Правила ведення дискусій на ДОУ

DOU — майданчик для цивілізованого обговорення найрізноманітніших питань, які хвилюють айтівців. Щоб зробити спілкування для всіх учасників комфортним, ми сформували кілька правил.

ПРАВИЛА

1. Поводьтеся пристойно

Ставтеся з повагою до інших учасників дискусії, навіть якщо ви з ними не згодні. Не переходьте на особистості й не ображайте інших користувачів, не використовуйте лайливі слова. Перечитуйте свій коментар, перш ніж опублікувати.

2. Використовуйте реальні імена

DOU — місце, де спілкуються люди, а не віртуальні акаунти. Будь ласка, вказуйте справжнє ім'я під час реєстрації та пишіть коментарі від свого імені.

3. Не займайтеся публічним з'ясовуванням стосунків

Ми спілкуємося для того, щоб дізнатися про щось нове або поділитися досвідом. Ваш коментар можуть прочитати сотні та тисячі людей на DOU. Тож залишаймося ввічливими та конструктивними. З'ясовувати стосунки переходьте в особисті повідомлення.

4. Не треба тролінгу

Деструктивна поведінка чи тролінг стає джерелом негативу та нагнітання і не приносить жодної користі. Модератори сайту запобігають спробам систематичного тролінгу.

Якщо користувач не дотримуватиметься цих правил, його коментар буде видалено. Якщо це повторюватиметься свідомо та неодноразово, обліковий запис може бути заблоковано. Виконання правил є необхідною умовою для нормального спілкування на DOU. Як щоденна гігієна.