RSS
← Сtrl 1... 203204205206207...213 Ctrl →

Коментарі

Так прям і говорив? В якому контексті, що спровоцировали рашу чи в тому що не підготовились до війни? Якщо перше то зашквар звісно.
та там багато було. Я лише трохи подивився і відписався, але головний нараттив у нього пішов коли все почалося що «Україна сама винувата» і тп
Ноути створені «для роботи від розетки», оок ))) А як іще з ігровими ноутами? Так і є. Живити дискретну відяху (ще й тітаніум) з акума повноцінно явно не вийде. Ну да, купити ігровий ноут а потім...
Або ні. Даних таке стверджувати — недостатньо. Ну тоді, знову ж таки, можу запропонувати тільки dou.ua/...​rums/topic/41608/#2562075 Це аб чьом взагалі? А аб чьом виписування хароших рускіх до українців?
Будь-яка техніка тест-дизайну покликана зменшити зусилля на тестування, і при цьому гарантувати належну якість. Нет.
Знайомий маминої подруги: 2021 4К->7К 2022 7K->8K 2023 8K->6.9K буквально перша компанія з одним тех собісом, потім лише розсилав що «вже не цікаво двайте вдіминіемо інтервью» :-)
десь в 14, коли з братом копались в файлах сталкера і міняли фізику гри, це мене дуже вразило. Але до університету з реальним програмуванням так і не стикався, не знав з чого почати, бо на той момент інтернету ще не було, а містечко було маленьке
привіт проблемам із зором на маках) А що за проблеми через маки?
Вічний холівар. Бажання плодити такі срачі проходить десь після 10+ років в IT. Автору бажаю успіхів і навчитись цінувати свій час.
Збирався в Коста Ріку, почитав за злочинність. Більше не збираюсь. Уругвай же кажуть «унилоє говно».
Переїзд у Львів з маленького містечка в області. Амбіції трохи більші ніж нуль. Потім приблизно рік самонавчання, перше стажування, а потім вже перша робота.
Цікаво... Я думав що лакшері це щось таке www.redfin.com/...​3131/unit-1/home/87575449 а виходить ось воно шо...
відчуваю себе котиком Котодівчинкою, котохлопчиком чи няў-бінарн_ими?
Смотря что ты хочешь. Напиши мне в личку. Я задам вопросы и посоветую куда
Раджу інформаційний детокс або взяти відпустку на тиждень другий.