Редакційна політика Стрічки DOU

Стрічка DOU має розділи «Новини», «Статті» та «Інтерв’ю». Кожен з цих розділів наповнює редакція, яка самостійно обирає теми для висвітлення.

Ми не публікуємо платних і промоційних матеріалів. Всі види комерційної співпраці описані в медіакіті.

Контент від користувачів і компаній публікується на Форумі (у вигляді топіків, блогів і технічних статей). Детальніше ці формати описані в редполітиці Форуму.

DOU дотримується чинного правопису.

Новини

У Стрічці DOU публікуються ключові новини для української ІТ-спільноти. Ми раді отримувати пресрелізи (надсилайте на пошту [email protected]), але не гарантуємо їхнє розміщення.

Ось перелік інфоприводів, які регулярно висвітлює редакція (він є орієнтовним і не є вичерпним):

  • відкриття нових офісів ІТ-компаній і масштабування найму (з фокусом на українських фахівцях);
  • закриття офісів в Україні;
  • скорочення спеціалістів;
  • загибель співробітників на війні чи внаслідок атак;
  • інформація про співпрацю української компанії з рф;
  • зміна СЕО у великих компаніях;
  • радикальна зміна процесів (наприклад, компанія переводить 50% команд на гіг-контракти, робить відвідування офісів обов’язковим для всіх співробітників);
  • купівля нових компаній, перехід українських компаній до глобальних гравців на ринку Big Tech.

Про апдейти продуктів, релізи застосунків, випуск нових інструментів можна поспілкуватися на Форумі (з дотриманням правил). Стартапи є сенс обговорити у категорії «Стартапи і бізнес». Анонси подій, будь ласка, розміщуйте в Календарі. Усе, пов’язане з ігровою індустрією, публікується на сайті GameDev DOU. Жоден контент не публікується автоматично, у кожному розділі є модератори.

Інформацію про збори на ЗСУ ми не публікуємо у новинах. Збори через перевірені фонди типу KOLO або “Повернись живим” можна опублікувати на Форумі.

Статті та Інтерв’ю

Редакція DOU повсякчас залучає спеціалістів та представників компанії до підготовки статей. Запити для компаній публікуються у нашому чаті (якщо вашої компанії там немає, напишіть в тг @hlyvaslyva). Запити для спеціалістів публікуємо в наших соцмережах (найчастіше в редакційному телеграм-каналі та твіттері).

 

Редакція завжди шукає цікавих героїв для інтерв'ю. Якщо історії з цих матеріалів, нагадують вашу, напишіть, будь ласка, [email protected] (матеріал може бути анонімним): 

Якщо вам цікаво співпрацювати з редакцією на фрилансі (як автору чи ілюстратору), надсилайте пропозиції за адресою [email protected].