← Сtrl 1... 984985986987988...1216 Ctrl →

Коментарі

Так а якщо людина на протязі 6 місяців пітримує ці 500%? Чи може ейфорія тривати так довго? Зрозуміло що люди не роботи, що в цьому місяці 500% в наступному 400%, але вона старається, бере складніші задачі.
Всі знають, що заборони для русні неефективні. Вони вкрадуть, зламають, перелицюють на чистому глазу і будуть божитися, що це ісконно руська скрепа. Будь то книга, пісня чи FIAT-124 Тому так, будь-яка можливість видоїти з них копієчку — це ОК і база.
гіпервізор має бути в захищеній мережі в принципі icmp блокувати погана ідея загалом, бо він обслуговує не лише echo На рахунок що робити, на цій древній версії навіть не знаю чи є сенс шукати рішення, але спробуй не весь icmp а конкретно echo.
Концепція це майже ніго нажаль на сьогодні. Перед тим як будувати прототип станои на сьогодні необхідно, щоби розрахунки показували, що конструкція сильно краще за існуючи на ринку по якимось характеристикам. так.
Чи розглядали варіант зберігання моделі у себе на сервері? Якщо модель вже достатньо гарно працює то можливо краще її зберегти у себе і не платити за зовнішні запити? Так само і для локальної розробки.
Надо сказать хоть LLM типа Opus особо не говорит «нет», но последние месяцы он часто стал задавать уточняющие вопросы пачками, и это путь в верном направлении.
Опублікували переможців травня ⚡
500% приріст не може тривати постійно, тут можуть мати місце кілька факторів, такі як ейфорія від використання нового інструменту, легасі\наявний пласт задач, які не доходили руки розібрати, і тд і тп.
Гарне та досить образне пояснення терміну «Візуальні обчислення». Цікава напевно річ, я б оце курси якісь на цю тему пройшов, як би такі були...
Хіба до подібних норм не має застосовуватись якийсь PID-подібний алгорітм, чи я забагато хочу від самозванців-менеджерів-гуманітаріїв на фоні розмов щодо відміни НМТ по математиці?
Ще 2 відгуки зникли — уже 15.
Саме так) Дякую)
Гру створюють рушії 4A Engine. може «на рушії»?
? І що?