Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

У Луцьку заснували ІТ-кластер

У Луцьку найбільші ІТ-компаніїї оголосили про створення ІТ-кластеру.

Про це стало відомо під час конференції «ІТ-сфера у Луцьку: розвиток, проблеми та ІТ-кластер».

Звичайно, багато говорили про проблеми ІТ-галузі в місті та області й радилися, як їх вирішувати. А міська рада обіцяла всіляко підтримувати ініціативу.

Проблеми

— Знання, які дають волинські виші, не співпадають з вимогами сучасного ІТ-ринку в Луцьку;
— Молодь (як і батьки) недостатньо інформовані про ІТ-галузь;
— Рівень знань англійської мови, яка вкрай необхідна для майбутнього спеціаліста, залишає бажати кращого;
— Немає приміщення для «ІТ-тусовки».

Що буде робити кластер

У рамках кластеру планують здійснювати різноманітні проекти, такі як популяризацію ІТ-галузі, покращення середовища для ведення бізнесу, освітні платформи, допомога університетам в адаптації навчальних програм до вимог сучасних роботодавців, а також організація інкубаторів, коворкінгів, кабінетів-консультації для батьків та абітурієнтів тощо.

На часі впровадження освітнього проекту, який передбачає зустрічі з батьками майбутніх абітурієнтів у школах та ознайомлення їх з професією ІТ-шника. Також розпочалися роботи щодо створення коворкінгу у Луцьку.

Тим часом, ініціатори запрошують доєднатися до Луцького ІТ-кластеру. Перша офіційна зустріч діючих та потенційних учасників асоціації відбудеться 28 січня. Засновники Луцького кластеру запрошують усіх представників ринку працювати спільно.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В Луцке запустили социальную кампанию «Просто стань программисtом»
ain.ua/2015/04/20/576668

У Луцьку найбільші ІТ-компаніїї
Що, всі три? (Якщо що я з Луцька =))

Вот черт, я уж было подумал, что реально кластер сделали, в Луцке! От удивления даже зашел сюда почитать...

А які компанії входять в цю ініціативну групу?

Ideil, Internetdevels уже, Укр.медіа, Eventsoft, Мегасофт та ін. завтра будуть зустрічатися й обговорювати нюанси.

Похоже — будет у вас очередной «меморандум»...

«IT-кластер» это вообще что такое? Компания? Группа компаний? Место в городе? Сайт в интернете?

Кластер — група компаній та організацій, які географічно наближені й інтеграційно взаємодіють між собою, а також функціонують в певній галузевій (багатогалузевій) сфері і взаємодоповнюють один одного.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Я так думаю, что леванда и Ко имеет к этому отношение?! 110% нашли себе лоха из нового созыва местной власти с которым на пару будут пилить бабки, а чинуша будет привлекать деньги с области.
Ин.девелс, это самое глубокое болото на свете, даже Марианский жёлоб микрощель по сравнению с ним и его вечным потоком кадров. Берут бобров на минималку, бобры сначало строят плотину бесплатно, якобы испытательный срок 1-2 месяца, потом платят пресловутые 1200 (простите или схему развода уже сменили?). Рости проф. некуда даже если знания твои позволяют ибо мидл есть и синьор есть, а кормить доп. рот не охота и висят поСоны вечно в джунах с зп >1800 (или подняли на стольник хотябы после прыжка курса в 2 раза?) пахая аки раб на галерах.
Случай из жизни одного юного падавана. «Лид» (сложно его даже таковым назвать) якобы должен подтягивать знания нубасов. «Лид» даёт список лит-ры для чтения и опосля проводит тесты. В тестах большая часть вопросов ответы на которые ты не знаешь только потому, что их небыло в списке рекомен. лит-ры. Лиду говорят что за хурма? Он отвечает, что в книгах которые он дал всё есть. Да какие правильные книги кузькину мать он даёт, точнее ссылки на них, что они битые или страниц таких уже давно нет. Методичку не менял поди 2 года. А если его тыкать носом в книгу и просить указать место ответа на вопрос из теста то он в секунду превращается в глухонемого, клипает глазами как рыба и говорит что занят созиданием мира сего... и да, сам виноват. Из этого выходит = тесты пишут одни люди, а список лит-ры к ним — другие. Или где?
Контора. Одно помещение, напоминает класс информатики в школе, где все сидят по кругу лицом к стенке.
Начальство как сыр в масле, а челядь в стойле.
Ха-ха-ха.

Ого, який екскурс)) мені шкода, що вас на тій фірмі настільки образили, що ви більше пишете про приватний бізнес, ніж про сам факт заснування ініціативи.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ну, напевне що, як людина організувала бізнес, так і організовує інші заходи та ініціативи. Хоча, можу помилятись звісно.

Звісно. Оскільки кластер буде побудований за зразком львівського, рішення прийматиме не одна людина, а правління

Блин, напомнило мне компанию СофтБАС но увас я вижу еще жеще.
www.kakrabota.com.ua/company/2372
Обратите внимание на «креативный дизвйн» офиса, фотку которыго они сами выложили доказывая что у них все классно ))))
А если по сути. Есть люди и возле метро торгуют... не знаю зачем, может нравится им???

@Игорь Буханкин
1. Людині платять рівно стільки, на скільки вона заслуговує.
2. Замість того, щоб поливати когось будом потрібно подати кращу ідею і зробити щось краще
@Ivanna Martyniv
Студенти це дуже добре, але починати потрібно значно раніше codeclubua.org
Біда Луцька і цілої країни не у відсутності розумних людей, а у відсутності у людей бажання вчитись, працювати і розвиватись. Як варіант, для рішення цієї проблеми ІТ компанії можуть зробити сайт з історіями успіху окремих людей, про те як колишні студенти абсолютно законно заробили на свої автомобілі і житло за декілька років.

Так-так. Година коду — це теж думається думалка. І правда ваша — лінь, то найгірше, що може бути.

Підписатись на коментарі