Зйомка формату «Одне питання — три відповіді» (подія в архіві)

Відбулось
9 травня (субота)
Початок
12:00
Місце
Львів, паб Христофор
Вартість
200–300 грн
Підуть

Що буде, якщо зібрати джуніора, мідла і сіньйора та поставити їм на співбесіді одне й те саме питання?

У цьому форматі ретельно розбираємо на атоми відповіді фахівців різних рівнів на одне й те саме питання. Що є достатнім для джуніора, але неприйнятним для сіньйора? Що є мінімумом для мідла, але зайвим для джуніора?

І головне: чи взагалі реально проводити співбесіду одним набором питань для різних рівнів?

***

Буде цікаво, весело, а головне корисно й пізнавально. Ще будуть донати, розіграші за донати, подарунки від спонсора та інші приємності. Не проґавте!

Усі кошти з події підуть на потреби ЗСУ.

Квитки: secure.wayforpay.com/payment/record_3

💡 Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Приєднуйтесь до Junior спільноти!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі