Можна, якщо поблизу нас є планета зі схожими умовами. А якщо така найближча за 1000 парсек? Скільки тоді летіти років? Це не враховуючи дії радіації та повна відсутність гравітації.
А і щодо автоматизаціі бізнес процесів. ЛЛМ, як на мене тут може допомогти. Це окремий кейс. Але в таких випадках часто проблема — це взагалі зрозуміти як люди реально працюють.
woyager
Voyager
він вже вилетів зп межі сонячної системи.
Ні, ще дуже багато тисячоліть буде повзти по хмарі Оорта, зовнішній край якої і є межею сонячної системи
але чи реально домовитися на умовах, що платять «в конверті»
Родичка брата сусідки котра в Німеччинах як пізній переселенець з 90-х розповідала лампову історію про це. Вона працювала парт-тайм в маленькій хім.
Хоча дякую за наводку, коли рашка розвалиться, буду знати куди йти зловтішатися. Якщо маєш ще ресурси де їх народонасєлєніє тусує — додавай, зробимо масовий набіг в день Ч.
Фу, якась руснява залупа.
В 22 рузге швайне в дім в Ірпені де я жив, ракетою поцілили, а ти хочеш аби я свій стрес обговорював зі свинособаками, через яких 90% цього самого стресу і виникло?
Так, можливо ви праві. Тобто можливо банально покупна спроможність ринку в сегменті класичних додатків лінійних — вичерпана. Тобто всі корисні додатки на сьогодні які тільки можливо створити — вже створили. І користувач — має під рукою все що хоче.
Перехід від кам’яної доби до ранньої бронзи в регіоні Месопотамії. Надихався Шумером та раннім Вавилоном. Мене цікавить саме історія процессу розвитку людського колективу, а не стовідсоткова точність зовнішнього вигляду одягу того часу.
Чесно кажучи прочитав по діагоналі, особливо що стосується генерації коду і як його деплоїти. Але затримався на найважливішій, як на мене, деталі — це показники ринку.
Чисто технічно woyager це перший міжзоряний корабель, він вже вилетів зп межі сонячної системи. Проблема подорожей в космосі — живих людей довести, а так то долетіти не важко
Більше 3 ніколи не було, та й на більше я б не погодився. Але це було з 2017 .. 2023. Зараз працюю з власним проєктом. По співбесідах не ходжу, немає ні сенсу ні часу проходити ці фільтри...
Коментарі