Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Публічне обговорення проекту фінансових реформ

Доброго дня,

Мене звати Іван. З новин я дізнався, що зараз відбувається публічне обговорення проекту фінансових реформ. Обговорення триватиме до 1 квітня (на жаль)

У програмі реформ та додатках я, на жаль, не знайшов планів по спрощенню валютних операцій для фізичних осіб (та/або приватних підприємців).

Я додав коментар-запит на сторінці фінансової реформи про уможливлення легально отримувати гроші (на картку) від послуг на міжнародних фріланс біржах, торгівельних майданчиках (eBay, Amazon), магазинах додатків (Google Play, Apple AppStore), отримувати гроші через PayPal

Прошу у вас допомоги у розповсюдженні й висвітленні цієї інформації.

Початкова сторінка фін реформи (коментарі внизу сторінки):
reforms.in.ua/...​d=financial-sector-reform

Гугл документи програми реформ та додатків до неї (є можливість коментувати):
— Комплексна програма розвитку фінансового ринку України: docs.google.com/...​NDdl64Bk/edit?usp=sharing
— Додаток 1. Напрями реформ фінансового ринку: docs.google.com/...​pB8muN8k/edit?usp=sharing
— Додаток 2. Співставлення заходів реформи: docs.google.com/...​_mT5CXcc/edit?usp=sharing

Мій коментар на reforms.in.ua (є можливість проголосувати): reforms.in.ua/...​reform#comment-1935563693

Заклик про підтримку на моїй сторінці у facebook: www.facebook.com/...​nko/posts/817172998374960

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У зв’язку з отриманням великої кількості звернень щодо подовження строків публічного обговорення Комплексної програми розвитку фінансового ринку України на 2015-2020 роки, а також з метою більш докладного вивчення програми учасниками ринку та виробленням ними пропозицій щодо програми, прийнято рішення щодо подовження строків публічного обговорення до понеділка, 6 квітня 2015 року (включно)
www.facebook.com/...ne/posts/1600762513471248

Підписатись на коментарі