В принципе, если теперь будут призывать до 27ми лет, я ещё дождусь повестки, хотя это — далеко не лучший вариант, конечно... не люблю неопределённость. Придётся искать выходы на военкомат, чтобы не попасть в подразделения с сомнительной репутацией и контингентом.

Пока из возможных вариантов больше всего нравится www.facebook.com/...sances.squadron Был на собрании, организаторы понравились — честно отвечают на все вопросы, без лапши и пустых обещаний золотых рек с кисельными берегами. Предварительно до 10го числа планирую туда. С новым 46м батом «Донбасс-Украина», куда от Сёмы ушёл первый набор батальона «Донбасс», тоже вроде интересная тема, если кому нужно www.facebook.com/...543157579257422

Не до Киева не пройдут, нема поддержки населения...

Причому підтримки населенням походу на Київ немає перш за все в рашці.

Хватит жути на людей нагонять.
У кого есть план — у того он уже есть давно. У кого нету — и не появится.
Всё будет хорошо, путлер будет повешен на столбе.

не трогайте Вову он не один виноват в том что произходит, а наши Вольцман и Беня, и яйценюх тоже..

Вова святий. Із нього ікони малюють і воду від його телеефірів заряжають.

еще никогда пред шаг не был чем то бессмысленным или бесполезным. В данном случаи, тотальная и срочная всеобщая военная, гражданская и ресурсная мобилизация как самый правильный способ предупреждения и остановки большой беды. И этот шаг крайне необходимо делать УЖЕ! И главным катализатором должно быть сознательное, гражданское общество, все те сотни тысяч людей, которые бескомпромиссно и сплоченно отправили прошлое дерьмо нах, а новое, опять играющее по своим правилам никто и спрашивать не должен. Либо они наконец-то по полной способствуют, либо и они идут нах. Что мешает, что за опять дурная неорганизованность после такой-то организованности, таких сдвигов, такого опыта, что случилось, подскажите!? 15000-20000 тысяч реальных людей защищают настоящее и будущее 45+ миллионов от самой большой и поплавленной страны мира!? Это нормально? А МЫ шлем им по 5 гривен, броники и офигиваем от ситуаций типа Иловайска, как Мужиков в тупую выносят, сливают. Что, больше ничего не можем разве?! Революция Достоинства обязана продолжиться, а то МЫ щас опять превращаемся в лохов, которым втирают и которые не имеют ни слова, ни веса. Какие же мы б..ть ленивые и смешные.

если каждый хотя бы на 5-10-15% выйдет из своей зоны комфорта и немножко откажется от привычной жизни — то мы твердо отстоим позицию, круто потренируемся и вдохновленно поменяем страну, РЕАЛЬНО! Ну мы же уже не тяжелые на подъем, вопрос в организации, в катализаторе. Кто конкретно может/должен мощно организовать такую мобилизацию сегодня?

Жаль, нет кнопки «поддержать только первое предложение»

как из зоны комфорта вышли лично вы ? понятно что нынешнее перемирие — это выиграш времени для перегрупировки сил у рашки и для больших санкций для рашки от европы. Мы типа ждем что рашка развалится под весом своих долгов — цены прыгнули, рашке содатам нада платить каждый месяц и подолгу их в украине нельзя держать, цены на нефть падают т.д. тоесть нам выгодно тянуть время, но похоже войны не избежать так как рашка понимает что время поджимает.

почалась нова хвиля хакерських атак на українські та польські ресурси... артпідготовка
ain.ua/...14/08/12/536322
ain.ua/...14/08/08/536053
ain.ua/...14/08/14/536707

Хоча більшість українців розуміють, що вони живуть у стані війни, однак є чимало тих, хто зовсім не палає бажанням переводити своє життя на воєнні рейки. Вони спокійно їздять відпочивати, викладаючи веселі фотографії з мандрівок, ходять по ресторанах, живуть так, ніби нічого не змінилося. «У такому типі поведінки проглядається не фаталістично-ремарківське бажання „жити сьогодні, ніби це останній день“, — пояснює психолог Надія Артишко. — Це радше інфантилізм і брак громадянської свідомості — деякі люди або бояться пускати війну в своє життя, або свідомо не роблять цього через винятковий егоїзм і відсутність емпатії. Прикметно, що йдеться передовсім про молодь від 20 до 35. А ось молоді манкурти, виховані у споживацтві, можуть. Цікаво, що переважна частина такої молоді належить до заможної частини суспільства, котра звикла жити на широку ногу й не бажає міняти свій особистий комфорт ні з яких патріотичних міркувань, що є для неї дикими й смішними. Хоча все ж здебільшого суспільство вже зараз готове морально до війни, тобто ладне допомагати фронту, терпіти труднощі тощо. Особливо ті молоді люди, які мають винятково високий патріотичний дух».
tyzhden.ua/Society/115200

Ви хочете мати право голосувати через інтернет на виборах до ВРУ, якщо тимчасово чи постійно знаходитесь за межами України?

можна спробувати реалокуватись у Польщу за освітньою програмою
www.osvitapol.info
вчитись і паралельно підробляти за основною спеціальністю

Вогонь по позиціях українських силовиків ведеться із мінометів, танків та ПТУРів
Детальніше читайте на УНІАН: www.unian.ua/...biy-trivae.html
У когось ще є сумніви з приводу того це війна чи ні?
Масованого вторнення може не бути. А якщо буде, то всі це помітять за DDoS атаками сайтів медіа, держустанов, за перебоями мобільного зв’язку та інтернет. Іншими диверсіями.
www.youtube.com/watch?v=yjPx1cS4nVI

golosukraine.blogspot.com/...-post_9024.html
Рекомендую відправити жінок, дочок у Західну Україну, інші безпечні країни та місця.
Якщо реконструктори, колаборанти відновили СМЕРШ, НКВС на окупованих територіях, завтра вони влаштовуватимуть голодомор та репресії.

Спасибо, что напомнили...
[пошел полить дальний угол огорода машинным маслом]

Де взяти, купити, коли почнуть роздавати?

купить можно в оружейном магазине, цены стали кусачие, наживаются на добрых людях, но можно
единственный минус — автоматы не продают гражданским, но карабинчик аналог АК купить можно

$400 за дозвіл
$1100 за АК для мисливців чи $800 за помпову рушницю дорого для ІТ?

деньги для всех одинаковые, хоть айти, хоть не айти, а вот моменты спекулятивного подорожания фиксируются уже пол года и это не правильно, я считаю

Оружие дорожает с конца прошлого года из-за ажиотажного спроса и роста курса (для импортного оружия). Кто торгует оружием не хочет терять прибыль, как и айти не хотят терять в з/п, тем более что сейчас проблемы с поставками, с патронами и тп и продажами других товаров...
С патронами для АК тоже проблемы...

Мой личный план — тратить время и усилия на работу и отдых, а не заморачиваться переходом на украинский/собиранием тревожных чемоданчиков и политическими срачами.

Експерти, опитані виданням, вважають, що Москва навряд чи піде на реалізацію в Україні повноцінного силового сценарію.
dt.ua/...lo-146803_.html
надія є

В такое сложное время , нужно сажать или не пускать в эфир таких вот «экспертов» которые только напрягают своими прогнозами на тему когда и кто введет войска в Украину. Лучше бы лоббировали введение военного положения...

Прогнозы Дмитрия Тымчука чаще сбывались чем нет.
Он уже много раз заранее предупреждал об формирующихся колонах боевиков, составе, планируемом месте и времени пересечении границы и через 2-5 дней АТО официально подтверждал что все так и случилось

Это да, но зачем создавать панику на ровном месте, ведь по факту эта информация ничего никому (из простых гражданских людей которые её прочитают) не даст. Намного полезнее было бы узнать о случившемся факте непосредственно в первый час когда это произойдет, тогда гражданское население будет уже планировать дальнейшие действия, а так вот он заявил это, и начались массовые обсуждения среди моих знакомых куда ехать к концу недели, и что там делать. Это еще не учитывая пенсионеров (которые привыкли принимать все на веру, и имеют не совсем крепкое здоровье) и не совсем психически здоровых людей. Вообщем прогнозы это хорошо, но только для людей которые знают что с ними делать ,и могут организовать оборону , или спланировать защиту или отступление.

Предлагаете людям близким к будущим эпицентрам событий узнать о боях непосредственно в низ окунувшись, а не за день-два из украинских новостей?

Когда то в книжке американского писателя про комету, которая все таки упала на Землю. Большинство людей доверились ученым с прогнозами что комета с мизерной вероятностью упадет. И даже считали людей, кто заранее пытался подготовиться к этому, как то обезопасить себя, родных. Называли синдромом Молота или че то в этом роде. А потом молот упал... таки на землю. Вообщем неплохая книжка, хотя по началу с трудом читалась.

— оновлення аптечки
— створення запасів води та продуктів
— тренування навичок ГО, відпрацювання сценаріїв
— вивчення заходів надання першої медичної допомоги

+1, напоминает тот день когда все всем сообщили, что якобы скоро бензин и еда в магазинах закончится...

И еще у нас ведь недавно была эпидемия «недостатка соли» , теперь видимо пора транспортным компаниям зарабатывать на временном выезде граждан с мест постоянного проживания.

таких випадків було кілька...
українці створили план місцевих громад, общин на випадок будь-яких НС?
Ви знаєте хто у Вашому мікрорайоні(підприємстві, вулиці, кварталі, будинку) буде координувати дії населення(місцевої громади)?
Який комплекс заходів буде задіяно?
Ваша особиста роль, дії у цих заходах?
За який часу Ви дістанетесь дудому (до найближчого сховища)?
Коли Ви брали участь у навчанні з ГО, тренувались останній раз?

нет, я не заморачиваюсь такой фигней.

правильно вас в армию не заберут если шо...

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А навіщо воно потрібне?

Правильно, лучше слушать экспертов, которые говорят, что это не боевики отжали БТР-ы у военных, а украинские военные внедрились в логово боевиков на БТРе

— 15 июля Россия готовит ввод войск в Украину — Тымчук

Разъяснение:
www.facebook.com/...527692564026070

«За минулі вихідні ми отримали вичерпні підтвердження про це і можемо сказати про це впевнено. В Ростовську область прибувають підрозділи групи спецназу, це розвідувально-диверсійні групи штатних бригад спецназу ГРУ російського. За нашими даними, командири підрозділів зорієнтовані на їх введення в Україну 15 числа. Ця дата неодноразово зустрічалась в тій інформації, що ми отримували», — повідомив він.
Детальніше читайте на УНІАН: www.unian.ua/...ya-timchuk.html

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

не вижу смысла что-либо делать в связи с последними событиями

Всегда искренне удивлялся количеству ... в головах «23-летних синьоров» независимо от их «языковой ватности».

знайшов стару статтю
karpatnews.in.ua/...iny-i-krymu.htm
за 2 місяці багато що могло змінитись

на чому їм заробляти? сезон для приватників провалено
звичайно 700тис завищена цифра :)
тим більше, що
Найпопулярніші непляжні українські напрямки — Закарпаття, гірські курорти Львівської та Івано-Франківської областей — переживають гострий дефіцит туристів. І хоч багато хто знизив ціни у гривнях (іноді на третину), навіть цих грошей у наших людей немає...
karpatnews.in.ua/...yt-turystiv.htm

В случае чего — уеду в Киев. В самом крайнем случае — в безвизовую страну.

до Києва залізницею з Білорусі ударну групу можна перекинути за 6-8годин.
авіацією за 3-5 годин навіть з Росії
...
“Іскандер” (індекс комплексу — 9 К720, по класифікації МО США і НАТО — SS-26 Stone, англ. Камінь) — сімейство оперативно-тактичних ракетних комплексів (ОТРК): Іскандер, Іскандер-Е, Іскандер-К, Іскандер-М. Комплекс розроблений на Коломенському КБ Машинобудування (КБМ). Вперше “Іскандер” представили в серпні 1999 року на аерокосмічному салоні МАКС.[1]
Дальність ураження цілі — до 500 км.
uk.wikipedia.org/...Іскандер_(ОТРК

Наиболее вероятные цели:

средства огневого поражения (ракетные комплексы, реактивные системы залпового огня, дальнобойная артиллерия)
средства противоракетной и противовоздушной обороны
самолёты и вертолёты на аэродромах
командные пункты и узлы связи
важнейшие объекты гражданской инфраструктуры
ru.wikipedia.org/...Искандер_(ОТРК
маю надію, що росіяни утримаються від ядерних та ракетних ударів

На Киев если шо пойдут со стороны Чернигова, три часа и все...

Ну и че потом делать с этой ударной группой между высотками в 24 этажа?
Бомбить все высотки Киева? Это даже в Москве население не поймет.
Вообще говоря в мире нет стратегии захвата городов с высотами 20+ без поддержки местного населения.

Ударна група (УГ) може паралізувати місто підривом мостів, терактами на вузлах зв’язку, в метро, захопити центральний вокзал, генштаб, МО.
Якщо відсоток переходу поліції на бік ворога буде подібний до того, який був у Криму, то сумно.
УГ може заблокувати підхід у місто частин ЗСУ.
В Україні військовим заборонено тримати вдома зброю. Тому 20 тисяч офіцерів, солдатів і сержантів можуть прокинутись одного дня, коли на вулицях ворожий спецназ, транспорт паралізований, а до частини 1-4 години без зброї з високими ризиками загинути. Банально не встигнуть отримати з місць зберігання. Тому все вирішуватиме озброєне місцеве населення. В Києві легко знайти 100-200 тисяч зареєстрованої мисливської зброї. Питання як патріотично налаштовані її власники. Вони готові до вуличних боїв з колаборантами, професійними диверсантами, спецназом, ВДВ?
З іншого боку, якщо встигнуть ввести воєнний стан, то 80% встигнуть отримати зброю, прибути до частин. Як швидко президент, нач. генштабу , «командувач Київського гарнізону» приймуть це рішення? Якщо за 1-2 години, то прибуття до частин займе ще 2-4 години. Тобто є критичні 2-6 годин, які вирішать ситуацію в столиці.

Вони готові до вуличних боїв з колаборантами, професійними диверсантами, спецназом, ВДВ?

Та знаємо ми той запоребриканський спецназ. Вони зараз слугують добрим добривом й без того чорної землі Донбасу. А хто їх на добриво відправив? Пересічні.
Не треба вірити в могутність запоребриканської армії. Вони в свій піар мільярди закопали, щоб наводити жах своїми міфічною потужністю. А в реальності ми закопали тисячі спецпризначенців, в які держава вкладала гроші, та марно. Коли дійшло до справ, кіношна могутність перетворилася на пшик.

Тобто є критичні 2-6 годин, які вирішать ситуацію в столиці.

Столиця нічого не вирішує. Тому її «захоплення» безглузде.

Згадайте січень-березень 1918, листопад 1918- лютий 1919, серпень 1941 — грудень 1941,
січень — березень 2014 в Києві.
Захоплення столиці в більшості випадків призводить до падіння влади.

Не знав, що в 2014-му році було падіння влади... Не падіння, а втеча. Не влади, а одного з представників. ВР при цьому нікуди не падала.

Але мова ж велася про військове захоплення? Київ не є єдиним центром прийняття рішень та керування. Військові на місцях мають достатньо повноважень та можуть приймати самостійні рішення.

Досвід 1993 в Росії, 2014 в Києві, Симферополі є показовим. Може бути «невійськове захоплення» як у Сирії, Іраку, Лівії.
Але в таких як Росія, Україна, де комунікації(залізниця, інтернет, телебачення, банки, мобільнй зв’язок, урядові будівлі) централізовані і головний вузел в столиці захоплення столиці дає перевагу навіть у випадку внутрішнього конфлікту за владу. Як між «сім’єю Я» та рештою олігархів.

Хто та що захопив в 2014 в Києві?

А — Если город возьмут в кольцо или будут бомбить — в подвале пересижу с семьей, продуктов хватит недели на 3.
Б — Если выгонят с работы, уеду в Киев/Львов.
В — Если мирная оккупация аля Крым и с работы не выгонят, буду мирно работать.

Если мирная оккупация аля Крым и с работы не выгонят, буду мирно работать.
А дальше?

Шо дальше? Любым придурастам и мастерам человеческого общения нужны работники, те же BMW в свое время поставляли двигатели на бомбардировщики в luftwaffe, а теперь все спокойно ездят на их автомобилях. Не ощущаете двойной стандарт?

А еще, многие английские лорды были владельцами акций немецких заводов.
И при бомбежке в Лондоне — ни одна бомба не упала в кварталах знати.

ни одна бомба не упала в кварталах знати
А там где упала, то потом отсудили убытки как сделал Форд
И при бомбежке в Лондоне — ни одна бомба не упала в кварталах знати.
Сдается некоторым фейком, ибо разброс у Фау-2 был в десятки километров, а интеллектуальных систем отключения взрывателя при опознании дворца знати не существовало.
Ваш особистий план на випадок військової агрессії
Кто знает, авиабилет можно будет купить онлайн в этот период и улететь (отсутствие проблем в аэропорту, наличие билетов) ?

..потому как, покупать билет “во время” может быть не предусмотрительно, а заранее — не угадаешь. Для выезда рассматриваю безвизовые страны. Израиль — крайний случай.
.
Дальше уже деньги решают (за границей).
.
Вообще, будет же огромное количество беженцев и просто тех кто “валит” их же как-то надо регулировать / направлять. Думаю, будет что-то похожее на беженские потоки и каналы т.е. какие страны более лояльны, точки пересидки и тд.
.
Очень надеюсь, что Украина не введет выездные визы, как в СССР.

Дальше уже деньги решают (за границей).
Деньги реально решают, да. Для таких шагов нужно бабло.

купити можна буде за тарифом х2, х3 ... якщо не закриють повітряний простір.

Советую юзать агрегарторы авиабилетов, типа skyscanner.com.ua — можно хоть на весь год вперед и цены человеческие, лучше купить заранее, потом неизвестно, как будет. Особенно в безвизовые (Беларусь, Черногория — аж 3 месяца, Турция — почти везвизовая, по сути -, Грузия — в последние две, кстати, ходят недорогие паромы из Ильичевска).

Деньги, конечно, решают, но сохранить их при переезде/бегстве — та еще задача. Украинские банки, кольца-цепи и нал — не вариант, к сожалению. Как вариант, открытие счета в Литве за 450 евро (вроде был когда-то подобный пакет к оффшору на BVI) и получение карты, которая всегда с вами, как и банкоматы. Физическая консолидация материальных достояний может быть опасна. Мародёры не дремлют, особенно в военной время.

Для пересидки — те же безвизовые страны + лояльная ЮВА или любая соседняя страна севернее и западнее нашей, но, увы, только в качестве беженства (в Польшу можно по учебе, здесь уже давали ссылки, быстро и недорого, и рабочая виза стоит 150 евро).

вы израиль еще забыли.кстати раньше с Борисполя был прямой рейс

отставить панику

Вже пішла команда. жиріка, путіних, суркових та решту кургінянів, пашинянів ліквідують.

Какие компании и сколько ключевых сотрудников релоцировали? Откуда у вас эта информация?

Если бы не родственники, я бы давно переехал, ещё пару лет назад. Точно так же сейчас — всех не увезёшь. Вот и остаюсь.

а як щодо всіх родичів? теж з собою в рюкзак?

при наличии относительно небольшого количества денег, Черногория примет и индивида, и родственника по бизнес-визе на ВНЖ (при желании, потом и на ПМЖ). Денег нужно на перелёт + около 750 евро на документы по оформлению компании + 3650 евро на счету каждого — можно прокрутить эту сумму отдельно по счетам родственников. Не самый простой способ, но один из самых реальных вне беженства для пожилых родителей/неработающих жен/друзей/прочих близких. По сути — директор + наемные рабочие, а на деле — группа иммигрирующей (хотя бы временно) семьи.

«на випадок військової агрессії»
«Не будет никакой военной агрессии»

Определение агрессии
www.un.org/...ggression.shtml

Это та самая организация, которая спокойно проглотила полторы сотни тысяч смертей в Сирии.
Поменьше буквоедства, побольше фактов.

На пятом месяце военной агрессии говорить: «на випадок військової агрессії», «не будет никакой военной агрессии», — как минимум глупо.

Вы уж определитесь, что за агрессию считаете — каноны устава организации, которая живет по заветам Генри Палмерстона (и отдельными бумажками решает, что белое, а что черное) или реальную действительность.

С демагогией — это не ко мне.

Статья 3

Любое из следующих действий, независимо от объявления войны, с учетом и в соответствии с положениями статьи 2, будет квалифицироваться в качестве акта агрессии:

а) вторжение или нападение вооруженных сил государства на территорию другого государства или любая военная оккупация, какой бы временный характер она ни носила, являющаяся результатом такого вторжения или нападения, или любая аннексия с применением силы территории другого государства или части ее;

b) бомбардировка вооруженными силами государства территории другого государства или применение любого оружия государством против территории другого государства;

с) блокада портов или берегов государства вооруженными силами другого государства;

d) нападение вооруженными силами государства на сухопутные, морские или воздушные силы, или морские и воздушные флоты другого государства;

e) применение вооруженных сил одного государства, находящихся на территории другого государства по соглашению с принимающим государством, в нарушение условий, предусмотренных в соглашении, или любое продолжение их пребывания на такой территории по прекращению действия соглашения;

f) действие государства, позволяющего, чтобы его территория, которую оно предоставило в распоряжение другого государства, использовалась этим другим государством для совершения акта агрессии против третьего государства;

g) засылка государством или от имени государства вооруженных банд, групп, иррегулярных сил или наемников, которые осуществляют акты применения вооруженной силы против другого государства, носящие столь серьезный характер, что это равносильно перечисленным выше актам, или его значительное участие в них.
www.un.org/...ggression.shtml

більшість пунктів “+”

Не будет никакой военной агрессии.
Худший вариант — «миротворческий» контингент и незаживающая язва на востоке на подобие Абхазии на долгие годы.
К сожалению, и самый вероятный, похоже, поскольку ключевые мировые игроки продолжают сопли жевать.

В случае реализации этого сценария можно смело начинать готовиться к релокации за пределы Украины — для IT рынка сей хаос в долгосрочной перспективе нанесет очень серьезный удар.

Не будет никакой военной агрессии.
Худший вариант — «миротворческий» контингент и незаживающая язва на востоке на подобие Абхазии на долгие годы.
А как насчет точечных бомбардировок по крупным предприятиям ВПК, тяжелой промышленности, ТЭК, которые находятся в наших городах? Теракты в людных местах и попытки иммитации сепаратизма даже на ЗУ (Закарпатье, например)? Но самое страшное — будут происходить изменения и с нами самими! Например:
— беженцы с богом-забытых донбасских поселков, для которых гоп-стоп — это чуть больше, чем смешная песня;
— лже-герои войны, «бойцы ташкентского фронта», которые будут наедаться на славе настоящих героев. Попрошайки, с ампутированными от коаксила и дезоморфина ногами, которые будут надевать форму ВСУ и сидеть в переходах под видом «брошенных властью ветеранов»;
— килограммы и тонны ублюдков, которые будут организовывать фейковые сборы средств на нужды армии. А после «успехов» сих личностей довольно немалая часть общества больше не будет относиться всерьез ко всяческим сборам;
— нихеровый военный психоз у населения от напряжения, ожидания танков.
— и одно их самых страшных: тотальная радикализация общества и украинской идеи. Как в Чечне, когда такой себе «интеллигентный сепаратизм» Дудаева от ужасов войны скатился до ваххабизма, очень деструктивного исламизма с ужасными последствиями для чеченского народа и его полнейшей деградации.
— нихеровый военный психоз у населения от напряжения, ожидания танков.

Так вроде уже дождались, сегодня уже новый тренд — население ждет искандеров.

— килограммы и тонны ублюдков, которые будут организовывать фейковые сборы средств на нужды армии. А после «успехов» сих личностей довольно немалая часть общества больше не будет относиться всерьез ко всяческим сборам;

Таким ублюдкам уже пора вовсю собирать — сейчас самое время. Не так давно было довольно много людей-мошенников, собирающих на лечение больных детей, но вряд ли это дискредитировали идею помощи больным детям в целом. Скорее, наоборот, появляется шанс улучшить культуру и механизмы благотворительности, краудфаундинга и т. п.

Я не о нынешней ситуации, а о ситуации, описанной в сабже. Если размышлять, что агрессия уже де-факто есть, о чем говорили люди ниже — это не то. Еще не разогрето до такой степени. «Гибридная война» на Донбассе в умах все еще рисуется как борьба с террористами и рос.наемниками, а не как реальная война двух государств. Нет ощущения «началось», все еще ощущение «будет или не будет». Вот когда будет «началось», тогда это все может заиграть в больших масштабах. И беженцы, проблемы с которыми только начинаются, и «ждут искандеров» — может стать для вас не таким уж и смешным. Это не пессимизм — просто предположения.

Потому и написал о «язве».
Ко всему этому добавьте ненависть на «идеологической» почве, которая останется в умах на долгие годы.

Попрошайки, с ампутированными от коаксила и дезоморфина ногами, которые будут надевать форму ВСУ и сидеть в переходах под видом «брошенных властью ветеранов»;
Как удобно себя настроить заранее, что все «попрошайки» левые, а вот Украина будет всем своим героям создавать все условия для жизни (пусть и неполноценной физически). Очень очень сильно сомневаюсь что тысячи покалеченных солдат, большинство из которых молоды и имели много много планов на жизнь со всеми конечностями, будут обеспечены и поддержаны страной. Будете так вот проходить мимо очередного покинутого, и вот — шаблон — это левый, никакого отношения к той войне не имевший, так что пусть решает свои проблемы сам. Я не раз наблюдал кардинальное отличие в отношении к ветеранам в Украине и в западных странах. Приемного сыну моей теще, что живет в Штатах, годика три назад где то оторвало ноги в афгане и повредило половые органы. От него ушла девушка, он пролежал в госпитале. но выжил, ему сделали крутые протезы, его государство взяло под полную опеку. Конечно же, ног никто не вернул, девушки тоже, в мозгу осталось на всю жизнь те ужасы, когда от всей роты в живых остались считанные бойцы, всех положили в основном на фарш. Но страна его поддерживает, у нас же скорее всего такого бы и не спасли бы. В Голландии я каждый год наблюдаю парад ветеранов, который проходит в Гааге, практически каждую неделю я вижу какие условия для инвалидов создает страна. И это для тех, кто по сути был наемником, кто сражался за страну далеко от Родины, что уж говорить о случае, когда человек защищает свою землю. А у нас в стране капец просто в этом направлении. А вы говорите, нарики с ампутированными ногами... Не делайте таких шаблонов, даже если вам банально хочется защититься от мысли, что вы им не помогаете лично.

В той же Америке были очень удивлены фактом, что одни инвалиды (у них как раз Вьетнам закончился) вполне нормально социализируются(находят работу, открывают свои фирмы), а другие бьют касками у Капитолия. Как показало исследование — никакой объективной разницы нет — вся проблема исключительно в голове.

Да, люди получившие травму в ходе боевых действий должны получить компенсацию от гос-ва (правда тут возникает вопрос — а чем хуже те, кто травму не получил?). Да, им должна быть предоставлена программа адаптации/переквалификации (благо в наше просвещенное время не обязательно быть физически полноценным чтоб зарабатывать).

Но не нужно путать «помощь» с «содержанием». Если труд сделал из «обезьяны человека», то отсутствие труда сделает из человека животное.

Да, люди получившие травму в ходе боевых действий должны получить компенсацию от гос-ва (правда тут возникает вопрос — а чем хуже те, кто травму не получил?).
вы просто не понимаете как это жить по разному до и после. Ну а насчет не нужно содержать, ну что ж — мысль можно продлить — зачем платить пенсии (тоже своего рода содержание), ведь благо сейчас можно работать вплоть до самой смерти. и в 70-80-90 лет. Зачем платить содержание военным (у них нет зп), они же тоже могут зарабатывать параллельно службе... Ну и вообще я о том, что людям у нас даже первой помощи не оказывали и не оказывают. Но и содержать их страна обязана после того. как люди, которые сражались за Родину, заплатили свою цену. Так пусть страна заплатит свою. В Штатах и Европе (Нидерланды по крайней мере) страна платит цену, а в Украине нет. Вот зато у нас делают акцент-разделение на помощь-содержание. По сути так можно отжать от понятия «помощь» в сторону «содержания» почти все. Ведь вообщем то зачем «содержать» человека операциями ненужными, современными костялями и протезами, ведь жили и живут люди без этого как могут. А те кто не могут жить ну так еще Дарвин с естественным отбором все разложил по полочкам..

Вас Киселев часом не кусал?
Когда истерика отпустит, подумайте, почему на Западе инвалидов называют «людьми с особыми потребностями», а у нас «людьми с ограниченными возможностями».

подумайте, почему на Западе инвалидов называют «людьми с особыми потребностями», а у нас «людьми с ограниченными возможностями».
серьезно да, послушаете ящик — на украинском давно говорят по западному. Научитесь слушать других.
серьезно да, послушаете ящик — на украинском давно говорят по западному.
Правда? Давно не смотрел/слушал тот самый ящик.
Ну тогда дело за малым — эти самые потребности озвучить и обеспечить.

Нет серьезно вы не смотрите ящик на украинском, на украинском практически с самого начала это было именно по западному «про особенные потребности». И такой термин ходит уже фиг знает сколько лет, значит именно вы и слушаете Киселева, потому что по русскому именно про возможности, по украинскому про потребности. Я даже не совсем уверен о том ли Киселеве говорим, потому что я последний раз смотрел того о ком я подумал на НТВ еще в далекие 90е года. Сейчас же я не смотрю родные каналы. Если смотрю новости то по бибиси, если читаю новости то бибиси или дачньюз. И кстати там далеко не всегда говорят в такт украинским СМИ и в противофазе российским. Если открываю родные новости, то по укр.нет.

ну а насчет разницы, зачем думать о еще одном варианте типа «стакан наполовину пустой или наполовину полный». Физически стакан содержит 50% воды от своего объема. Оставлю этот вопрос для демагогов, которые просто не хотят долить стакан до краев, как у других налито.

Надеюсь протезы в скором времени решат этот вопрос именно в том ключе, что вы озвучили.

P.S. Помню одну байку. Пришел слепой (не с рождения, а болезнь какая-то) в церковь. Ему люди говорят:
— сейчас за тебя помолимся, и ты прозреешь!
— Стоп-стоп — испугался наш инвалид, — это значит что у меня и пенсию заберут?
— Ну... наверное да. Но зато ты снова увидишь солнце!
— Ну уж нет, я уже так привык.

И ушел.

Могу вас удивить, но тут (на Западе) тоже платят пенсии по инвалидности, более того, на такую пенсию можно жить очень даже полноценно. А у нас на Родине, даже с отрезанной ногой надо на медкомиссию приходить чуть ли не каждый год.
Буду заканчивать эту дискуссию со своей стороны. Как итого могу сказать, что я не хочу быть гражданином такой страны, которая требует цену заплатить гражданам и дорогую, но свою цену не платит. Это относится к инвалидам (не важно с потребностями или возможностями), к тем ребятам, которые защищали Родину и теперь будут просить с протянутой рукой, чтобы как то выжить, а им еще богатые айтишники давать копейку не будут, обзывая их нариками. Мои родители трудились с 16ти лет на заводах у станков, заочно или вечерне получали высшее образование и потом работали долго долго. А щас хрен на пенсию проживешь. Нах мне такая Родина сдалась. Пусть даже моя вторая не станет Родиной с большой буквы. Мне пох, потому что она будет все равно лучше той что с большой буквы. Тем более, что та, что с большой буквой, уже больше не существует.

«Форрест Гамп» вспоминается :-)

Не будет никакой военной агрессии.

Очень хочется верить. К сожалению, гарантий никто не даёт.

Для IT-рынка все будет не так плачевно, как для отраслей, привязанных напрямую к локациям в пределах Украины. В конце концов, интернет — удаленка — счастье (даже без релокации), а вот остальным придется похлеще.

З 2022 цей коментар про війну сприймається інакше.

ІТ компанії за березень-червень здійснили реалокацію ключових співробітників за межі України.

Чушь

«Реалокація» була із копіюванням і знищенням попередньої копії? :)

Мене у випадку відкритої війни переймає лише моя львівська зйомна квартира — чи маю я за неї заплатити наперед на час, поки я буду у війську, і якщо маю, то на скільки...
Доки війна гібридна, мені дуже важко пояснити родині, нареченій, керівництву і навіть власнику квартири, чому я маю бути ТАМ. Щойно, не приведи Господи, почнеться справжня війна, все встане на свої місця, дилему буде розв’язано.
Що ж до втечі з країни, то це був би варіант якщо б Революція Гідності програла...

Зазвичай мало хто повертається у те житло, яке орендував до війни.


ІТ компанії за березень-червень здійснили реалокацію ключових співробітників за межі України.
а можна те саме, але з пруфами ? :))
і скільки було тих ІТ компаній що таким займались ? :))

Принаймі 5 з чисельністю від 500 співробітників. Персонал, який задіяний на проектах іноземних замовинків.
Якщо б Ви були власником ІТ компанії, співробітником, який реалокується — розповідали б усім?

Персонал, який задіяний на проектах іноземних замовинків.
в нас в аутсорсі такі всі... а скільки людей вивезли ? :))
Якщо б Ви були .. співробітником, який реалокується — розповідали б усім?
а колеги не помітили б що колега в тімі замість мітингів в офісі раптом почав в скайпі підключатись, дома не жити, на пиятики з друзями не приходити ? :)))

значить чутки :) називали цифри у декілька десятків

Мы говорим о 5 компаниях из 20 ( dou.ua/...5-january-2014 )
назовите хотя бы одну.
Если мы говорим о запланированных переездах 10-50 ТОПов к заказчикам — это пустой звон.
Постоянно кто-то уезжает туда пожить, на год-два. Кто-то возвращается, кто-то продлевает контракт.

Називати не буду. Простіше буде, коли самі компанії, відповідальні особи розкажуть. Зацікавлені можуть розпитати знайомих.

-1

називали цифри у декілька десятків
подтвердили мою гипотезу.
Название не интересно уже.
Уверен, что и компании не очень-то рады этим переменам (меньше денег приходит, демотиватор тем, кто остался тут)...

мотиватор покращувати англійську та емігрувати :)

в нас в аутсорсі такі всі... а скільки людей вивезли ? :))
Мене взагалі дивує, що ми обговорюємо питання в такому ключі (хто? скільки? невже?).
Адже КОЖНА аутсорс компанія ще весною мала задуматись над ризиками і прорахувати можливість і вартість реалокації бізнесу (ключових співробітників) «за кордон».
Провести опитування співробітників на предмет наявності паспортів та бажання переїзду. Знайти і зняти офіс. Перевезти персонал. Продовжити роботу і заробляння грошей при будь-якому можливому варіанті розвитку подій.

Складніше фрілансерам, самозайнятим. Їм доведеться все робити самотужки.

А вас это почему не промотивировало?
Может быть по той же причине, что и остальных ?

Я считаю, что компания не вправе решать — кому ехать, а кому нет. Предложить\поддержать — да.

дык чел и говорит, что «провести опрос сотрудников на предмет возможной релокации с семьей на долгосрочно». Такие опросы были проведены в некоторых топовых компаниях. Я в одной такой когда то работал в Одессе, знаю от инсайдеров :). Никто не заставляет. Но в тоже время компания имеет право решать сколько сотрудников оставлять в Украине и в каком городе. Не правда ли. Хорошая компания, в моем понимании, оповестит о всем заранее, даст возможность выбрать сотруднику, а сотрудник выберет с компанией он или нет. Это лучше чем компании, которые когда петух клюнет, то они просто исчезнут и бросят сотрудников моментально. Некоторые могут и зп не заплатить, мотивируя это форс-мажором.

Мене взагалі дивує, що ми обговорюємо питання в такому ключі (хто? скільки? невже?).
звичайно, ми ж працівники розумової сфери (як би деяки індивіди не намагались це самозаперечувати), і спочатку розбираємо інформацію на факти і здогадки, а лише потім над фактами працюєм, а весь цей топік більше подібний на набір здогадок, а не на хоч декілька фактів.
так який сенс нам щось планувати на основі здогадок рівня: «я думаю в яника були заникані ще 11 батонів! треба знайти і відкопати!»?

є теми
dou.ua/...ms/topic/10057
важко зрозуміти скільки через які компанії виїхало :)

А она — правда такова, что масса компаний втихаря уже начали процедуру релокейшена. Без особых публикаций на ДОУ или в аналогичных ресурсах.
dou.ua/...ums/topic/9894
є теми
це найм онсайт працівників, де замовники просять знайти людину готову переїхати — практика існує давно і ніскільки не привязана до існуючих чи «ключових» працівників, спокійно можна попасти «людиною з вулиці»
А она — правда такова, что масса компаний втихаря уже начали процедуру релокейшена.
читайте топік, то про релокейшин з криму і сходу в межах україни :))

тем багато, але ви їх знову не читали(навіть заголовки) — ніхто з них до замовника не їде, їдуть в київ і до львова.
п.с. якщо хочете знайти щось за останні 5 років що я не читав — шукайте не на доу...

Насправді різниця між переїздом з одного міста в інше та з країни в країну досить примарна. Так зараз існують перепони у вигляді віз, дозволів на роботу, але вони тимчасові. Приклад ЄС це доводить.
В ЄС громадяни можуть їздити між країнами коли їм заманеться і як заманеться. Українці мають докласти всіх зусиль, щоб іздити у ЄС так само без перепон.

Насправді різниця між переїздом з одного міста в інше та з країни в країну досить примарна

існують перепони у вигляді віз, дозволів на роботу
2013: Открыт центр разработок в Варшаве, Польша
miratech.ua/...company-profile
Глава Luxoft Дмитрий Лощинин рассказал корреспонденту Bloomberg, что его компания увезёт 500 русских и украинцев в Болгарию, Румынию и Польшу. По словам Лощинина это решение продиктовано желаниями заказчиков Luxoft снизить страновые риски возникшие на фоне конфликта Украины и России.
roem.ru/...awithlux100359
www.luxoft.ru/...e.html?id=43403
Комфортный офис в паре минут от ст.м. Петроградская (Возможна реалокация в европейский офис в Латвии);
subscribe.ru/...7/16110031.html
:)
таке враження, що лідери ринку повинні вішати об’яву “ми вивозимо співробітників за кордон”

спитайте на співбесідах у HR компаній, чи є можливість реалокації за кордон...

Помітив, що польські рекрутери досить активні на ринку останні кілька місяців, півроку-рік тому активність була менша. Але це може бути пов’язано з відкриттям технопарку у Вроцлаві.

Причем сразу упреждаю комменты типа Люкс это еще тот бодишоп. Да, Люкс занимается хантингом и поставкой-продажей тушек забугор, нашли и сразу продали. Но вот это про релокацию сотен сотрудников в ближнее зарубежье в восточною Европу (в основном с украинских офисов) это не бодишопство. Они переводят проекты с людьми, которые на них проработали не один годик. Они не продают тушки. а меняют локацию офиса, но при этом люди не становятся юридически ближе к заказчику, они не работают в офисах заказчиков фултайм. Да, естественно все остается в плоскости аутсорса, аутстафу (вряд ли они переведут забугор проекты по фикс прайс схеме). Но люкс особо и не претендовал на роль ведущей продуктовой конторы :).

Підписатись на коментарі