Коментарі

Як пошукова система. Як перекладач де можна додатково вказати контекст. Для роботи з чернетками текстів — це його рідна стихія, але не написання з нуля і не фінальні версії, скоріше для структування сирих думок.
Колись проходив співбесіду у GlobalLogic. Мене звинуватили що я чітив, хоча це не правда і доказів не було, аргументом було що я робив паузи щоб відповісти, тоді я був джуніором і треба було час в голові сформулювати відповідь.
> він не може відкрити каталог і налаштувати фільтри Також уточню, хоч і на етапі навчання він вчиться на всьому підряд. Але на етапі використання ви маєте можливість налаштувати контекст, включно з каталогом.
Мушу уточнити, що 1. Зараз LLMки вчать в тому числі запускаючи їх код. Тобто беруть задачку, LLMка генерує код, той код запускають, LLMка отримує результати.
Ще залишаєтся невеликий шанс, що С++ поверне свої позиції, але з кожним новим стандартом він все менше. Взагалі погоджуюсь, варіантів заробити на шматок хліба з С++ все менше, особливо для новачків.
Ігровий трейлер з Фей виглядає цікаво, можливо сама гра буде зроблено якісно та гарно, але я очікував не цього, подивимося що у них вийде.
Ти про солдатське радіо чув? номера є попорядково-сусідніми по підрозділах до того ж.
Звісно болітиме, якщо витратити купу часу на вивчення плюсів, а потім виявиться, що можна писати на інших інструментах швидше, надійніше та простіше.
Якщо брати інструментальну складову, то я постійно мав проблеми з кодуваннями, відмінними від віндових, відображенням модифікованих данних, поплившим екраном на інших шрифтах/моніторах (в борлан не знали про менеджери геометрії) та VCS.
не закроют, весь ресторанный бизнес сидит на фопах 2гр и скока не ныли не могут сломать эту схему. Абсолютно бесполезно надеяться на наступний прийде до влади.
Колись на співбесіді СТО з мене постібався. Через 3 роки в моїй компанії HR принесла його резюме і я його пригласив щоб постібатись:) О це було весело.
що з фоп що без нього недоплачує полюбе
А токсичність? Камон ви завалили етап співбесіди, при цьому у кожного бляха написано в резюме стресостійкий, а тут порвались з одного єдиного байта.
код на обжект паскалі був нормальний, в основному завдяки тому, що на паскалях навіть гівнокод читаємий.
Тобі від фопа ні холодно, ні жарко, особливо, якщи ти читаєш договора, а ще краще їх пишеш. А для работорговця твоя фопка, це поки що легальний способ ухилятись від податків.