Бесплатный вебинар «Как BA визуализировать данные?»
В программе: почему визуализация данных актуальна для BA, что можно сделать самому уже завтра, как рассказывать истории при помощи данных, с чего начать работу.
В программе: почему визуализация данных актуальна для BA, что можно сделать самому уже завтра, как рассказывать истории при помощи данных, с чего начать работу.
Експерти ЕРАМ розкажуть в деталях про DevOps та System Engineering та чим займаються спеціалісти в цих напрямах.
Поговоримо про реальне життя з людиною, яка переїхала в іншу країну (Австралію) та працює за кордоном з англомовними замовниками. Обговоримо англійську: що потрібно знати та вміти для життя та роботи, а на що можна спокійно забити і не витрачати свій час та зусилля.
На вас чекають відповіді на запитання frontend самоучок по їх практичним запитанням, кулупання в коді учасників та допомога з вирішенням їх нагальних проблем, жарти та нецензурна лексика. Пріорітет — технічним запитанням і побільше коду в екрані.
У програмі: що таке captive portal, для чого використовують дану технологію в інтелектуальних пристроях та IoT, як створити .NET + Linux iмплементацiю Captive Portal.
Приглашаем всех поклонников легендарной RTS принять участие в фановом турнире формата 1×1 single elimination.
Експерт, який відповідатиме на ваші запитання — Роман Литвин, Senior Software Engineer у SoftServe.
HR Competencies Day — це 4 години інтенсивного обміну досвідом від сертифікованих НR-фахівців. Спікери розкажуть про найважливіші компетенції, які зададуть HR-фахівцям траєкторію для зростання, допоможуть визначити компетенції та знання, актуальні для сьогоднішнього HR-спеціаліста.
Обговорим и проработаем: как искреннее желание найти «один правильный ответ» усложняет жизнь, почему не работают подходы решения проблем, когда речь идет о полярностях, как понять, что перед тобой — противоречие, а не проблема, что помогает находиться в состоянии дилеммы и не сходить с ума.
Вы узнаете, как осуществляется командная работа над созданием продукта (мобильного приложения), научитесь находить «боли» пользователей, столкнетесь с реальными проблемами стартапов в условиях строгих дедлайнов и технических ограничений.
Целевая аудитория: зрелые и начинающие IT специалисты, которые хотят узнать, как любить то, что тебе нравится и не выгореть от дела, которым занимаешься долгое время. 1
Геймдизайнер Єгор Бондар (один із тих, кто створив Metro: Last Light) під час стріму, що розпочнеться 25 листопада о 19:00, розповість про специфіку роботи геймдизайнером і як ним стати, а також відповість на твої питання.
Вы научитесь строить Roadmap проекта с учетом бизнес-целей клиента и необходимых технологических фаз, подбирать структуру команды и фреймворк, считать PnL, составлять план повышения маржинальности, обрабатывать ответ на эскалацию клиента, работать с несколькими параллельными релизами в Jira. Действует скидка для пользователей DOU.
На воркшопі ви зможете покроково розібрати і реалізувати процес перенесення у хмару важливих бізнес-додатків і баз даних, а також спроектувати і побудувати комплексне рішення для розширеної аналітики за допомогою Azure Synapse Analytics.
Андрій Задворний (Lead Software Engineer, Consultant, GlobalLogic) розкаже про проблеми з переходом на Angular, пояснить, що таке «гібридний підхід», поділиться його плюсами та мінусами, а також розповість, чому ви повинні використовувати саме його.
Ви дізнаєтеся, яка термінологія важлива на практиці, яке значення термінології в житті проєкту, як говорити однією мовою з командою та розробниками.
У програмі: як потрапити в Google, підготовка до інтерв’ю, як себе подати, культура робота в Google, відмінності від української компанії, які стереотипи можна розвіяти за рік. Спікер — Дарія Прокопович — Software engineer в компанії Google у Мюнхені.
Коментарі