Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Пропонують роботу на Bloomberg

Як правило на усі запрошення та листи від ХР’ів в LinkedIn я відповідаю кнопочками Not Interested і про мене забувають, але цього разу прийшов ще один лист «дай мені шанс розказати тобі про неймовірну можливість ...». Ну що ж, думаю, нехай розкаже.
Коротоше пропонують переїхати з Сіетла в НЙ на ~20% більше грошей, контрактором. Взагалі за словами ХР контракторам там платять від $600 до $1000 за день. При цьому контракторство подається як неймовірна перевага — типо щось тобі не сподобалося і йдеш собі куди хочеш. Запевнений також був що робота ведеться на самому свіжому С++, технології та задачі найцікавіші в світі, а наявність блумберга в моєму резюме додасть йому такої ваги що ніякому Microsoft і близько стояти не вийде.
Розмову завершили тим що нікуди я їхати не збираюся, але він ще зі мною зв’яжеться через кілька місяців щоб побачити чи не змінилася моя думка.
Тепер питання. Є тут хто такий що працював в блумбегру і знає чим там С++ програмісти займаються насправді. Ну і взагалі давайте якось обговоримо :)

UPD. Хє-хє, судячи за відгуками Senior Developer’ів найсучасніший С++ на практиці являє собою мішанину старезного коду на FORTRAN’і та С — www.glassdoor.com/...​filter.jobTitleFTS=Senior Software Developer. От і вірь після такого людям на слово.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А звідки HR, чи не з SPG? «Я вам не скажу за весь С++», сам працюю в Bloomberg на Perl. Прямо за мною сидять хлопці з сусіднього відділу , пишуть на С++ іншу частину нашої системи. Поряд зі мною сидить дівчина інтерн, пише на C++ якусь частину тест фреймворка. Зовсім не FORTRAN.
Щодо Perl, в Bloomberg працюють кілька Perl porters, CPAN authors, люди, які щороку віступають на YAPC::NA, тобто можно судити про їх рівень.
Щодо цікавості проектів, я так зрозумів, проектів стільки, скільки тімів в компанії. Я працюю в Networking R&D там є де втілити творчій потенціал :)
Про саме місто вже багато писали. Не кожному воно підходить, знаю кілька людей з Каліфорнії, що не витримали НЙ. Якщо ви один та здатні легко знаходити нові контакти, або ваша жінка/дівчина має підривний характер, місто буде довподоби. Повернутися о 4 ранку з бару в Манхетені до Брукліна? Немає проблем, метро ходить кожні 20 хвилин. 40 хвилин, і дома.
20% більше грошей — це все ж таки більше, навіть враховуючи відсутнисть податку штату в Сіетлі.

Ок, дякую за інформацію. ХР не казав звідки він конкретно. А НЙ для мене точно завеликий — для мене і Сіетл занадто, я у невеличкому селі поселився і так склалося що там же зараз і працюю.

Один из моих знакомых из Одессы, который переехал в Голландию и тут уже как бы осел в Делфте, работая на небольшую русскоязычную фирму, взял лыжню на Шелл, тоже в Голландии в соседнем городке. Поработав там полтора годика, вдруг неожиданно получил оффер от блумберга (С++, Швейцария) и сразу же свалил с Шелла туда. Наши общие знакомые, с кем он поддерживает отношения более интенсивно, говорят что он безумно рад и с профессиональной и с людской сторон всем. Переехал с семьей. Все довольны. Хотя вообщем то и тут в Голландии на Шелл работал и проблем не знал программистам.

А ты считаешь, что там работают люди голубых кровей, у которых программирование в DNA прошито, и пишут исключительно на самых новых языках альфа-верий?

ЗЫ. Учитывая последние тенденции, Майкрософт в резюме будет считаться наравне с алкоголизмом.

Чесно кажучи не зрозумів претензій.

На контракте мед страховку себе и семье прийдется покупать самому. Отпуск тоже за свой счет. Про налог штата уже сказали.

Схоже що ці +20% якраз і підуть на страховку, 401К і податок штату. А жити в НЙ однозначно дорожче. От хитрі які :)

Еще вроде если вы self-employed то social security tax в 2 раза выше. Когда вы обычный рабочий, вы платите половину, а половину оплачивает работодатель

О, интересно, мне тоже писали. Правда не на контрактора. Я читал блог человека, который там работал, насколько я помню, можно попытаться у него выяснить подробности или просто порыться в блоге, он вроде что-то писал про работу. demin.ws

Чисто по деньгам 20% денег никак не перекроют разницу между контракторством и постоянкой и Сиетлом и НЙ.

Скільки на вашу думку варто було б додати щоб отримати подібний рівень в НЙ? Я думаю тут сама сума важить більше ніж процентні відношення. Десь так:
75 в Сіетлі ==110 в НЙ
100 в Сіетлі == 135 в НЙ
125 в Сіетлі == 150 в НЙ
150 в Сіетлі == 165 в НЙ

Чи я не вірно оцінюю?

Я думаю, стоит для начала посчитать налоги. В НЙ есть налог штата и города.
Ну и сюда заглянуть: money.cnn.com/...cost-of-living

Ой, а я зовсім забув що бувають податки штату. Дякую за нагадування.

Я ХЗ по точным цифрам, но почти уверен что 20% это мало. В НЙ ты однозначно будешь дороже снимать жилье или очень долго добираться на работу, и контракторство скорее всего лишит тебя кучи плюшек постоянки, типа оплачиваемого отпуска, 401к, мед страховки.

Контрактора скорее всего отправят разгребать/чинить/упорядочивать какую-то кучу хлама, в которой уже мало кто что-либо понимает, но которая доставляет всем головную боль. С одной стороны — челлендж, с другой — все может оказаться очень запущено.
Надо узнать детальнее, над чем придется работать. Потому что 80% программерской работы в финансах — УГ.

Я теж озвучив свої побоювання щодо унилості роботи в фінансах, ХР не зрозумів чому. Каже — фінанси це ж круто, що може бути цікавіше?

А ХР типа много понимает) Это круто если тебе интересны инвестиционные рынки, получаешь хороший exposure. Но сами задачи разработки обычно унылы, отчасти в силу особенностей предметной области. Кроме того, нужно понимать, что для финансовых компаний IT — это статья расходов и не приносит прибыли, так что отношение будет соотвествующее. Исключением могут быть, наверное, какие-нибудь тех-ориентированые хежд фонды, занимающиеся алго-трейдингом и HFT. Ну и культура разработки/процессы часто в околозачаточном состоянии.
Впрочем, в блумберге все может быть по-другому :)

При цьому контракторство подається як неймовірна перевага — типо щось тобі не сподобалося і йдеш собі куди хочеш
це типу як СПД в Україні? Тоді раду перевірити, як там з відповідальністю майном. В Україні з СПД це, мабуть, найстрьомніше, але не чув, щоб когось зачепило.
Запевнений також був що робота ведеться на самому свіжому С++, технології та задачі найцікавіші в світі,
тобто технічної співбесіди з кимось з програмерів не дочекалися?
і знає чим там С++ програмісти займаються насправді
пробували контактувати з С++ розробниками, що працювали на bloomberg, через linkedin?

Та ні, кажу ж розмовою з ХР’ом все обмежилося. Чесно кажучи якось багато мороки шукати девів з блумберга на ЛІ та турбувати їх своїми питаннями. І це при тому що я не збираюся туди їхати. Та і до того ж у нас тут форум де всі про все знають найкраще за усих інших будь-де ще :)

Підписатись на коментарі