Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Розкажіть про компанію Xetra.us

Xetra.us

Доброго дня!

Хто щось чув про цю компанію? Чи це нормально, що офіс знаходиться не у Львові, а у Самборі — районному центрі Львівської області (70 км від Львова).

Як часто людей без досвіду в IT сфері та без знайомств у компанії можуть розглядати як кандидатів на посаду Project Manager?

Дякую за відповіді, які Ви надасте.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт всім!
Хочу доповнити до всього написаного про Pytex, Nowa чи Xetra.
Працював тут недовго.
Хочу поділитись новими враженнями бо все, що тут відбувалося
останнім часом просто вражає.
А далі про головне:
Плюсів тут вже давно нема. Безкоштовні обіди відмінили
і уроки англійської також. Компанія на даний час працює в готелі
«Імперіал» на 5 поверсі. В готелі вони працюють тому, що не платили
за оренду власникам приміщення у попередньому офісі. В готелі ліфтом їздити нашим працівникам
заборонили, а також тюлі і штори нам зняли з вікон і сказали, що
договором не передбачено. Довгий час ми не мали мікрохвильовки
тому приходилось їсти холодну їжу яку приносили самі, бо кожен день піти в кафе на обід
не по кишені. Навіть на цукор скидувались працівники — це ганьба для компанії.
Тут постійно і майже всім затримують зарплату, а декому її не виплачують взагалі.
Зарплату тут доводиться випрошувати як милостиню, а затримують її по 3-4 місяці.
Коли починаєш говорити за зарплату то вони починають розказувати
як їх це сильно болить та байки про хлопчика який двома пальцями
шукає букву на клавіатурі. За той час поки я працював звідси втекли найкращі
спеціалісти. Одним словом намахалово сплошне як
розробників так і людей в яких орендують приміщення, так і замовників з
інших країн. Вони по-свинськи поступають зі всіма без вийнятку, а
в оголошеннях пишуть яка крута в них компанія.
Вчинки недостойні IT-компанії. Це навіть компанією важко назвати.
Це ті, що кажуть міняють Україну так поступають. Отже висновок один:
не тратьте свій час тут навіть резюме шкода кидати.

Привіт всім! Хах тема дуже цікава :) Працював там майже рік часу за зарплату 2500 гривнями, не скажу що багато, но і не мало, як на таке мале містечко, як Самбір, здивувало що фірма фейк має багато назв, то НОВА, то ПАЙТЕКС, тепер взнав, що вони ще й КСЕТРА називаються! Хочу поділитись враженнями як такими, на старт можливо й нічого поганого немає в цій компанії, колектив вроді якшро брати самбірський хороший, чомусь у людей з Донецька більший імунітет ніж у інших, мабуть тому, що власник сам з Донецьку, ну це не важливо впринципі! Звільнили мене з цієї фірми, тому що їздив на співбесіду у Львів на іншу фірму, по приїзду назад у КСЕТРА чи це ПАЙТЕКС, мене зузстрів, худощавого вигляду донецький хлопчик і поясни в культурно, що їм таких більше на фірмі не потрібно, ну це й зрозуміло, донецькі жеж в імунітеті! ЩО можу сказати про фірму взагалом, намахалово сплошне, як робочих, тобто нас девелоперів, так і клієнтів із за границі, із за таких фірм як ця, тяжко говорити про працевлаштування в іншому місці, оскільки нехочеться фірму фейк, яка бреше своїм клієнтам вказувати у своєму резюме! Ставлення відповідне у Львові до цього! Мінуси фірми, (навіть тяжко фірмою назвати) — зарплата 2500, принципово не гворять українською ті, які викрикають на фірмі що вони міняють Україну, цікаво чим вони міняють, хіба брехнею, та солодкими вигуками Індійського походження хлопця про зарплату в 20000 гривень, щоб запудрити голову! Ще з мінусів взято психологічний характер самого власника, Донецьких тримають тут за маленьку зарплату, тому що їм знімають тут квартири за рахунок фірми, а місцевих із за соціального становища, що немає роботи, та і з\п в 2500 гривнями — це на Самбір ще клондайк! Вот так і розказують казки усім кому не лінь, набирають людей з технікума, які навіть елементарно симантики HTML5 та СSS не знають, а досвідченим працівникам платять копійки! Отже, якщо брати до уваги мінуси та плюси, плюсів немає!

Не варто тратити на них свій час! Працював у них в м.Самборі. Неофіційне оформлення, зарплата з постійними затримками, тобто доведеться бігати за ними і виклянчувати гроші. Платять дуже мало — 2000грн. Коли мова заходить за виплату з/п, починають розказувати всякі відмазки, про те що в країні війна і тому подібне. Вони також обіцяють що будуть вчити(для тих хто немає досвіду) але, по факту, нічого не вчать абсолютно і постійно розказують, які у них грандіозні плани. Плюс — те що є безкоштовні обіди і не фіксований робочий день, а також безкоштовні уроки англійської. Продукти, які вони пишуть, досить цікаві, але реалізація даних проектів, робить їх мертвонародженими. Висновок, якщо немає абсолютно ніякої роботи, можна з ними зв’язуватись, з подальшим наміром не залишатись у них надовго

Дякую. Хоть їм не підійшов тоді, але б на менше, ніж на 4500-5000 грн. + гроші на оренду квартири я б не пішов.
Крім того, для мене важливе якесь офіційне працевлаштування — на трудову або якщо на ПП, то щоб фірма помогла і турбувалася про це ПП (щодо різних змін в законодавстві повідомляла вчасно та т.п.).

Як часто людей без досвіду в IT сфері та без знайомств у компанії можуть розглядати як кандидатів на посаду Project Manager?
У Єпл взяли менеджера з пепсі, який не мав досвіду в ІТ.
Якщо без жартів, то це досить дивна ситуація.

Ось топік на тему PM-ства без IT-досвіду:
dou.ua/...ms/topic/10645

Если у HR-менеджера логин в Skype xetra-hr, то я уже имел с ними дело.

Прошёл своё первое в жизни, и поэтому не очень удачное собеседование по Skype (из Донецка со львовским офисом компании), после чего меня попросту молча удалили. На просьбу дать хоть какой-нибудь фидбек не ответили.

Чи це нормально, що офіс знаходиться не у Львові, а у Самборі — районному центрі Львівської області

Lolwut??? Хотілось би почути хід ваших думок, що привів вас до такого питання.
Чи це нормально, що ви народились людиною, коли була ваша черга на камінь?

Просто загалом, вроді, IT компанії мають офіси у великих містах, а не в маленьких. Чи я невірно кажу? А до чого тут камінь?

камінь — елемент філософії. Щодо відповіді — звісно нормально, що компанія відкриває офіси там де хоче. Ну і «зазвичай» обумовлено більше ресурсними і інфраструктурними питаннями. Щодо Самбора, вочевидь, зіграло плюсом те, що там є Статтехнікум, де вчать на програмістів. А існування компанії, де свої знання можна використати — додатковий стимул для студентів

в випадку Самбора — там проблеми зі станом дороги почнуться як тільки звернеш з траси на городок, тому іздити туди не зручно. Але якщо жити десь в тих районах у власному будинку, до львов вибиратися не дуже часто, то все ок.
А основний мінус райцентра — там в принципі не можливо знайти потрібних людей, всі програмери як відівчилися у Львові, так назад і не повернулися.

Як часто людей без досвіду в IT сфері та без знайомств у компанії можуть розглядати як кандидатів на посаду Project Manager?

Як часто на посаду головного лікаря в лікарні візьмуть без медичної освіти?
Чи є можливість стати директором школи без педагогічної?
Я не маю будівельної освіти, невже я не зможу керувати будівництвом бізнес-центру чи багатоповерхівки?

Вот так напринимают военных в IT: проекты стоят, зато плинтуса покрашены и все ходят строем.

От тому й питаю, бо кілька моїх знайомих програмістів мають різні думки на це питання. Вирішив подивитися, що тут скажуть.
Адже ж на Project Manager ніде не вчать. Вчать тільки на програмера.

Тут треба читати не тільки Project, у сенсі ІТ проекту, а й Manager, тобто керування процессами. Для цього не достатньо одного лише досвіду в ІТ.

Ну, інженер по автоматизації отримує певний досвід як Manager. Але ж, вроді, треба було б мати і трохи знання, як програмувати. Хоть, можливо, це не столь важно, в процесі б навчився чого треба.

Можна такий ланцюжок намалювати:
інженер з автоматизації — вміє автоматизувати — може розібратися у предметній області — зможе проаналізувати та автоматизувати роботу ПМ — згодиться на ПМ :)

Зачем так углубляться, просто сходи на собеседование и все (там все и увидишь, если пригласили) :)

та уже відмовили мені, бо вони хочуть на крайняк або знання в програмуванні і тоді не дуже класну англійську, або повністю вільну англійську, але можна тоді без знання в програмуванні, або і програмування і англійська на хорошому рівні.

Вони найшли моє резюме на Work.ua. Там назва резюме — Project Manager. Але то я шукаю менеджером проектів десь на виробництві чи щось що стосується виробництва.

я сразу смотрю на исходный код сайта.. xetra.us — ага, «..wp-content..» — я считаю что это уже плохо, нормальная компания, я думаю, сможет себе сделать свое ядро, хотя бы для своего сайта.

Идем далее..
Проверяем информацию на сайте, берем адрес: «2500 Castle Dr, Suite F-2 Manhattan, NY 10282» — гуглим.
Первый же попадает unlcru.com/contact , почти даже дизайн одинаковый.

Не, не, я бы не рассматривал их как компанию.

тогда скажу «фе».. ну не знаю, у меня сразу подозрение к таким сайтам.
конечно циклум, глобал — это простительно, хотя все же не понимаю, разве не могут свое написать, столь большие и серьезные компании, я же уверен что они шаманили над ядром, что бы убрать баги и улучшить защиту..

Но если рассматривать что-то такое как задано в первом посте.. тогда конечно подозрение.

Мб у меня такое мнение после одного случая. Меня пригласили на собеседование, я сразу же посмотрел их сайт, он выглядел не очень, ядро на друпале, обычный дизайн, как бы ничего не приметного. Но после собеседования, после моего общения с директором этой фирмы.. я понял что сайт — это лицо компании.

Ну тогда я вас добью. Сайт Джавы написан на друпале)
этот?
joxi.ru/...U4wyTJDRApcoLrY
Более того, шаманизм над ядром на сайте с няшными фоточками и няшными вакансиями не принесет компаниям никакого профита
— конечно, но спертый дизайн с почти идентичными данными на страницах с другого сайта — это успех?

Если IT компания занимается web разработкой, и на уме только «нужен сайт компании, давайте поставим друпаль, и модулей установим — будет счастье» то как то мало вериться что это норм компания.

Ок, пусть хотя бы уберут баги релиза и улучшат защиту (хотя бы некоторые так делают).
А так мне в принципе все равно что поставит Петя на своем сайте.

Но и суть темы, не то что у кого стоит, а отзывы о сайте/компании что в первом посте.
Я, лишь, выразил свое мнение, по этому поводу.

мда, мне с вами не о чем говорить.

А еще каждый норм девелопер должен написать свою CMS и социальную сеть.

и игру в которой можно «грабить корованы»

это только геймдевелоперам

ну почему же, я думаю есть много людей у которых один из pet projects какая-то игра, типа пятнашек, морского боя, крестики-нолики и т.д.

вот они как раз реже на «корованы» замахиваются)

Каждая компания должна разрабатывать на собственном языке программирования, использовать чужие — это несолидно и сильно бьет по имиджу компании!

конечно, но спертый дизайн с почти идентичными данными на страницах с другого сайта — это успех?
почему сразу спертый? просто могли купить готовый темплейт, их кучи продаются без всякой гарантии уникальности.

А як зрозуміти, на чому сайти ті є — ну, типу WordPress чи щось інше?
А то я зовсім не програміст, а якісь ази хочеться потрохи взнавати.

Якщо зайти на сайт і натиснути CTRL+U або View Source і там написано WordPress або кілька разів зустрічається «wp-» або якщо додати до адреси сайту «wp-admin/» і відкриється сторінка входу в адмінку, то сайт скоріше за все на WordPress.

он? — ничем.
вы же спросили за

Xetra
вот у них почти идентичный дизайн.

а это о многом говорит, например что у них скорей всего нету штатного дизайнера, скорей всего они просто «делают деньги» а не занимаются любимым делом (сложно работать в такой компании). Видно что им «лень работать» — так как они даже не смогли сменить текста на страницах.

Ну и собственно, зачем на своем сайте писать чужой адрес?

врядли, unlcru.com больше похож на реальный.

нормальная компания, я думаю, сможет себе сделать свое ядро, хотя бы для своего сайта.
Сразу видно вы знаете на что должна тратить время и деньги компания.

А также свой компиллятор, свой язык программирования и свою ось для мобилок

Виглядає якось мутно.
В гуглі тільки одне посилання на власне сам сайт і компанію на work.ua / rabota.ua

А якщо пошукати номер 888.350.0688 з головної сторінки сайту, то видасть 5 посилань — 2 на Xetra.us, 2 на PHPals, який є на ~95% копією Xetra.us(про який однак гугл видає трохи більше, але ідентичної інформації), і konstantine.me/pytex, який зновує таки є майже точною копією двох попередніх.

З того всього більш-менш правдоподібно виглядає konstantine.me — ймовірно, промо-сайт розробника, а pytex в якості портфоліо.

Решта все якесь непевне, не радив би зв’язуватись

Немного комментариев вдогонку:
1 Домменая зона .us для офшорной компании выглядит не просто странно, но экзотично.
2 Отсутствие многих стрниц на которые есть ссылки из центрального баннера- напримар about/values/, /cloudstaffing и особенно /about/our-expertise/
3 Информация, и способ ее подачи на /hire-us/ меня немного потряс.
4 Странности контента особенно заметны на фоне картинок динамического банера.

Підписатись на коментарі