×
← Сtrl 1... 697698699700701...934 Ctrl →

Коментарі

а можете розказ що саме не так? думав собі придбати =)
Может мне кто-то объяснить, зачем все молятся на этот Швайц? А то паспорт есть, но что-то меня туда не тянет совсем.
вот и я говорю — почему?
У Huawei наприклад, дохід за 23 рік 702.4 мільярди юанів це 92 мільярди доларів www.huawei.com/en/annual-report/2023. У Lenovo Group investor.lenovo.com/...​results/press_2223_q4.pdf $62 мільярди.
А якщо просто сказати — включи обігрів керма, сраки, мені спекотно, холодно? Нащо ті кнопки? Печерна ти людина
TUM и LMU тоже ниче так, входят в топ-50 мировой. Интересно, там тоже промывка работает?
в швайце ETH Zurich очень хороший университет Водички 26 градусов там нет, но призеры олимпиад и различные ученые — есть
Це мабуть порівнюють джуна, що щойно на проект зайшов і ліда, що на ньому вже 10 років працює. Один одну фічу місяць робить інший 10 за цей час. Це такі у вас х10 ?
Взагалі-то він давно вже в публічному просторі. Ви що Митця не читали?
Почему?
раджу прочитати мій коментар тут: gamedev.dou.ua/forums/topic/48351
Не бачив жодної людини яка кодить х10.
я би порадив автору зробити рісерч ринку праці перед тим, як кидатись вчитись на спеціаліста в гейм-дев, особливо на гейм-дизайнера. Індустрія останній рік переживає найгірші часи за всю історію й по прогнозам це ще на декілька років а може й довше.
Цікаво, який лінукс ставили і яка була відеокарта в 2024? Я ставив на початку 2018, а відеокарта кінця 2016 — все працювало без проблем. Якщо ви про HDR — то так, він ще не підтримується (обіцяють в наступному році).
плакати з темою веганства pikabu.ru/story/pro_kokos_11063167