×Закрыть
RSS
← Сtrl 1... 110111112113114...128 Ctrl →

Комментарии

У Річарда Фейнмана є шикарна цитата «If you cannot explain something in simple terms, you don’t understand it». Найдієвіший спосіб досконально розібратись як щось працює це реалізувати самому з основних принципів — комп’ютер не обманеш.
А я позитивно відношуся, з оптимізмом. Йде зсув від традиційних російських цінностей, тобто імперськості, всєвластія, до більш ліберальних. Те що росіяни почали вигукувати «свободу», вже дуже позитивний маркер.
Я за всеми регионами не наблюдаю, точно читал/смотрел про Сингапур, Гонконг. Речь идёт о состоянии «король жизни», а не просто комфортная жизнь. Ещё встречал упоминания мегаполисов в Персидском заливе.
Какой спам
Это политика, дающая экономическую и политическую стабильность в данных географических условия. Она не хорошая и не плохая.
Ну у меня болеее конкретное направление — разобраться в алгоритмах и архитектуре. Потом может еще какую-то теорию информации поучу
Ого, ответ впечатлил Ну то есть кормен остается? Я часто слышал, что это оверкилл и можно скиенну или седжвика почитать (мне они сильно проще показались) Собственно, много чего из того, что ты написал, я и так знаю.
Се ля ви
Completely Usable For instance, there is no support for GPU acceleration and all rendering needs will rely on software.
Неужели литкод = отборное говнище Слухай, ти вже задовбав це повторювати. Цей комент по корисності десь поруч з тим коментом, де ти (якоби Java Developer з 4х літнім стажем) якомусь новачку втирав, що в яві немає різниці між Integer і int.
Лучшее — враг хорошего. Если ресурс развивается и так, то зачем что-то изменять?
Я точно поганий приклад, бо сучасні малі (студенти і свіжі випусники з якими я зараз працюю) сильно круче за мене. Мені поки що вдається з ними конкурувати через більший досвід, але у них явно ефективніше навчання відбувалось ніж у мене.
Ага, потом такие как ты лепят многоэтажную лапшу из if-ов, потому что не знают про ?. и ?? И это только 6 шарп, дальше объем завозимых важных новшеств был гораздо больше...
в цілому — так =) Але лише про трейли. А з березня по жовтень — можна і озера =) Хоча, я і в січні постійно бачу людей які в Zilker парку купаються =)
Є що робити в теплу частину року цэ типа зимой гы гы гы