Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!
×Закрыть
RSS
← Сtrl 1... 126127128129130131 Ctrl →

Комментарии

не всі :-)))
Вообще поделитесь странами куда сами бы поехали в 2021 с краткой инфой почему Я думаю — в Новую Гвинею. Когда Хуйло решит превратить мир в радиоактивный пепел — есть вероятность что туда ракет не хватит.
Алла ищет себя.
теоретично, бігти мали б швидко Об’єм м’язів — це тільки один з багатьох факторів Є декілька типів м’язів В м’язах може бути жир М’язи не звикли до бігу ... Можливо, накачані бігуни, яких Ви бачили, мають дуже велику масу Скорше за все він тролить.
Хорошая статья, с чуваком в аэропорту наверное просто не повезло, обычно тут все на позитиве)
Є люди, які шарять наабагато краще. А я шарю, що є такі люди. Я власне запитував те саме, але ж не на DOU. Наприклад, в амфетамінах я не шарю. Бо в мене лише один мозок, і бекапи робити нема куди.
А це, до речі, доволі дивно. Адже в бодібілдерів сильні ноги, тож теоретично, бігти мали б швидко.
Де там кнопка «дати автору 10 років з конфіскацією»?
Ну і можна переїжджати між готелями кожні 15-30 днів. Можна на різні курорти. Аби побачити більше. Якщо брати від 14 днів, то готелі дають знижки.
Меняю на go
Stainless steel? Метали наче краще проводять температуру
А вот слова задрочить не проблема Повторишь то же самое, когда решишь эту непроблему?
«Васе на могилку принесли цветы, там были кактусы, одуванчики, шпажники и всякуя хрень.» Вопрос. Принесли ли Васе на могилку гладиолус? Ответ на средний бал: Нет, не принесли, ответ на максимальный бал: Да, принесли. Можно подумать, нэйтивы ответят.
До того високого плато дійдуть одиниці редіт, то дурне місце. Там можна отримати бан навіть якщо нічого не писати
Возможно американский клиент и готов слушать рассказы о росте з/п (хотя не факт), но объяснить немецкому или британскому заказчику, что украинские разработчики теперь дороже на 20%? Good luck with that.