Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

MeteorJS дайджест #2

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

MeteorJS дуже стрімко розвивається, і у нас знову є декілька цікавих новин, якими слід поділитися.

Дайджест підготовлений за підтримки компанії JSSolutions

Переглянути попередні: #0, #1 та наступні #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #14, #15, #16, #17, #18, #19 дайджести.
Всі дайджести тут

Розпочати вивчення Meteor можна з підбірки навчальних матеріалів Meteor Learing Resources
Вже знайомі із Meteor — спробуйте свої сили, як Meteor.js/Javascript developer у JSSolutions — Meteor Development Company

Запрошуємо Вас приєднатися до дискусії спільноти DOU.ua/MeteorJS на Gitter.im

Meteor 1.2.1 Released

Випущено додатковий реліз Метеору із деякими незначними доповненнями та багатьма виправленнями помилок.
Ось перелік того, на що, на мою думку, варто звернути увагу:

  • ecmascript-collections тепер називається ecmascript-runtime і містить більше поліфілів
  • coll.insert() стала швидшою, але вже не такою захищеною. Якщо ви зацікавилися, то прочитайте дану статтю та подібні матеріали.
  • Атрибут веб-додатків PORT може бути іменованим каналом для підтримки розгортання IIS.- Це справді чудово для тих, хто виконує розгортання у серверах Windows.
  • замість генерування помилок, знову повертається check, що пришвидшує роботу. Думаю, це досить важливо, адже у великих додатках check може бути використана у коді багато разів, і потрібно, щоб щоразу вона виконувалася ефективно.

Є багато інших змін, але ці, як на мене, найбільш суттєві з усього переліку.

Meteor Devshop SF — October 2015

Devshop цього місяця був чудовим. Далі розкажу про різні обговорення, які відбулися, та мої думки щодо них.

Змагання кодерів (Code Fights) — масштабування Метеору
Чудова доповідь Тіґрана (Tigran), генерального директора змагань. Він робить короткий огляд і розповідає про створення codefights та про його витоки.
Пізніше говорить про розширення проекту, про труднощі, з якими зіткнувся, під час різкого скачка трафіку через сотні паралельних користувачів із Hacker
News. Дуже цікава доповідь. Варто тримати її напоготові, аби можна було показати людям, що Метеор таки розширюється. У них на разі більше 200 тис. користувачів, і розміщуються вони на Galaxy.

Meteor Guide
Сашко Стубайло говорить про новий проект за назвою Meteor Guide. Зокрема, зосереджується на меті проекту та розповідає, яким є його інформаційне наповнення. Розробка є відкритою, отож, якщо маєте пропозиції чи коментарі, пишіть їх в репозиторій.

Stached
Цікава доповідь про додаток, який дозволяє легко ділитися фрагментами коду з вашою командою через Slack. Це мені нагадало про додаток типу jsbin із хорошою можливістю поширювати такі фрагменти на кілька каналів через Slack. Він також дозволяє спілкуватися конфіденційно і при цьому бути на зв’язку із клієнтами.

Kitmojo
Це демонстрація додатку, що дозволяє будувати комплекси, які можуть бути вам корисними у певних ситуаціях, і автоматично підключається до amazon, де одразу можна такий додаток придбати.

Світовий хакатон Метеору
Нік Ко (Nick Coe) розповідає про хакатон та про різні статистичні дані стосовно нього. Далі він демонструє три кращих проекти із хакатону.

An interview with Meteor core developer Sashko Stubailo on the Meteor Guide

Це фантастичне відверте інтерв’ю із Сашком Стубайло про новий проект — посібник Meteor Guide. Я наполегливо раджу прочитати саме інтерв’ю, а також, з чого складається посібник, якщо ви ще цього не зробили. Якщо ви можете запропонувати щось, аби вдосконалити посібник, або чимось його доповнити, будь ласка, долучайтеся. Цей проект допоможе в організації спільноти та залученні більшої кількості людей до користування Метеором. :-)

Meteor tips #1: Connectedness

Дуже цікава підказочка. Я про таке не знав. Статус підключення користувача можна вивести через повернення значення Meteor.status(). Це дуже зручно. Дану функцію можна застосовувати у багатьох Метеор-додатках.

Amazon auto scaling and Meteor

Якщо ви шукали спосіб налаштування автоматичного масштабування свого AWS сервісу для Метеор-додатків, ось вам стаття. Тут в деталях описується налаштування, на що варто звернути увагу і, які проблеми вирішуються внаслідок виконання поданих інструкцій. Це дуже хороша стаття для тих, хто планує мати власну інфраструктуру на базі AWS для свого Метеор-додатку.

Tales of Adventure and Intrigue from the Inaugural Meteor Space Camp

Прекрасна замітка, яка підсумовує події у Космічному таборі (Space Camp) Метеору. Це перший неформальний збір метеорівської спільноти. Для тих, хто його не відвідав, можете ознайомитися. Особисто я брав участь, і для мене це був чудовий досвід. Думаю метеорівцям варто частіше зустрічатися, як у рамках конференцій, таінших подій. Це прекрасна можливість для членів спільноти особисто зустрітися.

Exploring Meteor’s hosting platform, Galaxy | Meteor Club Podcast

Джош Оуенс (Josh Owens) та Бен Стрехен (Ben Strahan) розмовляють із Шоном Янгом (Sean Young) про Classcraft на Galaxy. На разі Classcraft працює на Galaxy. Доповідачі розповідають про попередню інфраструктуру і те, які переваги вони отримали від Galaxy. По ходу розмови трапляється багато цікавих моментів.Рекомендую послухати.

Crater Podcast #79 — The Post-Spacecamp Edition

Джош Оуенс та Бен Стрехен оговтуються після Космічного табору Метеору та розповідають про новини JavaScript за тиждень. Вони зачіпають деякі справді чудові теми, а дана стаття навіть викликає подяку публіки (спасибі, хлопці!). У подкасті вони розповідають про свої враження від Космічного табору, і, я думаю, це найважливіше, що тут можна для себе почерпнути. Не зрозумійте мене неправильно, там все дуже цікаве, але, якщо у вас обмежений час, і є можливість послухати лише частину, то обов’язково послухайте саме частину про табір.

How we define methods

Ця замітка про шаблон проекту із врахуванням вашого стилю написання методів у Метеор. Зокрема, тут йдеться про застосування namespace до шаблонів, що зробить ваш код більш придатним до тестування.

Meteor IO

Meteor IO — це утиліта для Метеору з інтерфейсом командного рядка, призначена для створення команд користувача, генераторів та тимчасових платформ. Дуже хороший інструмент. Його можна використати для створення внутрішніх генераторів, які застосовуються у вашій компанії, для того, аби впевнитися, що різні новостворені частини програмного забезпечення узгоджуються із вже існуючою частиною.

Sideburns 0.3 — Preview example meteor application

Sideburns — фантастичний пакет Метеору, що дозволяє використовувати той самий старий добрий Blaze API із React-наповненням. Дуже хороший проект для тих, хто шукає найкращий із двох підходів.

Це все на цьому тижні! Якщо ви хочете включитися у місцеву спільноту метеорівців шукайте розклад зустрічей у вашій місцевості.

Переглянути попередні #0, #1 та наступні #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #14, #15, #16, #17, #18, #19 дайджести.
Всі дайджести тут

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Meteor tips #1: Connectedness
Подивіться до цих пакетів, сам не використовував, але як на мене, дуже корисний функціонал схожої тематики :)
atmospherejs.com/...particle4dev/users-online
atmospherejs.com/mrt/profile-online
atmospherejs.com/dpid/user-presence
github.com/...mizzao/meteor-user-status

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Круто! Спасибо

Підписатись на коментарі