Коментарі

То це ж вікно можливостей, щоб пописати документацію.
Друже, ти можеш використовувати узагальнення типу «ніхто серйозно не сприймає» — це твоє право, та впевнений — сам знаєш, що це не аргумент, а оцінка з повітря. То ж, по суті. не говорив, що система справедлива. Навпаки — вона далека від цього.
Нарешті цікаві топіки. А чого ми там, назовні, не бачили? Та багато чого. Гарячі Юпітери, як утворюється наднова, протопланетарні диски, планети-океани, квазари, чорні діри і усяке інше.
Olio · Part-time 2023 — Present · 3 yrs 6 mos Kyiv, Ukraine · Hybrid Co‑founded the premium fashion brand with in‑house production.
Пан просто пояснює пану, що ваше «покарання» — це «не кидай мене у той терновий кущ». Статус апатрида даже одні лише бонуси, і — купу обов’язків для країні, у якій той апатрид вирішить осісти. Тому ніхто не любить тих, хто плодить апатридів.
Вони більше переживають про GDPR) Нам від цього не краще, що вони не спроможні... Як і ми доречі.
евро офіс базується на ONLYOFFICE який, за твердженням інтернету, має російське походження.
бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Що для нас сто мілліонів років, то для Всесвіту одна мить. Всі ті цівілізації існують, тільки кожна у іншу мить.
Вот бачу такі твіти з теоріями заговору, і розумієш наскільки що у людей в головах засрано. Потім не дивуєшся звідки скільки плоскоземельщиків — повірять / видумають будь-яку хрінь щоб об’яснити свою картину світу.
тут просто комбо. з самого поста зрозуміло, що для джетльмена цього є люди і трохи недолюди, до яких він спустився, щоб спробувати їм пояснити як треба жити.
Під час повномаштабки дрон від рекєти чи арти мало чим відрізняється. Ніхто ж на атакмс камери не ставить
Я бачу новий тренд. Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього. Це ж вже було :(
Просиш у держави зарегулювати ШІ Держава регулює ШІ