Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Курси фрілансу

Доброго дня. Виникло питання — чому б не відкрити курси підготовки фрілансерів на базі ІТ школи. При цьому викладач виконував би роль такого собі тім ліда з правом отримання бонусів за виконаний групою проект. Учні отримують практичний досвід роботи, школа оплату за навчання, а викладач стимул до виконання проектів. Після закінчення курсів учні можуть самоорганізовуватися і продовжувати роботу. Що думаєте про це друзі?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я залюбки пішла б на такі курси, де б здобула практичні навички, отримала відповіді на свої питання стосовно придбання тих навичок праці на біржах фрилансу , які досвідчені IT спеціалісти виконують механічно. Статті пишу добре, та не вмію їх розмістити, прив^язати до картки.

Я пішла ь на такі курси залюбки, щоб мені повільно показали практичні навички—як зайти, яку кнопку потиснути, як прив’язати до картки., щоб отримати гроші. Досвідчені роблять все механічно. Це як керувати машиною. Досвідчений водій розмовляє і механічно вмикає поворот , перемикач швидкості і т п. Талановитий вчитель навчає цим навичками поступово—подетально. Відпрацьовує кожен момент!! Це актуальні курси!

Як на мене, це трохи складна задача. Підготувати IT спеціаліста це вже непросто, а ще й навчити його бізнес сторони (навіть для рівня фрілансера), вдвічі зменшить шанси на успіх.

Виживуть одиниці від одиниць ;-)

Знаю, що Павел Обод (sloboda-studio.com/ru) проводив курси для фрілансерів та власників малих IT контор.

А також є закордонні варіанти для фрілансерів типу: doubleyourfreelancing.com/courses

Але звісно жодні з них немають відношення до навчання самомого ремесла програмування.

А если проект будет запорот, что получает «выкладач-тимлид»? А что получает заказчик?
Ведь платят за результат, а не за попытки. Бизнес будет терять выбирая такой вариант испонения, пусть и дешевле.

Единственный, на мой взгяд, вариант — это организация новых короткосрочных проектов и самостоятельное извлечение прибыли из них. Например, простой вариант (казалось бы) — придумываете игру, команда делает и набивает опыт, потом продаете на маркете/монетизируете рекламой и т.д. Или делайете как нибудь опен-соурс проект, если выстреливает — ученики получают отличные рекомендации как соавторы крутого продукта.

Тема удаленной работы набирает популярность. А чему вы будете учить ? Принципы работы одинаковые для remote/onsite:

1. Получаешь задание
2. Качественно выполняешь
3. PROFIT!!1

Я бы после 5+ лет работы на фрилансе предпочла бы работать только с опытными исполнителями. Это такая же ответственная и сложная работа, как и охвисная. Фриланс — это лишь вопрос дислокации.
А на курсах учить людей быть фрилансерами — это как-то странно о_О.

трудовик подобным занимался, заставлял делать табуретки а потом продавал их

Нас заставляли паять пакеты для продуктов. Тогда ещё не было промышленных.

На этом комментарии тред можно сворачивать. Исчерпывающе.

Підписатись на коментарі