503/502 — це проблеми/капасіті, а ось 429 — тротлінг
Якось я хотів зробити автотести для пайплайну. Потім поспав і перехотів.
Дуже круто — взяти виснажливу рутину й повністю її автоматизувати — це і є справжня сила розробки. Особливо сподобався підхід: «якщо все тримається лише на дисципліні — довго не проживе». FinMan виглядає справді корисним 👏
нічого не буває безкоштовно )) якщо робітник захищений законом, то він захищений з усіх боків — і також від можливості заробити трішечки більше. ібо нє фіг ))
писати код для реальних військових проєктів, не будучи всередині, — повна маячня, нефункціональна навіть на рівні абстракцій.
І БЗВП в нормальних бригадах — це важлива частина, щоб зрозуміти домент, щоб хоч раму склеїти
Тут буде доречно згадати факти з військового періоду біографії Річарда Фейнмана, американського фізика, одного з творців квантової електродинаміки, лауреата Нобелівської премії з фізики:
Коли розпочалася Друга світова війна, Річард Фейнман, бувши вже аспірантом Принстона, спробував піти добровольцем на фронт. Однак все, що йому змогли запропонувати в місцевій призовній комісії — це стройова підготовка на загальних підставах. Після недовгих роздумів Річард відмовився, сподіваючись, що фізику зможуть знайти в армії краще застосування. Незабаром він взяв участь в розробці останніх, перед появою перших комп’ютерів, механічних лічильних машин, які працювали для розрахунку артилерійських траєкторій.
У Лос-Аламосі Фейнман брав участь в розробці атомної бомби (Мангеттенський проєкт).
Можна тільки здогадуватися як би використали таланти Фейнмана якщо б йому пощастило народитися у сучасній Україні))
чи зрозумілий основний gameplay loop
да
чи виглядає цікавою суміш Tower Defense + Merge + God Sim;
на мой взгляд у тебя не получилось ни одно из них. то что ты показываешь в видео выглядит как смесь идла и симулятора мержа
що в інтерфейсі виглядає перевантаженим або незрозумілим;
ллм генерит обычно ± такое когда ты ему не даешь указаний что делать с интерфейсом. поэтому для меня выглядит понятно и знакомо
чи читається ідея розвитку планети;
если бы ты не спросил я бы никогда об этом не задумался
чи є потенціал у лорі про молодого бога, віру, фракції та тераформування;
тебе должно быть виднее
що краще полірувати в першу чергу: UX, звук, босів, лор, баланс чи onboarding;
то что тебе интереснее, ты же для себя это делаеь, даже если пока об этом не знаешь
наскільки, на вашу думку, життєздатний підхід «одна людина + AI-агенти» для такого типу інді-проєкту.
с технической точки зрения более чем достаточно. с точки зрения издателя коммерческого проекта это рисково, но в частном случае может быть жезнеспособно
Я розумію, що в гри ще багато сирих місць, але core вже працює, тому хочу зрозуміти, чи є в ідеї потенціал і що найсильніше заважає сприйняттю зараз.
увы, потенциала нет
Буду вдячний за будь-який конструктивний фідбек — як по геймдизайну, так і по презентації, інтерфейсу, позиціюванню й самому підходу до AI-assisted розробки.
возможно под геймдизайном ты подразумеваешь что-то другое, потому что геймдизайна тут нет вообще. презентация... это ютуб ролик? презентации делают не так... интерфейс типичный для ии, у меня такая же есть игра по внешнему виду — планета посреднине, по бокам текст и около 8 кнопок. опус мне это с одного промта сгенерировал. я 2 минуты потыкал и отбросил как кривую концепцию. смысл был совсем про другое, но на то что ты делаешь оно похоже механическими дейстиями игрока. все что ему было возможно это смотреть/читать и делать примитивное действие — кликать кнопки
В Planet Forge MD хочу відпрацювати механіки деякі, потім використаю дещо в основній грі, якщо взагалі щось вийде і я зможу це довести до повністю робочого стану.
а какую цель для себя ты ставишь? если это хобби, то ты никому ничего не должен, делай сколько хочешь и брогсь когда хочешь. если это тренировка каких-то навыков, то это тяжелый путь. если коммерческая цель, то ты вообще не тем занимаешься
та вся європа знає що в італії не вміють правильно піцу ;) там де в швайцарії буде маргеріта, там в італії буде місцевий «традиційний» корж з печі.
Це кароч був десь репортаж про парадокс, яка насправді правильна карбонара vs як всі нємци фанатіють від карбонари яка насправді некарбонара
а всерйоз так людська піца в мюніху тож від 16 і вище, думаю в берлінчику десь около того.. за італію хз шо там, єсічес, кажуть мілан і північ нічо але мене якось не переконало. Але мабуть в порівнянні з польщею північ італії апгрейд таки, сам точки зору не маю
Спочатку відносились з розумінням, потім всіх розігнали.
На це є відомий лайфхак: жити у Німеччині/Австрії/Італії, а працювати у Цюриху (40 км до кордону) чи у Лугано (знаходиться безпосередньо на кордоні з Італією, багато працюючих там живуть у Варезе).
У меня контракт аренды до конца августа. Но есть подозрение уже, что имеет смысл попробовать попросить продлить на месяц
Если тебе не горит — я б так и сделал на твоём месте. С сентября high season заканчивается и вариантов становится намного больше.
ми вже увійшли в епоху, коли майже будь-хто може поділитися своїми мріями — це супер круто
Цікава епоха настала. Успіхів вам!
це необхідність платити біля 20% медстраховки від доходу,
Ты шото путаешь, имхо. Нету там 20% за медстраховку. Максимум 15%, это если ты а) в госстрахе и б) наёмный, а не фриланс. И эти 15% платятся в складчину с работодателем и до кепа, как ты писал
Вот если учитывать ещё и пенсионные, то тогда легко 20% будет, скорее ощутимо больше. Если ещё считать Pflege, Arbeitslosen и т.д.
Правда по моим последним данным фрилансеры не обязаны (были?) платить в пенсионный фонд. Может что-то поменялось в последние годы...
В последнее время очень много проектов предлагаются как ANÜ, то есть заставляют идти в штат и платить весь соцстрах по полной. ИИ пишет Finanzamt прикрывает эту вольницу
У меня контракт аренды до конца августа. Но есть подозрение уже, что имеет смысл попробовать попросить продлить на месяц.
если уверен, что не спердоляешь обратно
Вообще ни в чем не уверен в этой жизни, но думаю если попрошусь назад в Польшу переоформиться на меня уже косо смотреть будут))
яка жесть
дивно, для чого дозвіл?
щоб людина не працювала більше 10 годин на день, не захворіла і мала достатньо сил працювати на основного роботодавця, бо він сплачує за робітника страховки
Що, реально без повідомлення роботодавцю неможна мати сайд бізнес на фрілансі?
стандартно в контракті стоїть, що просто так не маєш права і коли повідомляєш, то повинен розповісти що ти там робиш і щоб усі часи роботи не перевищували 10 годин (наприклад 8 годин на основного роботодавця, 2 години фрілансу). 10 годин на день — це по трудовому кодексу, більше працювати по закону не можна
звичайно якщо в тебе свій бізнес, то працюй хоч 24 години, нікого це не їбе, а от якщо працюєш на когось + свій бізнес, то більше 10 годин не можна
гайки закручують і не дають людям просто заробляти
Держава пожирнішала. Десь проскакував графік на ютубі як паблік сектор постійно росте, а самозайняті падають ;) ну в часи зростання це не відчувалось, тим більше в айті, але жирні часи пройшли, щас стагнація
мій репетитор кілька років тому, тож жалілась про те саме — їм буквально рік у рік відрізають усі можливості працювати зі школами як самозайнятим
Це називається «піздєть нє мєшкі ворочать». Портніков це людина яка не відповідає ні за що і ніде. Не розумію для чого брати в нього інтерв’ю і тим більше розтягувати то вже на 4 теми на доу
влада розбещує всих, особливо «без термінова» як у випадку з пу, а тепер і з зе...