C++ вже мертвий і нікому не треба.
загалом так, але по версіям ще ні, бо існує вже декіілька С++: 98, 03, 11, 14, 17 так сказати «легаці», а от починаючи з С++20 хз який компілєр що пітримує під яке HW
Backward compatibility. Сила і наріжний камінь C++. Комітету стандартизації бракує рішучості зламати backward compatibility (що загалом зрозуміло), тому багато неоптимальних речей тягнуться ще з часів C++98.
На одній з перших робіт був сформований культ овертаймів. Принцип що якщо ти не овертаймиш- ти не працюєш нормально. І вони завжди були не оплачувані. Працювали за ідею і «дякую». І були люди які самі це ініціалізовували, щоб здатися кращими перед начальством.
Чи далі айті бульбашки не вилазиш
европа рада бачити дешевих чистільшіків унтізів
Кажуть що в Лондоні зарплати в ІТ трохи підросли і тепер більше ніж в Цюріху www.linkedin.com/...7469801042499534848-1Dby
Тепер платять по 600 тисяч фунтів на...
Хочеться якогось місця, де можна позрадойобити, поскаржитись на життя, виговоритись.
ти вже прийшов у правильне місце, то не стримуйся :)
Маю жінку і невелике коло друзів/знайомих, але не хочу їх грузити
це і є коло де підтримка й розвантаження.
Вельмишанований пан начальник!
Мені не треба виконувати елементарні задачі з електроніки, щоб писати код для вбудованих пристроїв. І навіть щоб розробляти архітектуру цього коду. І навіть щоб цю архітектуру публікувати.
Коментарі