Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
← Сtrl 1... 724725726727728...928 Ctrl →

Коментарі

взагалі коли я чую слово блогер (інфлюенцер) я хапаюсь за свій сміт-енд-весон
Привіт всім! Місяць тому пройшов курс IT Project Management, і одразу знайшов роботу-стажування по цій професії, курс просто 10/10 всім раджу, хто читає цей відгук =) Дізнався дуже багато про PM`ство та застосовую знання на роботі!
Я рекомендую конструктор сайтов lp-mobi.biz/...​juij6oeE8bOnPfZ0eWL5pzdj2 — это инновационный инструмент, который облегчает создание уникальных и привлекательных веб-страниц.
Я могу вам порекомендовать конструктор сайтов lp-mobi.biz/...​juij6oeE8bOnPfZ0eWL5pzdj2 — это инновационный инструмент, который облегчает создание уникальных и привлекательных веб-страниц.
заспокійтесь, ви не на мітінгу
чого накинулись на дівчину, лицеміри? ви не купуете китайських товарів, чи що?
можна і пограбування легалізувати. грабують ж і так і так. тільки податки не сплачують
Якщо не буде легальних то будуть грати на Кюросао і кошти як гравців так і податки будуть іти куди завгодно але не в Україну. Також великі компанії мають свої благодійні фонди та реально привозять забеспечення для військових. Я знаю мінімум три таких.
я про котиків сказав тільки тому, що наукпоп в тік тоці завжи протиставляють котикам
а ще раніше діти працвали років з 8, а зараз коли в 14 років хтось на жаваскрипті шось там напише — то всі такі: ВАУ
Суд визнав компанію MacPaw розпорядником ділянки на Київщині (9 листопада 2023)
Да, имелся ввиду именно ральный сектор. Существующщие фнансовые механизмы также подвержены махинациям, я не отрицаю — это как раз и было причиной кризиса 2008.
якщо легалізувати торговлю людьми — то теж будуть податки сплачувати
Маршрут проложенный где угодно без дорогой инфраструктуры.
Или свежий пример с ИТ-компанией MacPaw и её основателем Александром Косованом, против которых заведено дело за «решалово» с земельным участком. :)