Наприклад для Мілану: Local Cheese (1kg) 16.66 € - насправді 10 євро Apples (1kg) 2.47 € — насправді 1.5 євро Banana (1kg) 2.05 € — насправді 1.4 євро Potato (1kg) 2.07 € — насправді 1.2 євро
Тобто все значно звищено, і приведені ціни для мінімаркетів...
Коли я влаштовувалась на поточну роботу, у мене була шабашка, спільний пет-проєкт. І коли я казала майбутньому начальнику, він спитав, чому я пішла з цього проєкту.
да в принципе кому как — куме очень нравится, мне после Канады не зашло — шумно и как в любом туристическом месте на узких тротуарах народ даже не пытается разойтись, упираешься в переди идущего даже если деться некуда пока не разойдетесь.
Плюси: Чітка структура курсу, купа корисних матеріалів, підтримка ментора. Мінуси: Довелося серйозно підтягувати тайм-менеджмент.
Висновок: Варто! Projector допоміг мені визначитися зі своїм шляхом у Project Management.
Із житлом все дуже неоднозначно. Зрозуміло що в центрі столиці чи великого міста ціни будуть високі, але можна залізти у якісь єбеня особливо айтішнику де можна працювати із дому.
а що не так у Малагі ? друзі там мешкають вже третій рік, кажуть що дуже непогано, трохи забагато русні, але є українське комʼюніті і усілякі навчання для дітей на мові
Коментарі