← Сtrl 1... 650651652653654...699 Ctrl →

Коментарі

В центрі фігово жити, шумно, з паркінгом проблема, немає парків. Тут тре сказати що у Львові є різні центри. Є туристичний пішохідний центр, там машин просто немає. І є дофігіща довколацентральних р-нів, які всі різні.
Оружия не хватает вроде как. В первую очередь артиллерии. Ну и танков+бмп нужно больше. Так же ПВО и авиации.
благ цивілізації типу ТРЦ та Макдональдсів макдональдси є, велкам :) :)
Если интересно чего ждёт Китай и не помогает — вот этой самой мобилизации он и ждёт.
Як можна виїхати в Швейцарію?
Тому ніхто не знає, як буде
Теслу, наприклад? Чи Яблоко? Хочу деталей
А судя по выступлению глав-гэбиста 9-го мая — этот момент уже недалёк (вероятно, июнь-июль). Вряд ли. У них уже нехватка техники.
Як людина, яка переживала частину подій в статті, можу сказати, що найменше хочеться, щоб до тебе ставились якось окремо. Бути ввічливим з усіма людьми і не відрізняти одну людину від інших, на мою думку, найкраща стратегія
Ну хз на рахунок того, що хватаєт. ТРО ж усюди зняли і багатьох відправили на фронт. Зрозуміло, що в той же Франківщині воно нафіг не треба, але...
Цікаво, а якщо цивільних залишати ще прям на передовій, то за вашою логікою це надасть ще більше мотивації захищати країну?
А можете назвати статтю «Закону про воєнний стан» де таке написано? А то щось я не знаходжу.
А че в Сирии? Видимо намек на то, ято Сирия с Израилем воюет еще с 70-х
Когда уровень опасности для граждан СШа —5 в Украине. До вторжения можно было беженцем и по упрощенной процедуре выехать?
Кажуть вже зібрали половину www.facebook.com/...​198562118/?flite=scwspnss