Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Таск менеджер

Привіт. Я бачив досить багато таск менеджерів (Jira, Redmine...) пристосовані для розробки ПО. А мені вот цікаво, чи є якісь рішеня для інших видів діяльності, наприклад виробництво.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Пользуйтесь бумажками и знаниями в Task Management — и будет вам универсальная система управления задачами. Если конечно эти знания есть.
К сожалению айтишники спешат научиться юзать джиру, редмайн или даже «бабушкину» багзиллу, но не смогут дать определение для task, subtask и не понимают зачем надо самостоятельно, своевременно, а не с пятого напоминания, менять статусы задач...

Как вариант — a2nta
Заметно дешевле ms project
Но у нас она мало распространена, в основном РФ

Якщо це той, що я знайшов, то в нього не працює реєстрація

www.advanta-group.ru
вот это
для доступа к демке там формочку надо заполнить

На бывшей работе был Metastorm, для разработки новых видов

Google Keep и упомянутое ниже Trello — для простых задач подойдёт, однако Вы упомянули производство... чего?
Хотя мне вот неясно, чем производство чего-либо отличается от производства ПО. Разве что разница в терминологии («детали» вместо «компонентов», «кг» вместо «Кб» и т.д.).
В строительстве, напр., иногда используют MSProject (всякие Gantt Chart’ы в нём накнопать легко, но дорого), однако до уровня индивидуальных задач опускаться неудобно.
Полагаю, Вам стоит смотреть в сторону Project Management и далее Comparison of project management software (там есть раздел со сравнением возможностей, где фигурирует Issue Tracking System).

Важко сказати для якого виробництва. Питаю для цікавості. Я щодня бачу процеси в програмуванні. Захотілось дізнатись як живе інша частина світу.

П.С. Гант думаю буде річ корисна

ви прикалуєтесь про таск-менеджер для виробництва?
про САП, Акцапту, 1С щось чули? )

Описав в межах моїх знань :) так чук

ну так в реальному виробництві є реальні показники потужностей, і станок (наприклад) при роботі в дві (або три) зміни може випускати в місяць ЕН деталей.
відштовхуючись від таких показників створюється попередільний план виробництва (на рік,квартал, місяць), а таски бригадир роздає конкретно працівникам на основі планів, порахованих фінансистом, технологом, ким там ще.

це вам не програмісти, які чи випустять фічу, чи не випустять, тут обчислення простіше, принаймні, прогнозованіше.

+1 за трелло. Юзаю даже для домашних целей вместе с женой.

тоже використовуємо для zvernennya.com.ua і особистих тасків. Але це чисто тому, що нам підходить Канбан

Підписатись на коментарі