RSS
← Сtrl 123456...13 Ctrl →

Коментарі

Саме так, гдє роділся, там і прігоділся. Але чому ж мінімальна одиниця «деродину» — це країна? Ось бачу, пан вчився у Запоріжжі, а працює у Львові. З таким менталітетом пану ніде не буде комфортно, виходить? Треба приймати реальність.
хто такий Малєєв?
Це вирішується командою в дві людини в іншому часовому поясі. Визнаю що є окремі випадки, але то як edge cases. Про них треба знати але вони не можуть бути основою системи
Думаю, що вони вчасно перестали робити конкуренцію самі собі і замість BD2 випустили цікавий сингл, хоча я б особисто хотів би бачити світ гри саме в MMO форматі, в цьому всесвіті можна було б пожити, повоювати, зайнятися ремеслами.
Цікава вийшла дискусія. Дякую за ваші думки та спостереження.
Вы на педагога учились? Смешно. Человеку для адаптации минимум полгода надо.
тобто, було порушення законів, а не просто заважання місцевому пану Тут ось виклали рейтинг стран по безпеці і там Польща в лідерах.
Якщо є такі питання, значить комфортно не буде в будь якій державі. Куди далі поїдете, коли війна прийде й тоді.
Для себе особисто прийшов до того, що хобі має бути таким, щоб створювати щось своїми руками.
Если нужно овертаймить, значит менеджмент нужно сократить за неэффективность. Дивись, ось у нас є тисячі відділень у десятках країн, це різні сервери і часто різні системи, різні бази даних.
От, уявімо, що в вашій компанії є пофігістичний, поверхневий, інфантильний, егоїстичний співробітник (колега або підлеглий)... Як думаєте, що його чекає в реальності, в перспективі? посада начальника
Найгірше стало наймасовішим. Як завжди.
Так демо багато важить, але уся гра думаю 20-30гб буде, що вже не дуже багато
Напрацювався? Тепер з-за твого jeilbracke всім погано )))