Правила ведення дискусій на ДОУ

DOU — майданчик для цивілізованого обговорення найрізноманітніших питань, які хвилюють айтівців. Щоб зробити спілкування для всіх учасників комфортним, ми сформували кілька правил.

Усі зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Для деяких топіків (зазвичай тих, які стосуються політики або інших чутливих тем) команда DOU обмежує коментування для непідтверджених користувачів, адже частина з них — боти.

Ви можете відредагувати свій коментар протягом 30 хвилин, надалі ця можливість зникне. Це зроблено для того, щоб уникнути маніпуляцій у дискусіях.

Модератори також можуть видаляти коментарі. На місці видаленого коментаря з’явиться текст про те, що коментар видалено.

Модератори видаляють коментарі, що містять (список не є вичерпним, адже всі випадки врахувати неможливо):

  1. Особисті образи.
  2. Русофільство, заклики до повалення державного ладу, інший деструктив, шкідливий у часи війни.
  3. Рекламу, спам.
  4. Інше :)

Також важливо дотримуватись правил ведення дискусій на DOU

1. Поводьтеся пристойно

Ставтеся з повагою до інших учасників дискусії, навіть якщо ви з ними не згодні. Не переходьте на особистості й не ображайте інших користувачів, не використовуйте лайливі слова. Перечитуйте свій коментар, перш ніж опублікувати.

2. Використовуйте реальні імена

DOU — місце, де спілкуються люди, а не віртуальні акаунти. Будь ласка, вказуйте справжнє ім'я під час реєстрації та пишіть коментарі від свого імені.

3. Не займайтеся публічним з'ясовуванням стосунків

Ми спілкуємося для того, щоб дізнатися про щось нове або поділитися досвідом. Ваш коментар можуть прочитати сотні та тисячі людей на DOU. Тож залишаймося ввічливими та конструктивними. З'ясовувати стосунки переходьте в особисті повідомлення.

4. Не треба тролінгу

Деструктивна поведінка чи тролінг стає джерелом негативу та нагнітання і не приносить жодної користі. Модератори сайту запобігають спробам систематичного тролінгу.