Що буде, якщо зібрати джуніора, мідла і сіньйора та поставити їм на співбесіді одне й те саме питання?
У цьому форматі ретельно розбираємо на атоми відповіді фахівців різних рівнів на одне й те саме питання. Що є достатнім для джуніора, але неприйнятним для сіньйора? Що є мінімумом для мідла, але зайвим для джуніора?
І головне: чи взагалі реально проводити співбесіду одним набором питань для різних рівнів?
***
Буде цікаво, весело, а головне корисно й пізнавально. Ще будуть донати, розіграші за донати, подарунки від спонсора та інші приємності. Не проґавте!
Усі кошти з події підуть на потреби ЗСУ.
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів