5 червня (п'ятниця) 5 подій

Благодійна подія «Двіж артилерія»

5 червня Київ донат від 500 грн

Зустріч із військовими, які щодня творять сучасну історію України. Відверті розмови про службу, бойовий досвід, виклики та мотивацію. Можливість поставити запитання, почути реальні історії та дізнатися більше про шлях тих, хто наближає перемогу.

Коментарі

Доброго дня! Команда конференції повинна була звʼязатися з Вами. Передав їм Ваш запит.
Увага! Старт програми — 1 липня, дедлайн — 20 червня.
У формі реєстрації інфу, яку я очевидно пропустив, про обов’язкове вказування імейлу в коментарі до доната зробіть обов’язковою галочкою з червоною зірочкою, обов’язкове має бути обов’язковим. і пришліть мені інвайт.
Ви можете використовувати стороннє вільне ПЗ, це не протирічить умовам задачі. І це явно прописано в описі тестового.
Доброго дня! Дякую, що повідомили про надсилання логіна та пароля. Я підтверджую отримання листа — все прийшло коректно. Окрім того, хотів би запитати дозволу щодо використання бібліотеки OR-Tools (від Google) у моєму рішенні.
Дякуємо, що звернули на це увагу 🙌 Уже вносимо зміни та оновлюємо інформацію. 😊
«Більше деталей про доповіді та спікерів шукайте у програмі на сайті.» Сторінка не знайдена пише
Логін і пароль повторно надіслані на вашу реєстраційну пошту. Підтвердте, будь ласка, отримання листа. Зверніть увагу, якщо ви вказуєте невалідні дані або реєструєтесь повторно, або з іншої адреси, то можуть бути проблеми із доставкою листів.
Доброго дня, не отримав. Вишліть будь ласка логін і пароль для доступа в систему, для проходження тестового завдання.
Вітаю! Дякуємо за ваш інтерес до стажування 😊 Наші рекрутери вже активно вивчають усі резюме, щоб знайти ідеальний метч. Зазвичай розгляд анкети займає до 14 днів із моменту її подачі.
Привіт з 35ки друже.
Шановний Іване, ви надіслали заявку вчора о 19-06 за київським часом, в неробочі години центру, а повідомлення тут написали через годину після подання заявки. Тож ваша заявка була оброблена сьогодні з самого ранку, як і всі інші.
Так, все вірно. 8 червня ще можна зареєструватися. Успіхів на сесії!
До 8 числа можно регаться? 8 июня можно заргистрироваться это последний день включительно?Бо щас сессия, сами понимаете...
Доброго дня, а коли і де можна дізнатися чи прийняли на стажування?