Коментарі

оу, зрозуміло що це за горделивий СЕО такий і звідки у нього таке глибоке розуміння бізнесу) В айті спільноту прийшов повчити життю та патріотизму логіст в минулому, продавець лакшері одягу, тобто, вибачте СЕО, ні, ₴_СЕО_₴, зараз) ну сюр просто
реально готовий обговорити, наскільки UA deftech/miltech залежить від китайського? На 100% як заходили критичні компоненти в Україну в 2022–2024? Китай — Європа. А як ще? якими маршрутами і за рахунок чого взагалі це працювало?
А може, просто багато людей не хочуть брати участь у цьому фарсі? Яку систему взагалі повинні прості люди допомагати захищати? Систему, яка крутить-публічно декларує свої пріоритети: українська мова, НАТО і ЄС?
Два тижні назад я опублікував Void Poker 1992. Пару днів назад я оновив його, додавши повну українську локалізацію! Тепер можна вбивати слизнів, культистів і Вирлооків, граючи сети, каре і стріт-флеші.
тест уневерсального парсера, а суммаризацию делал Gemeni 3.5L, может конечно это лонг грид но может кому и будет интересно.
Теж мені цікава демонстрація якщо можна 💚. Пишу в лінкедін
Бо та акушерка отримувала зарплату від держави. І родильне відділення було державне, і декретні твоя матір отримувала від держави Вже оплачено зниклими заощадженнями після розвалу совка, з головою. Мимо.
тут або ти сам вирішуєш свою судьбу, або це роблят за тебе Тут повністю згоден.
Саме так: період існування техногенної частини цивілізації (на прикладі нашої) — дуже короткий. Але ось ще загадка — чи повинне життя бути настільки швидким? Чим швидше живемо — тим швидше ресурси доступні втрачаємо.
Звісно бажаю успіхів у розробці
Трішки запутався, наче розробник Діана, а в телеграмі пише про себе у чоловічому роді xD
Цікава ідея, бажаю успішно довести гру до релізу!
Ооо ще один аніме шутер) Тільки TPS. Самі робимо свій, тільки FPS.
Вітаю! На цьму тижні гра про мишку Міссі отримала демо. В ньому показані перші два рівня: мишача нора та чарівний ліс з гіганським Грамофоном.
До Гранса був Донецький напрямок, Куп’янськ (Глушківка точніше), Новодарівка на Запорізькому, яку ми брали 2 раза, кордон в Сумській області (Білопілля) і навіть кордон з Придністров’єм на кілька місяців для передишки. Так що з цим все нормально.