«ГІГ-контракт чи ФОП? Що cхоже, а що різне?»
«Та нащо мені той ГІГ-контракт, і так все нормально працює»
«Переходити чи не переходити?»
З моменту появи в нашому житті Дія.Сіті цим питанням задається все більше й більше ІТ-спеціалістів. А ми допоможемо розібратися!
02 листопада о 13:00 зустрінемось на нашому мітапі, де обговоримо:
1) Договір з ФОП-розробником. Як це працювало до Дія.Сіті?
2) ГІГ-контракт. На що звернути увагу перед підписанням?
3) Порівняння ГІГ-контракту та договору із ФОП ІТ-спеціалістом. Що хороше, а що не дуже.
4) Чи відрізняються умови конфіденційності для ГІГ-спеціаліста від ФОП?
5) Бути чи не бути неконкуренції для ФОП та ГІГ-спеціаліста?
Побачимось за посиланням!
1 коментар
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівЗапис вебінару «ГІГ-контракт VS ФОП: що cхоже, а що різне?»: