Обговорення на тему «Дія City дайджест»

RSS

Коментарі

«інженерія» перша знизу, і це не «комп’ютерні та інформаційні науки», що зверху
осталось дело за малым — втюхать кому-то слоп за несколько миллиардов 🤦‍♂️
Ви уявляєте кількість необхідних прикладів? Щодо питання, конктерно я, якщо мова про щось велике, наприклад робот собака, часто зараз почав застосовуати Rust. Мабуть це можна віднести до чогось з незначною кількістю прикладів.
Збоченя =)
Ідея робоча. Хоча яб всетаки фільтр поставив.
Пане ембедет із реалізованими проєктами. Тут якийсь Олександр з ДОУ, каже що ембедет без хочаб бзового розуміння заліза — дуже обмежений ембедет.
Мені 20 років CEO в Complex Agency 23-літні сінйори в шоці
Зауважу, капіталізація != прибуток.
А ти пробував не платити за іпотеку?
З’явилося купа стартапів за останні кілька років які доросли до мільярдної капіталізації які прямо чи косвено пов’язані з АІ Звісно створити != продати, ніхто і не обіцяв що продати легко.
Це ви хвалитеся, чи скаржитеся зараз? Скоріш хвалюся — я навмисне підкреслюю, що навіть при доході в десятки разів більшому за «пересічного» мешканця, я все одно не вважав ніколи, що варто «розкидатися» баблом.
мертвих/фіктивних ФОПів, і що тепер «все пропало»? Haвпаки, це на краще.
Навіть з дуже високою частотою, всеодно іноді може виникати мерехтіння. І нафіга там взагалі ваша частота на світлодіоді? Просто buck DC-DC з керуванням вихідним струмом через опорну напругу, яку знімієш з інтегратора після ШІМ.
М-да, пора задуматься о создании отдельной VM для собесов без связи с основной машиной вообще
боюсь в будущем нас ждут только языковой регресс и срачи по поводу языка, усугубленные служил/охранялВаршаву у спорящих сторон