Події

RSS
Подій не знайдено.

Архів подій на тему «SaaS»

Коментарі

Доброго дня! Команда конференції повинна була звʼязатися з Вами. Передав їм Ваш запит.
Увага! Старт програми — 1 липня, дедлайн — 20 червня.
У формі реєстрації інфу, яку я очевидно пропустив, про обов’язкове вказування імейлу в коментарі до доната зробіть обов’язковою галочкою з червоною зірочкою, обов’язкове має бути обов’язковим. і пришліть мені інвайт.
Ви можете використовувати стороннє вільне ПЗ, це не протирічить умовам задачі. І це явно прописано в описі тестового.
Доброго дня! Дякую, що повідомили про надсилання логіна та пароля. Я підтверджую отримання листа — все прийшло коректно. Окрім того, хотів би запитати дозволу щодо використання бібліотеки OR-Tools (від Google) у моєму рішенні.
Дякуємо, що звернули на це увагу 🙌 Уже вносимо зміни та оновлюємо інформацію. 😊
«Більше деталей про доповіді та спікерів шукайте у програмі на сайті.» Сторінка не знайдена пише
Логін і пароль повторно надіслані на вашу реєстраційну пошту. Підтвердте, будь ласка, отримання листа. Зверніть увагу, якщо ви вказуєте невалідні дані або реєструєтесь повторно, або з іншої адреси, то можуть бути проблеми із доставкою листів.
Доброго дня, не отримав. Вишліть будь ласка логін і пароль для доступа в систему, для проходження тестового завдання.
Вітаю! Дякуємо за ваш інтерес до стажування 😊 Наші рекрутери вже активно вивчають усі резюме, щоб знайти ідеальний метч. Зазвичай розгляд анкети займає до 14 днів із моменту її подачі.
Привіт з 35ки друже.
Шановний Іване, ви надіслали заявку вчора о 19-06 за київським часом, в неробочі години центру, а повідомлення тут написали через годину після подання заявки. Тож ваша заявка була оброблена сьогодні з самого ранку, як і всі інші.
Так, все вірно. 8 червня ще можна зареєструватися. Успіхів на сесії!
До 8 числа можно регаться? 8 июня можно заргистрироваться это последний день включительно?Бо щас сессия, сами понимаете...
Доброго дня, а коли і де можна дізнатися чи прийняли на стажування?