RSS
← Сtrl 1... 111112113114115...270 Ctrl →

Коментарі

В правильних країнах люди працюють мало :) У Німеччині люди працюють менше, ніж у більшості інших індустріальних країн. Так, у 2022 році у середньому кожний працездатний німець провів на роботі 1031 годину.
Чому не створений «типовий проект» на основі якого ті «додатки» можна створювати додаючи лише необхідну бізнеслогіку? Тому що це щоразу різні додатки. Кожен новий функціонал, який я додаю, працює з різними частинами операційної системи.
Думаю, є простий маркер потенційних зрадників — незнання англійської мови і робота на «локальному» ринку, а в реалі на російському
вирішення непотрібної низько кваліфікованої роботи Так в цьому й вся суть — ми оптимізовуємо все, на що раніше йшов час і від чого ми не можемо відмовитись.
і потрібно написати додаток який цей додатковий функціонал тестуватиме (при цьому ці додатки використовую не лише я, а і потім тестувальники). Сам я такий додаток писав би кілька годин 1) Звучить як задача скафолдінгу.
Ти по контракту маєш разом із кодом видати набір документації який замовник покладе собі в папку, це потрібна робота чи ні? Аналогічно із дйлі/віклі/місячними/квартальними репортами які вимагає клієнт/начальник. Це потрібно чи ні?
дуже хотілося б побачити реальні кейси (не обов’язково від вас, доу ж типа технічна спільнота, може в когось будуть) В мене було чимало таких випадків.
Либо взяося за работу неверно оценив обьем либо криво слеоао и пришлось переделывать обычное дело по неопытности
Думаю 1С тут конкуренції не матиме Знаю доречі 1С ника, який із воплями «По киеву ходят фашисти» звалив в Крим після окупації.
Ви праві, це більше як моя звичка, бо брав приклад зі старого проєкту . from pathlib import Path CUR_DIR = Path(__file__).resolve().parent APP_PATH = CUR_DIR / ’YourApp.app.zip’
У вас одна дитина чи дві? Дві, доньці десять років, сину три.
\ та / є спеціальними символами, що розділяють директорії у шляху до файла, тому ім’я файлу не може їх містити. На Windows використовують \, а на Linux — /, але MSBuild на обох платформах розуміє і /, і \.
Так вони їх виявляють В такому випадку завдання, яке я не робив, було ще більш безкорисним.
А може редакції звернутися до Томаса за коментарем?) Заразом можна спитати, чому на стімовському форуми вони труть топіки від українців, але залишають топіки росіян, які ніби і не зможуть пограти)
«щоб покласти в папку» Ти по контракту маєш разом із кодом видати набір документації який замовник покладе собі в папку, це потрібна робота чи ні? Аналогічно із дйлі/віклі/місячними/квартальними репортами які вимагає клієнт/начальник.