Останні коментарі

  • Робота з 9 до 18 — це вже просто міф?

    коли віддаленка і гнучкі години, про овертайм говорити, ну трохи не прийнято

    Скажіть то девопсам чи супорту які роблять релізи в суботу.
    Очевидно що таке має оплачуватись екстра.

    неформальне очікування (невербальний контракт, заплющення очей), що як треба — працівник сам заменеджить довші години

    Немає ніякого «неформального очікування». Ви собі овертайміть на здоров’я, але не треба писати що це норма.

    Робочий день максмимум 8 годин

  • Скільки насправді коштує рекомендація

    Це дивлячись кого наймати.

  • Йадовитий блог: як рекрутери втрачають гроші бізнесу. Частина 2

    А тебе реджекнуть. Бо ти не можеш ніколи вивчити Redis наприклад. Все — за борт. Шансів не дають.

  • Робота з 9 до 18 — це вже просто міф?

    У Вас в linkedin зазначено

    I’m a fourth-year student at Vadym Hetman KNEU

    Цікаво, коли ви вже встигли «звикнути» працювати за трудовою? А тим паче, коли Ви встигли почати вважати ФОП чимось дивним?)

  • Йадовитий блог: як рекрутери втрачають гроші бізнесу. Частина 2

    100 рил на вакансію. Що ще писати? Рекрутери чудять до можуть.

  • Робота з 9 до 18 — це вже просто міф?

    Раніше овертайми здавалися чимось винятковим

    Це коли?

    Завжди треба було на вчора

  • Робота з 9 до 18 — це вже просто міф?

    Питання до вашого оточення, нащо вони це роблять) Дивився якось інтервью з якимось менеджером з Genesis. Він там прямо казав, що ні про який work-life balance не може йти мова. Він, звісно, уточнив, що в них тількі молоді працюють, і типу коли тобі 25 років, в тебе має бути тількі робота і ніякого особистого життя. Але я просто буду знати, де працювати не варто і нікому не раджу. Був ще на DOU Володимир один з ведучих нещодавно. Теж в ефірі розповідав, шо в нього в компанії всі мають постійно працювати. Ще і обурювався, як це так, ввечері взяти і піти до дому! А вихідні на свята? Так в країні війна! Які взагалі можуть бути вихідні?
    Поки робітники терплять таке ставлення в компаніях, то менеджери і будуть цим користуватися. Особисто я ніколи систематично і, тим паче, безкоштовно не овертаймив. Поки що мені щастило з компаніями.

  • Чи стикалися ви з відвертою неповагою на співбесідах?

    12 років тому при пошуках першої роботи в ІТ... Відправив CV, подзвонили домовились про зустріч.
    Прийшов в офісну будівлю, де був пенсійний фонд та частина приміщень здавались в оренду. На дверях просто був номер без вивіски фірми чи ще щось.
    Постукав декілька разів та через 5хв мені відкрила двері дівчина та спитала:
    — що мені треба?
    — на співбесіду...
    — куди?
    — та в фірму, але мабуть переплутав двері...
    — та ні, наче до нас, заходь.
    Це маленький кабінет був розділений на 1/3 праворуч було 3-4 столи в за кожним столом сиділо плече до плеча по 2 людей.
    А 2/3 було виділено гіпсокартоном з дверима — кабінет керівника.
    Дівчина відчинила двері, пропустила мене в перед , а потім зайшла за мною. Керівник привітався фразою:
    — в ліфті народився? Зачиняти двері не вчили?!
    — та я ж наче не останнім заходив... Окей зачиню.
    — де твоє CV?
    — я вислав на пошту...
    — ти бачиш: переді мною нічого не лежить?
    — вибачте не знав що треба роздруковувати.
    — та на вас паперу не напасешся.
    — а можете відкрити на ПК?
    — ти що, мені зручніше з паперу читати та робити там помітки.
    Запанувала тиша... Через хвилину та дівчина проявила ініціативу та вибігла роздрукувати.
    — ну давай розказуй. Чого стоїш.
    — та от закінчив інститут, щось там фрілансив трохи.
    — там нічого не вчать, не потрібна інформація, міг би не витрачати дарма повітря на неї.
    ... Потім щось спитали. Та сказали можу йти.
    — вибачте, так можу я питання задати? Це ж наче співбесіда...
    — ха-ха-ха, Ще тебе ніхто нікуди не бере а в тебе вже питання. ну давай питай.
    — яка зарплата? Яке оформлення, графік роботи...
    — попрацюєш місяць безкоштовно, в потім подивимось чи ти чогось вартий.
    ----
    Та й таке.

  • Чи стикалися ви з відвертою неповагою на співбесідах?

    Интересно ваше ментальное состояние, что спустя 3 года вы вспомнили этого человека.

  • Обговорюємо mobile pet-проєкти

    Цікава ідея.
    Мені здається що варто дополішити додаток до публікації в google play.
    Після публікацію, можуть з’явитися коментарі з фідбеком, ідеями. Також можна створити англомовний пост на reddit з проханням протестувати і поділитися фідбеком.

  • Найкращі країни для релокації і легалізації 2026

    Конкретний список її правопорушень публічно не оприлюднили. За матеріалами соцмереж, можна зробити висновок, що вона сварилася зі своїми польскими сусідами. А в Польщі ти не можеш місцевому пану заважати жити, навіть якщо пан не правий, одразу депортація.

  • Як ефективно опанувати C++

    Мабуть краще писати АІ-ївочка, бо АІ-шечка — це калькування з штучно створеного церковно-слов’янського есперанто.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Да ви що?
    Війна і зараз йде.
    Зараз допомаги державі треба.
    Вас народили — ви зобов’язані.
    Хто вам сказав, що свій борг державі ви вже повернули?

  • Робота з 9 до 18 — це вже просто міф?

    як воно у вас

    Буває вибішує коли керівництво (звісно без сім’ї) першу половину дня відсипаються, роблять якісь свої особисті справи, а потім десь в з п’ятої години їх пробиває «активно» попрацювати.. бо як же так — цілий день майже пройшов, а ще нікого не чіпав в слаку.

    Або бухають\нюхають пів тижня десь на яхтах, на них висять відкритті питання-блокери, а потім коли приходять в себе — дають відповіді (наприклад в суботу), а дедлайн — це понеділок ранок.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    вік починає давать своє

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    ви порівнюєте різні речі. якщо не буде вашої компанії — ви знайдее іншу. і кризи минають достатньо швидко. але якщо не буде вашої країни або країни в якій є умови щоб ви могли шукати компанію, то ви нічого не знайдете. А менталітет утиікачів як раз і сприяє зменшенню простору в якому буде можливість створювати компанії. і тільки тому що вам є куди утікти, вам дуже повезло. І як я вже казав, в інші часи ви просто ідете в пічку і вам повністю пофігістично на все.

    Якщо не буде війни і буде більш-менш впевненість то велика частина повернеться. Якщо ще буде 5-10% на фопі то ще більше повернеться.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    низькі неринкові компенсації

    то так, з цим бідуля. На моєму рівнці — це риторичне питання.

    мотивувати найкращих доєднатися

    Найкращий сценарій! Без сумніву. Тому роблю усе від мене залежне

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    я не дуже бачу сенс продовжувати розмову далі. якщо ви не бачите як ваша риторика допомагає ворогу то що тут поробиш. сподіваюсь ніхто з ваших рідних і знайомих не постраждає. а на інших пофіг. бо інші це лиш ті хто запихував вас в бобік чи посилає на гарматне мясо.

  • Соло-розробка демо версії моєї єкшн гри «Заспокойся Марі»

    Діана, ви часом не з Таїланду родом? А то там є такі баришні шо ховайся.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Головна проблема ̶ц̶ь̶о̶г̶о̶ ̶с̶в̶і̶т̶у̶ ̶. України в тому, що дурні надзвичайно впевнені в свому розумінні ситуації, а розумні люди сповнені сумнівів.

← Сtrl 12345678910 Ctrl →