👾 Автоматизувати розгортання застосунків, забезпечувати відмовостійкість систем, стежити за безпекою продуктів, моніторити, керувати й швидко виправляти помилки. Усе це — роль DevOps Engineer на проєкті.
Про курс
Інтенсивна програма навчання містить 38 занять та охоплює широкий спектр технологій та практик. Студенти отримають знання про віртуальні машини, хмарні обчислення, контейнеризацію, CI/CD, моніторинг, керування інфраструктурою як код та багато іншого. Завдання включатимуть реальні проекти та впровадження DevOps підходів для створення сучасних та масштабованих додатків.
Протягом 20 тижнів на практичному курсі ви опануєте всі потрібні інструменти й технології для автоматизації розробки, налаштування софту і підтримки його робочого стану.
В результаті — вивчите практики DevOps та навчитеся інтегрувати їх у свою роботу.
На курсі ви ознайомитесь з методологією Development & Operations, концепцією віртуальних машин та операційною системою Linux, а потім навчитеся писати bash-скрипти. Далі розберетеся в CI/CD-процесах, працюватимите з Docker і Git, вивчимо моделі IaaS і IaC, а наприкінці налаштуєте моніторинг і логування систем.
В результаті ― зможете вибудовувати процеси так, щоб якість розробки не страждала через швидкість.
♾ Кейс у портфоліо — застосунок на базі мікросервісної архітектури, який охоплює всі ключові аспекти DevOps.
- Наприкінці курсу студентам потрібно розробити та розгорнути комплексний додаток, який використовує мікросервісну архітектуру та враховує ключові аспекти DevOps. Проєкт буде складатися з кількох незалежних мікросервісів, які співпрацюють між собою.
Після курсу ви:
✔️ розумієте принципи та концепції DevOps
✔️ працюєте з різними інструментами керування системами, зокрема з Docker, Kubernetes, Terraform
✔️ вмієте створювати, керувати й розгортати контейнери та працювати в командах з мікросервісним підходом
✔️ налаштовуєте моніторинг і логування систем
✔️ знаєте, як працювати з хмарними сервісами, зокрема AWS, Google Cloud, Azure
✔️ вмієте підтримувати роботу відмовостійких систем
Лектор
Владислав Папідоха, DevOps Engineer у TENTENS Tech by SKELAR
- 6+ років досвіду на посаді DevOps Engineer у продуктових компаніях, зокрема в Jooble, HHS Technology Group
- має досвід трансформації процесів компаній; будував і розробляв вдосконалені CI/CD pipeline, які задовольняли вимоги як розробки, так і бізнесу
- успішно переносив
15-річний моноліт на Kubernetes-кластер без зупинок включно з плануванням, налаштуванням та навчанням команди - провів 50+ співбесід та розробляв курс для внутрішнього навчання джунів у компанії; більшість його студентів нині працюють DevOps Engineers
♾ Курс підійде
SYSTEM ADMINISTRATOR, IT SUPPORT SPECIALIST,
щоб навчитися автоматизувати розгортання та налаштування конфігурацій, оптимізувати навантаження на системи та послуги, підтримувати роботу стійких до відмови систем.
DEVELOPER,
щоб застосовувати методологію DevOps у розробці та автоматизації релізів застосунків, писати інфраструктурний код та розібратися у процесах, що відбуваються на проді.
TECH LEAD, TEAM LEAD,
щоб вивчити методологію DevOps, вільно планувати інфраструктуру, зважати на всі потенційні ризики та завжди знаходити аргументи на користь того чи іншого рішення.
DEVOPS [BEGINNER],
щоб забезпечити відмовостійку роботу систем і отримати експертну думку від девопса з досвідом за короткий проміжок часу.
Програма курсу та реєстрація 🔗
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів