RSS
← Сtrl 1... 616263646566 Ctrl →

Коментарі

куди? і як на новому місті, задоволений, порівняно з Польщею?
зрозуміти свої потреби, та читати в оригіналі і не дивитися на локалізацію — це ж розум мати треба, це не лайном плюнуть.
Так, але депорт на війну — то неадекватне рішення. Величезний штраф впаяти — норм.
будуть просити показати резерв+?
одних штрафують, інших — депортують
Поважаю поляків — бидло ставить на місце. а якщо для них «бидло» — це всі ми?
О ГОСПОДІ НІ ВОНИ РОЗМНОЖУЮТЬСЯ КЛИЧТЕ ДЕЗІНСЕКТОРІВ
Визначальний вплив має оригінальний текст. Задача перекладу — максимально близько передати сенс. Без самодіяльності, без перевинаходження колеса, без ускладнент\спрощень, з максимально близькою передачею оригінальної стилістики.
Війна ЄС з росією може багато перетасувати.
Щоб швидше писати код
Бо формалізувати задачу дуже важко. По суті — це її запрограмувати. А формалізувати задачу без багів в формалізації — зазвичай неможливо. Тому ракети падають, а з супутниками зв’язок губиться, хоч там усе формалізовано.
Так само в 90х батьки хотіли, щоб діти стали юристами чи міжнародниками
Ви абсолютно правильно підсвітили всі проблемні місця, розклали по поличкам. Шкода лише, що для того, щоб зрозуміти це, треба мати певний рівень зрілості мислення. Тому реакція авторки цілком передбачувана — захист через жарти.
Але в загальному, в ембедет — хард і софт це нерознривні речі. Тоді питання, що ви звете ембедедом. Наприклад, я писав для радіотелефонів, а потім навіть робив телефонію для WiFi роутерів. Це — ембедед?
А по технологічному відставанню як і по відставанню по ВВП в динаміці залишається тільки США і Китай