Коментарі

До речі, з Linux все ще цікавіше, бо там X11 vs Wayland. Мало того, співпраця з Wayland в Gnome та з Wayland в KDE в контексті такої утілітки відрізняється.
Ну це ж красота! Дякую!
Приватне майно залишається людям... Правда ненадовго, бо держава яка виступала гарантом належності цього майна його власнику зникає, і на арену виходить правовий нігілізм, який одразу вмикає право сили і починає вирішувати КОМУ належить це майно)))
якась діч кацапською, йопта... навіть не натиснув play
Мені здається, що зараз всюди важко щось знайти прийстойне Наприклад Італійці, Іспанці самі зараз валять на роботу на північ. Те що я чув про Східну Європу, там теж все стало складніше. то Польща все ще залишається третім найкращим варіантом?
Вже друга стаття на ДОУ за тиждень, где хвалять цього чела. Походу комусь занесли пару чемаданчиків зелених.Не здивуюсь, якщо Портніков має намір стати президентом чи депутатом
Ну, з безпекою там весело, насправді... Принаймні зі сторони розробників та девопсів, що розгортають.
Да ну нафіг такі промпти писати. Як академічно показати як має виглядати промпт може і потягне, но на практиці ти задовбешся такі писати. Теж часом такі пишу.
Б-же, яка прутня... Цікаво, чи триггерне це нову хвилю теребонькання на сертифікатіки? Воно ж, ніби, підохололо все за останні років 10, бо наплодилося сертифікованих AWS, MCSE, etc.
На вінді такої проблеми не існує. А якщо хто якийсь клауд сінк на локальні репозиторії натравив то хто йому доктор 💁
Не знаю як зараз на Windows, але колега зробив так само на Mac, і тепер в нього все автоматично тягнеться в iCloud після кожної зміни файлу.
Круто, що вам вдалося! Висновки 3 та 4 варто було зробити ще під час роботи розробником. У мене відсутнє бажання створювати сервісну компанію, тож далі намагаюся створювати власні продукти. Довго, рутинно, але вони ростуть.
Скільки членів у партії Голос було і є зараз? Чи партія це просто якісь медійні люди мають бути ? Голос — це партія під вибори.
все прикольно — окрім посилань на кацапську тарабарщину