Уяви, що твою мозкову діяльність в один момент повністю зупинили, залишили незмінною, а потім відновили. Ти не жив, а отже, був мертвий. Ось ти ожив. Чи турбує тебе доля померлого? Чи вважаєш ти, що він помер, а ти — вже інший?
Може далеко, а може й ні. Може статись технологічна сингулярність. А може вже сталась давно і ми всі вже тут. А як виглядає коренева реальність навіть уявити не можемо, і яка там фізика.
Я уже відписував іншим, що як виявилось, всі говорять про ШІ, але всі говорять про дуже різний ШІ, тому і враженя/цінності інші. А так — можна таке зробити саме собою.
Коментарі