← Сtrl 1... 565566567568569...934 Ctrl →

Коментарі

який чудовий мікс ви замішали )))
Та насправді той же Ілон це швидше мотиваційний проект уряду Обами. Америці ну дуже був потрібен герой після краху 2008 року, аля Брюс Уейн — Бетмен чи Тоні Старк.
Виписка з українського банка як підтвердження адреси і усе Виписка з українського банку і клієнт не підходить під визначення людині з невизначеною країною податкового резиденства Тепер це податковий резидент України і банк подаватиме фінансову...
Я просто нагадаю, що свого часу, співбесіди про гномиків і люки — теж буди стандартом. Поки, їх всі не визнали дурницею. Деякі ретрогради подібні питання в Україні задавали ще в 2010их, коли в ФААНГах про них забули.
Цікаво, скільки разів ви проводили експеримент купую свіжу відюху Нвідії, ставлю її в новий комп і ставлю на нього Виндовс.
Мілтеч?
Власне Джо був в одній команді з Клінтоном, тому питання в дечому доречне.
Я андерперформив і думав що мене вже заочно звільнили. Але питання гарне, вже починають джуніорські «накопичення» закінчуватися
це ж кросовер можна й без закону ставити
Ну і шо? Чи ви відмивати гроші збираєтесь? Я ж писав десь вище — свої кошти, ніяких 3-х осіб.
Звертатись у Epic, щоб вони оновили умови ліцензування Unreal Engine, які будуть забороняти кацапам користуватись ним у комерційних цілях.
Якщо що , то пиши в телеграм, розповім трохи. Але це суто для гугл клауду. Якщо азур чи aws, то вже не підходить.
ВПК дуже «дубовий» сектор, залежний від головних споживачів (державна воєнка), регуляторів і купи «традиціонних ретуалів». Два роки — це взагалі «не срок» для нього... він (загалом) ще навіть не розчехлився.
Серед кацапні — так. Туди навіть прямий рейс з болот ще рік тому зробили. Для турків це такий собі локальний Вегас, де дешеве бухло, купа казіно і наташ.
в целом сделанно неплохо Якусь дурницю ви, вибачте, ляпнули.