Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть
RSS
← Сtrl 1... 107108109110111...126 Ctrl →

Комментарии

Існує NVIDIA Metropolis плаформа, на якій ніби розробляють smart-cities в цивілізованих країнах www.nvidia.com/...​video-analytics-platform.
Давай я якось визначуся :) Я не написав що завдяки ЛИШЕ Трампу. Я написав що політика Трампа в певній мірі сприяла тому що на сході цих домовленостей якось так й дотримувалися і не зривали яке не яке перемиря останні 4 роки.
Hankookwan кльовий. Вони по ходу або там або в Арірангу їли :)
Може бути все що завгодно. Як би там не було, США наші союзники. Ми самі проти Росії не встоїмо.
да вроде есть какие-то www.facebook.com/Brovary.chess
Якщо світ з глузду з’їхав, то психиатр потрібний йому, а не тобі. А нам тільки доплачувати за вредність мають, жити в такому світі.
Може вони так і казали. Але памятаю як ці «борці за свободу і безпеку у всьому світі» всупереч міжнародним нормам наїхали на Ірак без резолюції. Їм тоді насрати було на безпеку у всьому світі.
Никак. Всего лишь объясняет, почему нет негативных комментариев) Они совсем обнаглели. Другие шарашки по крайней мере не пытаются затыкать недовольным рот.
Часто выезжаешь за пределы Киева?
В першу чергу завдяки мінським домовленостям. Тогда ты как-то определись, после прихода Трампа, или благодаря минским соглашениям, которые были почти за 2 года до его прихода.
Коли у нас віджимали Крим, а потім і Донбас, демократи дзвонили нашим і казали сидіти тихо, аби не розізлити Росію.
Переїхати в іншу країну, не?
Головне аби при підйомі любі друзі-партнери не почали ставити нам палки в колеса.
Ще є цікава ініціатива biggggidea.com/...​/zbiraemo-na-pershij-rik
И как это касается моего права выражать личное отношение к курсам, при этом не разглашая подробности процесса обучения и личных отношений с преподавателями?)