-
Іспити в умовах війни. Мій досвід складання ISTQB Foundation Performance Testing через сервіс Flex
«До початку війни я активно готувалася до здачі іспиту ISTQB з лінійки Specialist і мала би здавати його в паперовому форматі 26 лютого. Як трохи оговтались і знайшли з родиною безпечне місце перебування, почала шукати інші опції складання іспиту.» Стаття знадобиться тим, хто також хоче скласти професійний іспит під час війни віддалено.
-
Валютна політика НБУ спричинила палкі дискусії. Що про неї думають економісти та IT-компанії
Національний банк України 20 травня дозволив фінансовим установам продавати валюту через каси банків та конвертувати кошти з гривневих карток за кордоном за довільним курсом. Водночас офіційний курс НБУ залишається незмінним. Ми зібрали думки економістів та ІТ-компаній про те, як рішення НБУ вплине на українців та на ІТ-галузь зокрема.
-
Про війну, атомні станції і гуманізацію автоматизації
Як закінчиться ця війна для нас у професійному плані? Звичайно, перемогою. А відрізнятиме переможців-українців від самих себе з минулого — готовність до непевності. Таку думку роз’яснює на власному прикладі з Сєвєродонецька у 2014-му Саша Каленюк, учасник нашої спільноти.
-
«Ми „топимо“ за Україну, хочемо розвиватися тут і збільшувати офіс». Засновники PandaDoc — про вплив війни на компанію, білоруське IT та «агресивний» найм в Україні
Ми поспілкувалися із засновниками PandaDoc: білорусами Мікітою Мікадо та Сергієм Барисюком. В інтерв’ю вони розповіли, як фінансово підтримали працівників напередодні війни, чи не втомлюються від воєнної новинної повістки американці та як компанія планує розвивати український офіс.
-
Що варто врахувати під час фінансового планування в умовах війни
Фінансове планування надзвичайно важливе зараз, навіть якщо здається, що в нинішніх умовах це зробити надзвичайно складно. Поради щодо фінансового планування дає Інна Старченко, фінансовий планер в iPlan.ua.