RSS
← Сtrl 1... 219220221222223...279 Ctrl →

Коментарі

навіть коли їм платять 3к доларів на руки ідуть і тринькають на всяке хер зна що. Аж ніяк не на квартиру. Правильно, тому в рашці досить непоганий варіант, коли частину суми ти отримуєш при підписанні контракту. Так, можна трохи вдосконалити.
Дуже рекомендую ось цого електика, який збирає щитки даного плана, сам викорисвтою і усім рекомендую, ось його OLX : www.olx.ua/...​w-invertorov-IDQwTGY.html та youtube канал, www.youtube.com/watch?v=diD1pUO5rK8
У цих ноутів функціональність — норм для сервісного інженера який піднявся на високу вишку і висячи на канатах підключається до терміналу якоїсь фіговини. Це промислові ноути.
Ну ситуація така, що почали качати ситуацію всередині. Явно цього моменту чекали і запустили усе одразу. Не поцурались навіть вбити жінку, щоб підставити Азов і качати знову мовний розкол.
Вам від логічних вентилів, від їх схемотехніки, від технологічних процесів її виготовлення, від фізики роботи окремих елементів, від квантової механіки в основі цієї фізики, від стандартної моделі? Яка кінцева мета і DoD цього пошуку має бути?
У тюрмі? За те що зробили зі Skype? :-) Сука вже більше 20 років здається аппкі, багато хто з компаній використвує як робочий мессенджер а пошуку нормального не осилили зробити.
Називайте речі своїми іменами — не «вилка-вилка», а «вилка суїцидника» :-)
Я бачив ваш перший коментар про «нехай обгрунтує», але це той момент, що навіть не знаєш що сказати.
Перед тим як підписувати контракт, кажеш побажання. Або перед співбесідою питаєш. Я от коли чую що видають віндові ноути то просто відмовляюсь від такої вакансії.
Подарував дружині для роботи MSI Creator Pro X17HX A13VKS-229ES з недоліків хіба що починае шуміти коли java компілятор навантажує систему. З автономністю на знаю як, але можемо протестити. А так в цілому душе швидка машинка.
за такими вузькоспеціалізованими знаннями В мій час це називалось фундаментальними знаннями :) Дістань якийсь DevKit моднявий, наприклад отакий www.st.com/...​l462e-cell1.html#overview Але і якась ардуіна заваляща чи расбері пай з чулана згодиться.
От бачиш, тобі навіть не приходить у голову, що комусь може бути потрібним сенсорний екран. Есть такая наука, называется эргономика. Она как раз про то чтобы было удобно работать.
Гарна стаття. Серед можливих покращень можна надати нумерацію рядків у фрагментах коду, щоб візуально можна було швидко переключатись на сам код при згадуванні його де небуть в описі.
давай, я вірю в тебе!))) зроби з неї ААА, тримай гайд kreonit.com/...​/3d-models-for-aaa-games А зашгалом молодець, тому що все нове, то добре забуте старе!