← Сtrl 1... 645646647648649650 Ctrl →

Комментарии

Да, там тебя не будут учить украинскому языку, но если ты думаешь, что это лучше, то ошибаешься, ведь там тот же советский союз в миниатюре, причем не в пользу славян. Т.е.
я це знаю)) але білок — не основне, що ми отримуємо з мяса. магній, цинк, залізо і тд — все це є в червоному. мені, наприклад, при низькому гемоглобіні саме його і печінку радив їсти лікар.
Як тільки отримують громадянство — так.
Ну так це питання до поляків, правда? Імхо, набагато простіше б було, якби всі дружно вибачились і пішли далі. Але політ елітам вигідно тримати такі теми, відволікає від поточних проблем.
Зелені схоже конкретно відбиті: на порозі російсткі війська, західні партнери кажуть що Росія хочу розхитати владу і поставити проросійську, а зелень штампує каральні законопроекти.
По разному, но это уже не для написания под своей фамилией на общедоступном форуме
І чим краще холодильник, тим більше це відтермінування
В т.ч. юзалась і на лінії манергейма. Несподівано, артилерія, використовується з часів давньої Греції. Але чи вона має ключову роль в прориві добре фортифіковану оборону? Траншейна війна, битва під ржевом — показують протилежне.
Звісно не дозволиш — бо ти будеш далеко, чи не так?
А полякам вже соромно за геноцид українців?
Вопрос: почему ты думаешь, что я позволю в себя стрелять?
Абсолютно! А наявність жирів у страві робить стимуляцію виділення інсуліну чим не дає рівню цукру в крові скакати.
Легко — безалкогольное пиво
Для чого спамери збирають емейли? Як я перевірю, що те що ви задеплоїли і наданий код одне і те саме Якщо хочете допомогти, то викладіть ліст sha512 хешів з сіллю і кожен зможе сам захешувати з вашою сіллю і перевірити чи є хеш в лісті
По різні на Волині — не все так однозначно як подають, різали з обох сторін, і ще треба розбиратись хто і де почав.