Весіння погода активізує мовні центри і мені кортить поговорити про Spring. Куди ж тут без Hibernate? — Неспроста ці технології часто використовуються в парі, адже разом вони дають широкий спектр можливостей, та і застосовувати їх доволі просто.
Отже, в понеділок — 22.04 о 19й вечора відбудеться безкоштовний online вебінар
Зареєструватись можна тут kuchyn.com.ua/spring-hibernate
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівМожно ссылку? если еще есть)))
Зареєструйтесь на подію за посиланням. І на пошту вам прийде посилання на записи
А чи буде викладено запис вебінару?
Так, вебінар буде записуватись. Всім зареєстрованим користувачам прийде посилання на записи поштою.