Саме так, гдє роділся, там і прігоділся. Але чому ж мінімальна одиниця «деродину» — це країна? Ось бачу, пан вчився у Запоріжжі, а працює у Львові. З таким менталітетом пану ніде не буде комфортно, виходить? Треба приймати реальність.
Це вирішується командою в дві людини в іншому часовому поясі.
Визнаю що є окремі випадки, але то як edge cases. Про них треба знати але вони не можуть бути основою системи
Думаю, що вони вчасно перестали робити конкуренцію самі собі і замість BD2 випустили цікавий сингл, хоча я б особисто хотів би бачити світ гри саме в MMO форматі, в цьому всесвіті можна було б пожити, повоювати, зайнятися ремеслами.
Если нужно овертаймить, значит менеджмент нужно сократить за неэффективность.
Дивись, ось у нас є тисячі відділень у десятках країн, це різні сервери і часто різні системи, різні бази даних.
От, уявімо, що в вашій компанії є пофігістичний, поверхневий, інфантильний, егоїстичний співробітник (колега або підлеглий)... Як думаєте, що його чекає в реальності, в перспективі?
посада начальника
Коментарі