Це UA Startup Club ми робимо цікаві та кулуарні зустрічі для бустраперів та ентузіастів
Зустрічаємось о 19:00 в ресторані Тедді, на майстер-класі про використання ШІ агентів для технарів та не технарів аби:
— зробити PoC
— розвинути MVP
— зробити гарний дизайн
— покращити якість коду
— підняти інфраструктуру
Це буде корисно для тих, хто просто юзає чаткік, хто вже таращіться від клода, хто вже схарився від клода, що він такий дорогий. Для не айтівців та айтівців.
Особливо буде корисно тим, хто має ідею для свого стартапчіка або продукта, але не знає як його створити. Та не просто зробити просту версію апки, або сервісу, а і так щоб це можна було людям показати і щоб можна було передати комусь на ручну розробку.
Наш спікер: Сергій Даневич — Head of AI GO TO-U
Модератор та організатор: Роман Марінський — ІТ підприємець
Реєстрація ось тут: yoy.fyi/.../ua-stratup-club/startup3
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів