Вебінар «Стажування в Google. Як потрапити студенту з України»
Буде цікаво студентам технічних спеціальностей українських ВУЗів незалежно від курсу, програмістам-початківцям, яким цікаво спробувати сили в міжнародній компанії.
Буде цікаво студентам технічних спеціальностей українських ВУЗів незалежно від курсу, програмістам-початківцям, яким цікаво спробувати сили в міжнародній компанії.
GlobalLogic шукає .NET-розробників і QA (C#) Automation рівня Middle/Senior/Lead для проектів Simcorp. Серед усіх, хто приєднається до команди до 28 лютого буде розіграний квиток на конференцію NDC Copenhagen 2020.
На курсе вы изучите эффективные инструменты бизнес-анализа, например — интервью заказчика, customer path, story map, работу с персонами (Personas) и другие инструменты работы с требованиями и Заказчиком. Преподаватель — Николай Шемшур, ведущий бизнес-аналитик и руководитель отдела бизнес-анализа и процессов, также опытный программист в прошлом.
Ви дізнаєтесь більше про нову технологію Continuous Integration service від GitHub і прокачаєте ваші софт скіли для проходження інтерв’ю.
Вы узнаете, как собрать команду, с чего начать разработку игры: кратко о идеях, концептах, документах и диздоках, что делать, если для игры нужен бюджет и какие есть варианты его поиска, как работать с популярными платформами: Steam, Epic GameStore, AppStore, Play Market, как не перегореть, если проект затянулся. 1
Навчання у маленькій групі, в якій усі переймаються успіхом одне одного, 100% онлайн, в режимі реального часу. 9 із 10 студентів успішно працевлаштовуються.
В программе: для чего и где используется Python, как он может помочь в сортировке файлов и папок, базовые элементы кода и среды разработки, инструменты для работы с файлами и файловой системой. 1
Ви спробуєте себе в ролі тестувальника, який тільки прийшов на роботу та отримав своє перше завдання.
Подойдет лидерам изменений, желающим использовать системные подходы, Scrum Master и Agile коучам, для Mid и Top менеджеров.
Ви дізнаєтесь, як проводити глибинні інтерв’ю, які допомогають розпізнати істинну мотивацію споживача та знайти точку росту бізнесу або продукту, відштовхуючись від потреб аудиторії.
Вы узнаете, что/где/когда в интервью определяет сandidate experience. Спикер: Светлана Сиваш, leadership-hiring recruiter в EPAM Ukraine.
У програмі доповіді: які перешкоди можна зустріти під час реалізації Continuous Deployment підходу в AWS, як їх обійти на конкретних прикладах. Під час воркшопу ви підготуєте для використання в бойових умовах проект в AWS, заавтоматизуєте створення ряду ресурсів і зв’яжете їх разом, щоб отримати готову конфігурацію, яку можна використовувати і розширювати в своїх проектах.
Вас ждут доклады «Как уменьшить количество необходимых изменений в вашем приложении?» и «Управление ожиданиями команды и клиента на разных этапах жизненного цикла проекта»
Вас ждут доклады «Опыт эволюции Jira workflow и досок с развитием команды и продукта» и «Jira Next Gen: в чем разница?».
Максим Ткачук и Евгений Лабунский расскажут о продуктовом мышлении.
Вы изучите, из чего состоит LLVM и как он работает, узнаете о процессе компиляции в деталях, для чего можно использовать LLVM, его преимущества и недостатки и напишите собственный плагин для компилятора, используя LLVM.
В программе: рекрутмент как инструмент развития бизнеса, как повысить мотивацию и вовлеченность персонала, этапы развития компании.
The event will be interesting for: Mission-driven founders of startups and product companies,
Ви дізнаєтесь, як побудувати архітектуру корпоративного співробітництва і співтворчості, як провести зміни по взаємовигідній бізнес-моделі для всієї організації, за якими шаблонами створювати нові сценарії використання комп’ютерних програм і переглядати поточні бізнес-процеси через призму всієї компанії.
Якщо ви ще не визначились з професійними цілями — чекаємо вас на нашому мітапі для QA інженерів та тих, хто хоче ними стати. Він відбудеться у нестандартному форматі панельної дискусії.
Комментарии