🏆Invest in Bravery: Конкурс стартапів
Зустрічай міжнародних інвесторів у Києві!
Приєднуйтесь до знаменної події в Києві 19 жовтня, де 10 чеських, польських, американських та українських інвесторів зберуться, щоб підтримати українські стартапи. Подайте заявку на пітчинг для 60+ інвесторів!
🌟На українських стартаперів чекають призи:
Пітчінг у Європі: Дрезден та Берлін!
3️⃣найкращі стартапи отримують шанс виступити в Празі, Дрездені та Берліні перед 20+ міжнародними інвесторами.
Покриття проїзду та проживанння
Завдяки BACB (Клуб бізнес-ангелів Берлін-Бранденбург) і Gigahertz Ventures (Дрезден).
🌎Prague Boot Camp & Demo Day
Наступні 6+1 команди вирушають до Праги на крутий
Покриття проїзду та проживаннняі,
За підтримки справжніх героїі Чеської стартап екосистеми Seed Starterта Unicorn Attacks.
🎙️Експертні думки та мережа
Вчіться у експертів галузі, активно спілкуйтеся та презентуйте свій стартап, щоб отримати безцінний відгук. Зустріньтеся з Евроейськими інвесторами в Києв
Етапи конкурсу:
① Реєстрація: подайте заявку та отримайте шанс увійти до 20 найкращих компаній, які презентуватимуть iHUB 19 жовтня 2023 року.
② Elevator Pitch: переконайте наше журі за 90 секунд, щоб потрапити серед 7 найкращих півфіналістів і зробити презентацію інвесторам у Празі.
③ Стартап Spotlight: детально презентуйте свій стартап і забезпечте собі місце серед ТОП-3 та виступайте перед інвесторами в Дрездені та Берліні!
💁🏽♂️Щоб виступити на заході та виграти презентацію в Празі, Берліні та Дрездені, зареєструйтесь тут.
💁🏽♂️Щоб взяти участь у заході, зареєструйтесь за посиланням.
🗓️Дата та час: 19 жовтня 2023 року 🕰️ 15:30 — 22:00
Не пропустіть цей шанс отримати круті призи та підтримку!
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів