В часи, коли стабільність та постійність — є метриками успіху, з радістю анонсуємо відкриття цьогорічної індивідуальної інтернатури з React Native в Stormotion.
#Ukraine-based internship
5й рік поспіть запрошуємо талановитих людей навчатись, а найкращим студентам пропонуємо працевлаштування та чекаємо в Stormotion Squad.
🔥 Інтернатура має на меті за короткі терміни надати максимальну практичну базу та проходить у вигляді лекцій з лайвкодингом, домашніх практичних завдань, код ревью та консультацій від ментора.
Тривалість курсу — 3 місяці.
1 етап (1 місяць) — отримання теоретичних знань з TypeScript, React, React Native та матерiалiв для самостiйного навчання. А також, виконання практичних домашніх завдань з отриманням code review від менторів.
2 етап (2 місяці) — розробка власного пет-проекту або практика на задачах з реальних проєктів та отримання фідбеку від команди. На цьому етапі передбачена стипендія та доступ до групового English-speaking club.
Необхідні навички:
— Знання та базовий досвід з JavaScript та Typescript, React;
— Профільна технічна освіта (Computer Science, Applied Mathematics, тощо);
— Базовi знання OOП;
— Англійська — Intermediate+ (письмова та розмовна).
Буде великим плюсом, якщо ви:
— Починали вивчати/читати про React Native;
— Знаєте та вмієте працювати з GIT;
— Маєте розуміння GraphQL (Apollo Client) та Firebase;
— Знаєте/використовували NodeJS в pet-проєктах;
— Маєте базовi знання патернів та алгоритмiв программування;
— Проходили інші курси чи інтернатури з розробки.
Щоб потрапити до інтернатури необхідно:
— Заповнити форму;
— Зробити коротке завдання на перевірку англійської та тестове завдання;
— Зустрітися з нами на інтерв’ю.
Зануритись в атмосферу команди можна в інстаграм, а дізнатись про проєкти — в портфоліо Stormotion🔥
Чекаємо на ваші заявки і до зустрічі в Інтернатурі! 🎉
5 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівДоброї пори доби! Немаю доступу до форми: «Sorry, you can’t access this typeform until its creator says so.», у чому може бути причина ?
Вітаю, Сергію. Вже уточнюю у організатора, але попередньо виглядає так, що набір завершено.
Сергію, вітаю! Організатори підтвердили, що набір завершено. У майбутньому (по можливості) краще не відкладати реєстрацію на курси/стажування на останні дні, бо набір може завершитися, коли буде необхідна кількість учасників.
Доброго вечора. Я заповнив форму вже давно. Як мені дізнатися — чи буде доступня для мене інтернатура?!
Добрий день Олександре, дякуємо за очікування! На цьому тижні розсилатимуться відповіді щодо набору в нашу інтернатуру.