×

MeteorJS дайджест #4

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Четвертий метеор дайджест розкаже про реліз пакету Аngular 1.2.0, розширену звітність у Galaxy, та цікаві пакети і статті, які вийшли протягом останнього тижня.

Дайджест підготовлений за підтримки компанії JSSolutions

Переглянути попередні #0, #1, #2, #3 та наступні #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #14, #15, #16, #17, #18, #19 дайджести.
Всі дайджести тут

Розпочати вивчення Meteor можна з підбірки навчальних матеріалів Meteor Learing Resources
Вже знайомі із Meteor — спробуйте свої сили, як Meteor.js/Javascript developer у JSSolutions — Meteor Development Company

Запрошуємо Вас приєднатися до дискусії спільноти DOU.ua/MeteorJS на Gitter.im

Отож, перейдемо до останніх новин:

Ядро

Angular Meteor 1.2.0 Released

Відбувся реліз пакету Аngular 1.2.0! У ньому виконано деякі оптимізації та виправлено різні помилки.
Відзначу великі зміни:

  • Доповнення ECMAScript 2015
  • Більше не потрібно називати файли ng.html або ng.js, можна просто використати імена .htmlчи.js
  • Для того, щоб скоротити час завантаження, необхідно видалити пакет blaze-html-templates
  • Тепер процес компонування відбувається швидше завдяки використанню кешуючого компілятора Метеору версії 1.2.

Long-range performance metrics in Galaxy

MDG запустив розширену звітність у Galaxy, що дозволяє переглянути метрики продуктивності додатку для різних часових проміжків: 5 хвилин, 1 година, 1 день чи 30 днів. Раніше це був лише графік в режимі реального часу для останніх п’яти хвилин, тепер же можна бачити більше історії. Я переконаний, що із розвитком Galaxy, стануть доступними більше налаштувань часового діапазону.

Allow piping commands to `meteor shell` via STDIN

Такі зміни роблять можливим використання meteor shell для однокомандного порівняння лише із виведенням команди та echo із stdout. На разі на думку не приходить хороший варіант застосування, але я переконаний, що комусь таки зможе пригодитися.

Приклад використання:

> meteor create asdf
> cd asdf
> meteor &
> echo Meteor.isServer | meteor shell
true

Спільнота

Meteor’s Live Query Monitoring in Kadira | Kadira Blog

Команда Кадіри додала чудову нову можливість — моніторинг live query. Live query є дуже важливою частиною Метеору. За допомогою її моніторингу можна бачити, які запити проходять в даний час, і оптимізувати їх. Наприклад, можна бачити, чи якийсь live query не спонукає до багаторазового виклику оплогу. Якщо так, то є можливість це виправити і тим самим прискорити процес завантаження на свій сервер.

rajasegar:spacebars-bootstrap package

Цікавий пакет, який дозволяє на основі Bootstrap легко створювати інтерфейс користувача у Spacebars. Це досягається шляхом внесення розмітки у шаблони, які приймають свого роду контекст даних.

Думаю, це можна було б розширити, як бібліотеку angular bootstrap. Це такі речі, які варто мати на увазі при розробці інтерфейсу користувача.

SemanticEdit

Це попердній перегляд в реальному часі з підтримкою семантичного компонувальника інтерфейсу користувача. Якщо вставити деяку семантичну UI-розмітку або навіть JSX, це згенерує компонент справа. Класний проект, особливо для тих, хто використовує семантичне середовище розробки інтерфейсу користувача.

Meteor Autoformly

Для тих із вас, хто використовує Angular з Метеором, є пакет, який вас може виручити. Це популярна бібліотека Angular, яка називається Angular Formly. Вона дозволяє створювати форми дуже швидко. Цей пакет інтегрується із вашими колекціями та схемами і, базуючись на них, будує форми. Це мені нагадує пакет автоформ, але більш пристосований до Angular спільноти.

Meteor + Webpack + React Router: A basic template with code splitting

У попередньому випуску ви, мабуть, бачили блог пост Сема Коркоса (Sam Corcos) про Метеор + Webpack від і до. Зараз він представляє новий пост, який показує, як інтегрувати все це із React Router і як розбити код. Я дуже рекомендую цю статтю тим, хто є новачком у Webpack, React та їх інтеграції з Метеором.

From «idea» to TwitterGrade in 3 hours with Meteor

Чудовий блог пост, у якому автор проходить шлях від ідеї до готового додатку за, приблизно, три години. Я дуже люблю подібні пости, бо вони торкаються одного із найкращих сценаріїв використання для Метеору — швидких прототипів.

Testing Meteor with npm modules

Цікавий блог пост. Він показує, як можна використовувати звичайні модулі NPM для тестування метеорівського проекту та генерування покриття коду. На разі ж тестування у Метеорі є завданням не з легких. Думаю, даний блог пост вказує на недолік у системі, однак також показує, як, використавши свої власні інструменти, можна протестувати Метеор-додаток.


Переглянути попередні #0, #1, #2, #3 та наступні #5, #6, #7, #8, #9, #10, #11, #12, #13, #14, #15, #16, #17, #18, #19 дайджести.
Всі дайджести тут

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі