Найбільше та найпотужніше AI-комʼюніті України AI HOUSE, яке є частиною екосистеми Roosh, разом з Факультетом прикладних наук УКУ запускає Generative AI Spring School — Школу з генеративного штучного інтелекту, яка відбудеться
Школа буде корисною
Під час занять учасники зможуть детально ознайомитися та оцінити поточний стан цих доменів, ділитимуться досвідом та працюватимуть над власними рішеннями на базі генеративного штучного інтелекту. У цьому їм допомагатимуть лектори Школи — досвідчені експерти AI-індустрії з найкращих технологічних компаній (SoftServe, Grammarly, DressX, Intelliarts, The Mom Project, ADVA Soft, Materialise).
Наприкінці Школи планується дводенний хакатон, щоб напрацювати знання, отримані на лекціях. А по завершенню курсу всі учасники, які доєднаються до офлайн-формату, отримають сертифікат про успішне проходження Школи.
Допомагати учасникам навчатися будуть лектори Школи. Це досвідчені експерти AI-індустрії, що працюють у відомих технологічних компаній на кшталт Grammarly, SoftServe, Intelliarts тощо:
- Владислава Тищенко — Senior Data Scientist у SoftServe;
- Назар Перепічка — AI/ML architect у The Mom Project;
- Назарій Друщак — Senior Data Scientist у SoftServe;
- Сергій Явний — Tech Lead, Responsible AI у Grammarly;
- Остап Вінявський — Computer Vision Engineer у DressX;
- Ігор Бабін — Machine Learning Team Lead в ADVA Soft;
- Юрій Лаба — Machine Learning Engineer в Intelliarts;
- Андрій Шалімов — MLOps Engineer у Materialise;
- Олександр Корнієнко — Machine Learning Engineer у Grammarly, CTO в UADamage;
- Ю Чжан — аспірант Рочестерського університету;
- Володимир Фединяк — Computer Vision Tech Lead у DeepX;
- Ярослав Романус — Research Scientist y ADVA Soft.
Школа проводиться у партнерстві з:
- GlobalLogic, лідер у сфері цифрової інженерії;
- SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням;
- Skylum, розробник фоторедакторів на основі AI;
- ADVA Soft, розробник застосунків для редагування фото та відео.
Як взяти участь?
Generative AI Spring School відбудеться з 11 по 16 березня у Львові в офлайн-форматі. Взяти участь у Школі можна за донат від 1000 грн до стипендіальних фондів у памʼять про загиблих Героїв зі спільноти УКУ. Вносити донат потрібно лише після підтвердження участі на пошті, адже кількість учасників Школи обмежена.
Водночас усі охочі мають можливість отримати доступ до прямих трансляцій та записів лекцій Школи за донат від 200 грн. Для цього необхідно зареєструватись на сайті AI HOUSE, проте такий формат не передбачає фідбек від лекторів, участь у хакатоні та отримання сертифіката про проходження Школи.
1 коментар
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів