Обговорення на тему «Одеса»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Мова вмирає разом із останнім її носієм. (в граніт би це) P.S. За даними ЮНЕСКО, кожні два тижні разом з останнім носієм помирає одна мова
C++ вже мертвий і нікому не треба. загалом так, але по версіям ще ні, бо існує вже декіілька С++: 98, 03, 11, 14, 17 так сказати «легаці», а от починаючи з С++20 хз який компілєр що пітримує під яке HW
Backward compatibility. Сила і наріжний камінь C++. Комітету стандартизації бракує рішучості зламати backward compatibility (що загалом зрозуміло), тому багато неоптимальних речей тягнуться ще з часів C++98.
Цікаво, чому так змінилася ваша думка?
Не зрозумів вашу тезу як вам посприяв ChatGPT3, поясніть будьласка
так, тому що 8-17
1к рядків дуже мало
Сodex більш reliable результат тупо таке саме як Claude code. Нічим він не краще.
Коли здується. Реквестую статтю коли здується бульбашка аі
На одній з перших робіт був сформований культ овертаймів. Принцип що якщо ти не овертаймиш- ти не працюєш нормально. І вони завжди були не оплачувані. Працювали за ідею і «дякую». І були люди які самі це ініціалізовували, щоб здатися кращими перед начальством.
Чи далі айті бульбашки не вилазиш европа рада бачити дешевих чистільшіків унтізів Кажуть що в Лондоні зарплати в ІТ трохи підросли і тепер більше ніж в Цюріху www.linkedin.com/...​7469801042499534848-1Dby Тепер платять по 600 тисяч фунтів на...
Хочеться якогось місця, де можна позрадойобити, поскаржитись на життя, виговоритись. ти вже прийшов у правильне місце, то не стримуйся :) Маю жінку і невелике коло друзів/знайомих, але не хочу їх грузити це і є коло де підтримка й розвантаження.
Хоча б шанс є
Вельмишанований пан начальник! Мені не треба виконувати елементарні задачі з електроніки, щоб писати код для вбудованих пристроїв. І навіть щоб розробляти архітектуру цього коду. І навіть щоб цю архітектуру публікувати.
заливаю пожежу легкозаймистими речовинами 🙃